czechowsky

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czechowsky

  Wewnętrzne linkowanie ze starych wpisów

  Dzięki Panowie, wszystko jasne. Temat do zamknięcia.
 2. Witajcie, jestem w trakcie rozwijania zapleczowej strony, która jednocześnie będzie na siebie zarabiała poprzez artykuły sponsorowane, i w związku z wrzuceniem kilkunastu wpisów w różnym odstępie czasu, naszło mnie pewne pytanie. Czy Waszym zdaniem, ma sens edycja starych wpisów, i dodawanie w nich wewnętrznych linków do nowych które pojawiły się dopiero co na blogu? Przykładowo, mam wpisy: 1. Zielone owoce napisany 10.10.2000 2. Czerwone owoce napisany 11.11.2000 3. Żółte owoce napisany 12.12.2000 I czy teraz gdy dodaję wpis przykładowo niebieskie owoce napisany 01.01.2001, to czy warto zedytować poprzednie wpisy (oczywiście jeżeli znajduje się w nich fraza niebieskie owoce), aby ją podlinkować do nowego wpisu? Pozdrawiam!
 3. Może same w sobie nie kopią, ale są fajnym sposobem dywersyfikacji oraz kierowania ruchu do siebie. :)
 4. czechowsky

  Atrybuty noopener i noreferrer

  Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, też mam problem z interpretacją działania drugiego atrybutu, ale zauważyłem że konkurencja go stosuje. Starałem się znaleźć informacje w internecie, ale tak na prawdę żadnych szczegółów.
 5. Witam, drogie Panie oraz drodzy Panowie, mam pytanie odnośnie atrybutów noopener i noreferrer. Tak więc jestem współautorem bloga w którym czasem wrzucamy inspiracje znalezione w internecie, podając link do źródła - czasem jest to Instagram, czasem Pinterest, a czasem inna platforma. Czy w takim wypadku wrzucamy atrybut nofollow, ale zastanawiam się o dodaniu atrybutów nooopener i noreferrer ze względu na większą anonimowość. Czy warto z nich skorzystać? No i pytanie, czy w takiej formie można ich użyć? rel="noopener noreferrer nofollow"
 6. czechowsky

  Szablony pod Wordpress

  W sumie w 99% przypadków, zdjęcia używane w demo motywów są pobierane z Shutterstocka i innych portali ze zdjęciami stockowymi, więc bardzo łatwo wykupić i mieć do nich pełne prawo.
 7. Dziękuję! Użyłem kodów: PIO-S1 PIO-S3
 8. czechowsky

  Powitanie

  Witaj Basiu, też jestem tu nowy, i powoli się oswajam. Sporo wiedzy można wyciągnąć z forum!
 9. czechowsky

  App?Mobile Marketing

  No ale w jakiej firmie? Przecież jest różnica między np. Apple a Markiem kodującym po godzinach w piwnicy.
 10. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Napisałem do Ciebie PW, jak możesz sprawdź w wolnej chwili.
 11. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Dzięki za odpowiedź. Jutro na spokojnie przeanalizuję co mówiłeś, i postaram się bardziej przybliżyć problem.
 12. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Czy wiesz może jak to zrobić w Yoast SEO? No i w jaki sposób to zrobić aby nic nie uszkodzić? Czy wystarczy po prostu dodać tam linki? :)
 13. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Witam wszystkich, przychodzę do Was z z pewnym problemem natury technicznej. Tak więc pracuję nad portalem ogłoszeniowym na postawionym na WP, na płatnym motywie. Wspomniany motyw generował linki dynamiczne, w związku z czym wraz z informatykiem przebudowaliśmy jego strukturę w taki sposób, że generuje bardziej przyjaźnie pod SEO, czyli przyklad.pl/kategoria/miasto. I tutaj pojawia się problem, ponieważ w mapie strony utworzonej przez Yoast, owe linki nie widnieją, i mimo przesłania mapy około 3 tygodni temu, nasza kochana wyszukiwarka wciąż ich nie zaindeksowała, i z tego co widzę nie zamierza... Indeksuje wszystko jak leci, oprócz tych linków. Kilka razy próbowałem ręcznie zgłaszać adresy przez GSC, utworzyłem podstronę w której wewnętrznie linkuję, i niestety, także bez skutku. I teraz pytanie, czy jest możliwość edycji mapy XML, czy po prostu powinienem uzbroić się w cierpliwość, bo może kiedyś Google je znajdzie? :)
 14. Użyłem kodów: EBD128F5 D9122526 Dziękuję!
 15. Coś poszło nie tak w poprzednim poście, proszę o usunięcie. Wykorzystałem kody: PIO-S4 PIO-S5 Dziękuję!