czechowsky

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Napisałem do Ciebie PW, jak możesz sprawdź w wolnej chwili.
 2. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Dzięki za odpowiedź. Jutro na spokojnie przeanalizuję co mówiłeś, i postaram się bardziej przybliżyć problem.
 3. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Czy wiesz może jak to zrobić w Yoast SEO? No i w jaki sposób to zrobić aby nic nie uszkodzić? Czy wystarczy po prostu dodać tam linki? :)
 4. czechowsky

  Edycja mapy XML?

  Witam wszystkich, przychodzę do Was z z pewnym problemem natury technicznej. Tak więc pracuję nad portalem ogłoszeniowym na postawionym na WP, na płatnym motywie. Wspomniany motyw generował linki dynamiczne, w związku z czym wraz z informatykiem przebudowaliśmy jego strukturę w taki sposób, że generuje bardziej przyjaźnie pod SEO, czyli przyklad.pl/kategoria/miasto. I tutaj pojawia się problem, ponieważ w mapie strony utworzonej przez Yoast, owe linki nie widnieją, i mimo przesłania mapy około 3 tygodni temu, nasza kochana wyszukiwarka wciąż ich nie zaindeksowała, i z tego co widzę nie zamierza... Indeksuje wszystko jak leci, oprócz tych linków. Kilka razy próbowałem ręcznie zgłaszać adresy przez GSC, utworzyłem podstronę w której wewnętrznie linkuję, i niestety, także bez skutku. I teraz pytanie, czy jest możliwość edycji mapy XML, czy po prostu powinienem uzbroić się w cierpliwość, bo może kiedyś Google je znajdzie? :)
 5. Użyłem kodów: EBD128F5 D9122526 Dziękuję!
 6. Coś poszło nie tak w poprzednim poście, proszę o usunięcie. Wykorzystałem kody: PIO-S4 PIO-S5 Dziękuję!
 7. czechowsky

  Który system wybrać do monitoringu pozycji ?

  Ja używam ASPS i bardzo sobie chwalę. :)
 8. czechowsky

  Atrybut noindex

  Ok, dziękuję za odpowiedź. Pytam w kontekście podstrony którą chciałbym pokazać Googlowi, i która miałaby kierować do innych podstron z tym że nie chciałbym jej pokazywać w wynikach wyszukiwania aby nie dublowała z innymi o podobnych nazwach. Czy w takim razie warto zastosować takie rozwiązanie?
 9. czechowsky

  Atrybut noindex

  Witajcie, borykam się z pewną zagwozdką odnośnie atrybutu "noindex". Jak dobrze rozumiem, owy atrybut oznacza że Google nie zaindeksuje danej podstrony w wynikach wyszukiwania, i teraz pytanie czy w przypadku jeżeli na tej podstronie znajdują się linki, to czy będzie brał je pod uwagę podczas ustalania rankingu? Oczywiście zakładając że podstrony nie ma w Google, ale jest linkowana, czy jest to w ogóle możliwe? Czy takową podstronę Google całkowicie omija z daleka? :)
 10. czechowsky

  www.seokatalog.pl - czeka na Wasze wpisy

  Kody 1, 2, i 3 wykorzystane mimo że nikt nie zgłosił. :/
 11. czechowsky

  Mapa strony a frazy kluczowe

  Myślę że to nie do końca trafne porównanie, tym bardziej że konkurencja ma kilkunastoletnie domeny i miliony linków z bardzo dobrych źródeł. No a mój klient zaczyna od zera ...
 12. Witam wszystkich. Panowie i Panie, pracuję obecnie nad nową stroną, i dotarłem do momentu utworzenia wewnętrznej mapy strony (zauważyłem taki element na stronach konkurencji). I teraz pytanie, czy to ma w ogóle sens pod SEO? Wydaje mi się że może przyspieszyć indeksację fraz, szczególnie gdy dobrze podlinkuję tę podstronę. A co Wy o tym myślicie? Każda z fraz to link do tej kategorii.
 13. czechowsky

  Czy można sie nauczyć pozycjonować samemu?

  No oczywiście że tak, ale będzie ciężko z optymalizacją. :D
 14. czechowsky

  Ahrefs już płatny - jakie narzędzie używać ?

  Nieśmiało podłączę się do tematu. Na ten moment używam głównie Clusterica, ale planuję dokupić jeszcze inne narzędzie. Co polecacie? Budżet niewielki, więc Majestic czy Ahrefs raczej odpadają. :/
 15. czechowsky

  Stworzenie forum

  Na Wordpressie bardzo fajnie sprawdza się wtyczka WPForo, łatwa w konfiguracji, i dobry support.