Jump to content

Wwwoman

Forumowicze
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wwwoman last won the day on March 24 2019

Wwwoman had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Ainee Tak, jest okno, w którym można wybrać specjalizację i wg niej pojawiają się copy, którym można wysłać zaproszenia, więc twoje przypuszczenia są prawdopodobne.
 2. @pawig Ja zlecałam w środę, w sobotę zrealizowano, więc myślę, że dziś pieniądze będę miała na koncie. Jest kasa
 3. @wili177@o2.pl i jak zlecisz na kilka mniejszych zleceń np. 5 tekstów po 2000 zza to te 5 tekstów pisze jedna osoba. Widziałam czasami, że w paczce jest 10 tekstów, a klient prosi, żeby kilku copy nad tym pracowało - nie ma takiej opcji w panelu dla nas, żebyśmy się podzielili, dlatego jak zależy Ci na rożnorodności to małe paczki zlecaj, albo pojedynczo. Czasami też klienci, którzy chcą dobre teksty SEO zlecają je jako tematyczne i opis wymagań w polu, wtedy większa stawka, ale też większe prawdopodobieństwo jakości.
 4. Oj, faktycznie razi po oczach. Sama widzę zawsze takie błędy u innych. Spokojnie w tekstach tego nie ma.
 5. @Anna Wyrzykowska Mam wrażenie, że nie chodzi o pretensje i roszczenia, a raczej, o to, aby chociaż wiedzieć za co ta czwórka. Powyżej koleżanki i koledzy nie dostali uzasadnienia, więc nawet nie wiedzą nad czym pracować, a to nie motywuje. W szkole wiesz, czemu nie dostajesz najwyższej noty (Zazwyczaj)
 6. Najlepiej byłoby się zsolidaryzować i nie brać zleceń za marną stawkę.@neronswife Ja jestem aktywna na GC od początku czerwca i niektóre zlecenia były bardzo przyjemne, tylko trzeba zaglądać regularnie. Póki co jestem mile zaskoczona platformom.
 7. Nie wiem, jak można wyciągnąć taki wniosek z tego, co napisałam. Może to po prostu projekcja. Mówię Ci tylko, że raczej nikt nie angażuje się w selekcję, bo zakłada się przy takich platformach, że zleceniodawca umie czytać i wie, czy potrzebuje tekstu Seo czy chce ambitny i merytoryczny artykuł. Nie, nie wszystkie byłyby preclami, jak wspomniałaś, bo ludzie potrzebują jakości i dostrzegają różnice. Oczywiście są wyjątki, które nieraz widzimy i pewien rodzaj chęci zysku jest i nikt z tym nie dyskutuje, ale tak jak powiedziałam wcześniej, tak jest w każdej branży. Nie mówię, że to jest dobre, ale nie mam emocjonalnego stosunku do tego, co się dzieje na tb i jakie zlecenia są, bo ignorowanie tych zleceń, które są nieopłacalne jest moją metodą na radzenie sobie jako copy. Odnośnie rządzenia, to zależy jak patrzysz na swój zawód. Jeśli uważasz, że wykonujesz go tylko dlatego, bo potrzebujesz pieniędzy to zawsze dasz się złapać w pułapkę, że twój zlecający rządzi. A jak uważasz, że to on potrzebuje od Ciebie i Twoich tekstów to ty rządzisz. Oczywiście tak naprawdę jest to współzależność, ale mentalnie zawsze lepiej patrzeć na siebie jako osobę, która rozdaje karty.
 8. @Joanna53 Myślisz, że ktoś siedzi przed komputerem i jest faktycznie za to odpowiedzialny, co dodają zlecający? To jest zautomatyzowany system, w który nikt nie ingeruje. Zresztą, rewelacyjny pomysł na biznes, który sam się kręci. Widać po rankingach jakie są dochody. To nie tylko Twoja teoria każdy chce mieć tanio i dobrze, w każdej branży to działa.
 9. Jasne. Tak tylko rozkminiam, czy to ponury żart czy rzeczywiście ktoś wykonuje takie zlecenia.
 10. Hej, przełamałam się do GC i napisałam pierwsze teksty. Zawsze było mi ciężko się odnaleźć, ale widzę, że wszystko jest dosyć logiczne, tylko jednego nie rozumiem jak to możliwe, że w zleceniach są wymagania do precli o merytoryce i podtytułach, a stawka 1 zł. Jak?
 11. Tb oszukuje i ma jakiś tajemniczy problem, który odkryłaś, a my mamy zluzować majty... No nie da się.
 12. @JFK Ok 70? To masz chyba trzecie oko:) Zawsze widać tylko 50 zleceń, nawet jeśli jest 7845. Licznik to co innego. Ja ostatnio zgłaszałam teksty zapleczowe, gdzie w wymogach było, że mają być wysokiej jakości. Myślę, że zgłaszanie hurtem wszystkiego nie jest rozwiązaniem. Poleżą do 3 czerwca to może potem pan zleceniodawca uwierzy, że stawka ma znaczenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy