Jump to content

WDK2

Forumowicze
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WDK2 last won the day on July 19

WDK2 had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. Wydaję mi się, że moderator jest właśnie od tego, by odrzucać taką chałturę. Klient nie musi się przecież idealnie znać na SEO.
 2. @PaulMott Jesteś do tyłu o jakieś 10 miesięcy Był ten temat poruszany na forum początkiem roku. EDIT:
 3. @pawig Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o koniec czasu na napisanie. Wtedy trzeba sobie artykuł zarezerwować jeszcze raz, a tu nagle psikus i tekst do poprawy nam blokuje możliwość ponownej rezerwacji.
 4. Największym problemem z poprawkami jest to, że pisząc długi tekst, trzeba go sobie czasem przedłużyć. Wyobraź sobie, że masz napisane już kilkanaście tysięcy znaków i zostało drugie tyle, a w międzyczasie wskakuje poprawka. I co? Kilka godzin roboty można wyrzucić do śmieci. Akurat raczej mało kto chce osobnej kolejki dla poprawek po to, by w międzyczasie móc rezerwować co innego.
 5. To nie wygląda czasem tak, że ten podatek jest dokładnie naliczany w momencie wygenerowania umowy? Za każdym razem moja wypłata różni się o parę groszy w jedną lub drugą stronę od tego, co powinienem dostać, zależnie od tego, jak zaokrąglił się podatek. Wydaje mi się, że problemu nie będzie, gdyż wszystkie wygenerowane po 1.10 umowy będą miały po prostu inny przelicznik i nasze zarobki będą odpowiednio większe w stosunku do tego, co jest napisane w zakładce "Finanse"
 6. @PaulMott Wypowiadałem się korzystając z telefonu i zapomniałem wstawić "albo" pomiędzy propozycje
 7. Nie pierwszy raz wspominam o tym, że zlecenie po jego wzięciu przez copy powinno być blokowane, tak by zlecający nie miał prawa już nic w nim zmienić ani go usunąć. Rezygnacja z wystawiania zlecenia po jego przyjęciu przez kogoś powinna być płatna w wysokości co najmniej kilkunastu procent wartości. Część z tych środków trafiałaby do piszącego jako rekompensata za stracony czas, a reszta dla serwisu.
 8. Jakby system wręczał piątki za każdy nieoceniony tekst, byłoby jeszcze gorzej. Wtedy to dopiero byłoby niemiarodajne. Jak nie jestem zwolennikiem ocen, tak wprowadzenie do niego jakichkolwiek automatycznych not, byłoby ogromnym błędem.
 9. Czy występują obecnie jakieś problemy z serwerami? Strona działa trochę jakby chciała, a nie mogła. Parokrotnie musiałem wysyłać zlecenie do akceptacji, bo wyskakiwał biały ekran i nic się nie działo.
 10. 3 złote/1k to jeszcze pół biedy. Wy mi powiedzcie lepiej, dlaczego ktoś pisze te teksty o stomatologii, które zostały wycenione na 2zł/1k i z opisem I kilka innych wymagań. Przecież to wymaga konkretnego zaangażowania nawet ze znajomością tematu, a no stomatologia raczej nie należy do najprostszych dziedzin wiedzy. @PaulMott Masz rację. Internet jest strasznym śmietnikiem. Problemem są tu jednak nie tylko teksty, ale także to, co odstawia Google. Szukasz sobie czegoś i dostajesz materiały z 2007 i wstecz, które w większości przypadków nie mają już nic wspólnego z rzeczywistością. Ktoś kiedyś to wypozycjonował i jak temat nie należy do superpopularnych, to tak wisi na pierwszych miejscach przez wieczność. Co jak co, ale algorytm powinien w większym stopniu uwzględniać wiek artykułu.
 11. Jeśli mówimy o tym samym kliencie (imię się zgadza i tendencja do dziwnych zachowań również) to ja miałem z nim inną przygodę. Przyjmował mi wszystkie zlecenia, nawet raz czy dwa napisał, że dobre teksty i jest zadowolony i pewnego dnia akurat siedziałem i pisałem, przyjął mi teksty i nagle wszystkie zlecenia do niego znikły. Nie, żebym płakał za tą osobą, ale do dziś nie mam pojęcia, za co wyłapałem bana
 12. Czytam te pomysły i wydaje mi się, że trochę zbyt pokomplikowane to wszystko. Wydaje mi się, że najlepszą opcją byłoby wprowadzenie obniżek daniny, w zależności od naszych zarobków w poprzednim miesiącu. Progi np. co 500/750 zł. Przykład (progi 500 i obniżka o 0,5% co próg - Pan Bartłomiej też musi z czegoś żyć): W styczniu zarabiasz 498 zł - za teksty napisane w lutym masz 16,5% prowizji. W lutym zarabiasz 950 zł - w marcu masz 16% prowizji. I tak dalej. Zarobisz 1999, to prowizja obniża się o 2%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy