Jump to content

WDK2

Forumowicze
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WDK2 last won the day on July 19 2019

WDK2 had the most liked content!

Community Reputation

51 Excellent

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Zmiana spoko, ale bez przesady z ilością tych informacji na ekranie głównym zleceń. Tam już jest za duży bajzel.
 2. Spokojnie. Co roku jest to samo. W święta mało osób dodaje zlecenia, dużo je realizuje, bo wolny czas. Początkiem roku dochodzą nowi ludzie z noworocznych postanowień. Jeszcze tydzień-dwa posuchy i wróci do normy.
 3. Pisz, pisz o tym. Taki człowiek powinien dostać natychmiastowego bana na portalu...
 4. @marek_____ https://goodcontent.pl/aktualnosci/rozliczenia-copywriterow-i-podatki-w-platformie-goodcontent/
 5. Zlecenia wiszą właśnie przez stawki. W niektórych przypadkach nie opłaca się nawet czytać opisu, a co dopiero Google otwierać Nie zgodzę się jednak z tym, że jest mało nowych. Spędzam na stronie trochę czasu i każdego dnia dochodzą dziesiątki, jeśli nie setki nowych zleceń, tyle że jak są za dobre pieniądze, to rozchodzą się jak świeże bułeczki.
 6. @noupe Zastosować system, w którym wpisuje się pożądaną kwotę wypłaty, a automat dobiera zlecenia w taki sposób, by być jej jak najbliżej. Innego sposobu nie widze
 7. Może dobrym pomysłem byłoby zrezygnowanie z automatycznego odrzucania takiego tekstu na rzecz przekierowywania go do osoby odpowiedzialnej za jego sprawdzenie? Nie trzeba byłoby się wtedy produkować z mailami za każdym razem, gdy coś takiego wystąpi, a jesteśmy "niewinni". Wydaje mi się, że byłoby to uproszczenie nie tylko dla nas, ale też i dla pracowników portalu, którym odejdzie konieczność czytania maili i odpowiadania na nie.
 8. ku 29.10.2019 również korzystam z Gmaila i potwierdzenie leżało w spamie.
 9. @oryginalny nick Można to zrobić na dwa sposoby. 1. Wklejasz to w panelu Narzędzia -> kod źródłowy i odpowiednio edytujesz: <a href="link do strony">wyświetlany anchor</a> 2. Wciskasz taki jakby łańcuch w panelu pisania tekstów (przedostatnia ikonka) i tam wklejasz adres URL i uzupełniasz odpowiednio pola.
 10. @GoodContent.pl Regulamin nieaktualny: II. 10: Minimalna stawka, jaką za 1000 znaków ze spacjami tekstu Klienta musi zapłacić, wynosi 2 Punkty Użytkownika.
 11. Wydaję mi się, że moderator jest właśnie od tego, by odrzucać taką chałturę. Klient nie musi się przecież idealnie znać na SEO.
 12. @PaulMott Jesteś do tyłu o jakieś 10 miesięcy Był ten temat poruszany na forum początkiem roku. EDIT:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy