WDK2

Forumowicze
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WDK2 last won the day on April 12

WDK2 had the most liked content!

Community Reputation

21 Excellent

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. To zależy od tego gdzie i jak otwierasz stronę. Jak mniejsza rozdzielczość urządzenia to oceny się chowają własnie w ten plusik. Jak większa to je widać. Czasem stronka potrafi zawariować i jak się napisze tekst o długim tytule to rozciąga komórki w tabeli i także chowa oceny
 2. W moim przypadku wypłata była dokonana tak szybko jak zazwyczaj Umowa po dniu, kasa po kilku godzinach od odesłania. Co do rachunku to prawda. Ten za kwiecień dostałem niedawno. Co do rozwiązania, by wilk był syty i owca cała, można by wprowadzić takie rozwiązanie, że te teksty, które nie podlegają ocenianiu (poniżej 4/1k) mają automat ustawiony na 3 dni, a pozostałe w dalszym ciągu będą ustawione na tydzień.
 3. Gdybym tylko dowiedział się o tym jakieś 1500 tekstów temu... Co ja robię ze swoim życiem...
 4. @kluskaKRK Jeśli dostałaś 5 to takich ocen nie trzeba wyjaśniać i po wciśnięciu wyświetl dostajesz tylko podgląd swojego tekstu. Jeśli dostałaś coś poniżej to wyświetla się także dodatkowo : "Uwagi klienta zgłoszone do tekstu" i tam jest wyjaśnienie Twojej oceny.
 5. Wejdź w Archiwum i tam z prawej strony, koło każdego tekstu, masz przycisk wyświetl. Tam pojawiają się wyjaśnienia ocen
 6. Nie przypominaj o tym temacie, bo jak ostatni raz próbowano to wprowadzić, to nie wiadomo było czy się śmiać, czy płakać
 7. @pawig Wziąłeś pod uwagę, że koszt wykonania umowy przez biuro rachunkowe zapewne trochę wynosi ;)?
 8. @pawig Każda umowa wiąże się z kosztami i czasem, który trzeba poświęcić na jej przygotowanie i dostarczenie do US. Wiązałoby się to zapewne z koniecznością zwiększenia prowizji, a co za tym idzie mniejszymi zarobkami dla nas, więc domyślam się, że jest to raczej kiepski biznes. @GoodContent.pl Dlaczego Pan aż tak bardzo uparł się na ten system z ocenami? Czy ten, który mamy obecnie, w dalszym ciągu się nie sprawdza? Jeśli zależy Panu na dostarczanie klientom jak najlepszej treści to dlaczego została wykonana zmiana z 5% na 10% odrzuconych tekstów (jeśli dobrze pamiętam, ale nie jestem tego pewny). I najważniejsze - dlaczego system ocen ma być lepszy od tego co mamy obecnie? I proszę nie powoływać się na to, co już Pan mówił, że klienci uważali, że dostają lepsze teksty, gdy był on wprowadzony ostatnio, bo a) wszystko to trwało za krótko, a w dodatku co chwila wprowadzane były zmiany, b) większość udzielających się w serwisie osób dostała oceny 5 za każdy napisany tekst i w rzeczywistości nie doszło do odsiania słabszych autorów. Wykonywane co chwila zmiany nie poprawiają wiarygodności tego portalu.
 9. @PaulMott Proponuję skorzystać z html i zrobić wszystko tak jak chcesz pracując w zakładce Narzędzia -> Kod źródłowy. Da się bo właśnie sprawdzałem. Bez znajomości języka jedyne co możesz zrobić to wstawić obrazek nad, pod lub w gdzieś w tekście. Jak chcesz go obudować to tylko html.
 10. Standard w takich okresach. Zleceniodawcy też chcą odpocząć i nie siedzą cały czas przed kompem ;P
 11. W każdej chwili można skorzystać z funkcji przypomnienia hasła albo zmienić je już, zanim będzie za późno
 12. Złapałem sobie dzisiaj jednego precla, bo akurat się udało wejść w odpowiednim momencie. Poszedłem zrobić kawę, nie było mnie przy komputerze raptem 15 minut. Wracam, a na ekranie pojawiła się informacja, że zrezygnowałeś ze zlecenia... Jak to działa. Jakim cudem niektórzy z Was rezerwują zlecenia na kilka dni i piszą je w dowolnym dla siebie czasie?
 13. Prawie 20 wypłat miałem. Na dokumenty czekałem max 2 dni, a wypłata szła w tym samym lub w następnym dniu po wysłaniu podpisanych papierów.
 14. Może Kamila zmienił płeć albo utożsamia się jako mężczyzna, a jeszcze imię nie zmienione. Nie pomyśleliście o tym, co ;)?