Matthew1991

Forumowicze
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Matthew1991 last won the day on January 4 2018

Matthew1991 had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bez przesady, wczoraj np. wisiały fajne teksty jakiś czas. Napisałem dwa z nich, poszedłem sobie pograć godzinę na orliku, wróciłem i z trzech dostępnych gdy wychodziłem zostały jeszcze dwa do napisania, więc skorzystałem i napisałem kolejny Często tak bywa. Pod tym kątem jest dobrze tak jak jest, nie ma sensu tego zmieniać.
 2. Dokładnie. Miałem tak kilka razy i czyszczenie ciasteczek pomogło.
 3. Po 3 dniach? Chyba od niedawna i nieregularnie. Jak ja tam pisałem, to nigdy nie miałem pieniędzy prędzej niż po dziesięciu dniach, a zdarzało się, że limit czasu był już na styku lub lekko przekroczony. Zresztą z tego co czytałem 90 procent wypowiadających się osób tak miało Cóż może się poprawiło, ale sądząc po wypowiedziach o kontakcie z administracją, to raczej nie jest aż tak super.
 4. Czytałem niedawno archiwalne posty i podobno miało wejść podczas jakiejś aktualizacji to, że zleceniodawca będzie widział ile copy dostanie na rękę przy wystawianiu zlecenia. Z tego co piszecie jednak nie weszło. Chyba faktycznie tak jest, bo już kilka razy zleceniodawcy pisali mi, że wystawią zlecenie za tyle i tyle na rękę, a potem kwota ta była dużo niższa. Zapewne według nich wystawili odpowiednią kwotę, ponieważ nie pokazało im, że jednak od danej wartości będą odjęte jeszcze inne opłaty...
 5. No to faktycznie całkiem fajnie, jeśli tak jest Ja w maju jeszcze musiałem wysyłać podpisaną umowę mailem. Mam nadzieję, że w czerwcu już nie będę musiał. Zawsze to udogodnienie, bo czasami był problem z szybkim załatwieniem takich formalności.
 6. To coś się zmieniło? Umowy nie trzeba podpisywać i odsyłać?
 7. Jeśli w opisie zlecenia nie było mowy o tym, że masz odmienić frazę lub też możesz wstawić pomiędzy słowami przecinek lub kropkę, to dokładnie taką samą frazę powinnaś zawrzeć w tekście. Jeśli to zrobiłaś, a zleceniodawca ma jakieś obiekcje, to zgłoś to do admina, bo Ty zawarłaś frazę w odpowiedni sposób.
 8. Prawda, czas się wydłużył. Rachunek dostaje się po pewnym czasie na maila, nie trzeba go już wysyłać z powrotem do administracji.
 9. Tak, ale jak słusznie zauważono ostatnio coraz częściej trzeba czekać te 7 dni, dlatego niektórzy mogą mieć mniejsze wypłaty Miesiąc miesiącowi nie jest równy, więc jak np. była majówka i ktoś później chciał nadrobić do wypłaty to mógł się zdziwić, bo brak akceptacji tekstów w ciągu siedmiu dniu odejmuje kolejne pieniądze, a zapłaty rachunków nie da się przesunąć w czasie.
 10. Może dlatego, że np. ktoś chce wypłacać pieniądze co miesiąc w tym samym terminie (dajmy na to dziesiątego dnia każdego miesiąca). Siódmego czy ósmego dnia miesiąca można napisać teksty na ok. 200 złotych, co przydałoby się mieć przy wypłacie, ale przez siedmiodniową akceptację nie będzie miało się nic z tych pieniędzy przy danej wypłacie. Wiadomo przejdzie na kolejny miesiąc, ale niektórym zależy, aby mieć więcej w aktualnym.
 11. Może jakieś zlecenie z innego portalu. Napisz negatywny post na forum xxx o platformie yyy
 12. Dokładnie, a jeśli np. w ciągu jednego dnia 30 osób dostanie taką ocenę, jaką Ty opisałeś, to wszystko przestaje mieć jakikolwiek sens. Poza tym mi samemu nie chce się za każdym razem pisać maila i robić z siebie męczennika. Tak nie powinno to działać. Jeśli mają być oceny, to jacyś moderatorzy powinni każde uzasadnienie kontrolować i rozpatrywać ewentualną reklamację ze strony copy (oczywiście przy współpracy z właścicielem platformy). No właśnie nie, a szkoda, bo w drugą stronę to działa.
 13. No tak. Zwłaszcza, że można wrzucić copy na czarną listę i nie będzie on realizował zleceń dla danego klienta.