Matthew1991

Forumowicze
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Matthew1991 wygrał w ostatnim dniu 4 Styczeń

Matthew1991 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobra, masz na dobry sen. Poniżej 2500 staram się obecnie nie schodzić, mi to w zupełności wystarcza na tej pracy. Nie będę komentował Twojego zachowania, to mój ostatni post. Nie spamuję już. KluskaKRK dobrze Ci napisała. Edit: Ten, co miał widzieć screena, to widział. Już tu się nie udzielam, szkoda czasu.
 2. Nie prowadzę, a czy gdzieś pisałem, że prowadzę? Ty masz z tymi pośrednikami jakieś kompleksy, ale skoro rzucasz słowa na wiatr to poproszę jakieś konkrety. Kto tutaj z nas piszących jest pośrednikiem? Ubezpieczenie opłacam sam, chyba logiczne, że z umowy o dzieło go nie mam. Chodzi o ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki, że uważasz mnie za profesjonalistę. Nie wiem tylko z jakiego powodu Dla mnie stawka 4 zł za 1000 znaków jest już bardzo dobrym wynikiem, znam realia na tego typu platformach. To jak z Ciebie taki detektyw, to sobie sprawdź, że na Textbookers pisałem kilka lat, a minimum kilkanaście miesięcy. Starałem się pisać dużo i często, ale to nie były te same zarobki, z prostej przyczyny, słabych stawek. Gdzieś też wspominałeś, że stawki tutaj nie są najlepsze. Na GC po prostu trafiam na lepsze, poza tym mam dobry kontakt z adminem, co pisze wiele osób, bo nie czekam na odpowiedź na ważne zagadnienie tydzień. No i kwestia wypłaty, w 3 dni mam załatwione, a nie czekam dwóch tygodni. Polecam jedynie dobre platformy, a pisząc na obu mam punkt odniesienia. Myślę, że 95 procent osób poleciłoby początkującym GC, a nie Textbookers. No, ale widząc po toku Twojego rozumowania to Ci po prostu żal, że nie możesz więcej. Tutaj piszesz o pośrednikach w każdym temacie, tutaj o tym, że chłopak dostał hajs, tutaj, że się nie da dużo zarabiać. No prawdziwie ambitny facet z Ciebie. Tak dla Twojej wiadomości ja nie jestem sam i mam kobietę z którą razem się utrzymujemy i dzielimy wspólnie budżet, więc zliczając nasze zarobki w zupełności nam wystarczy na utrzymanie i zwykłe życie Edit: Useme nie próbowałem, więc się nie będę do tego odnosił. Dla mnie nie wygląda przejrzyście, a to sobie cenię, poza tym nie lubię pisać na dwóch platformach jednocześnie. Ty wszystko wiesz, maks stówka, tutaj tyle znaków w godzinę... masakra. Chłopie, przy dobrych dniach po 150 złotych idzie wyciągnąć jak się trafi na fajne teksty i się często odświeża stronę. W ciągu godziny idzie napisać po 10 tysięcy znaków, zależy o czym piszesz i jaki to typ tekstu.
 3. Tak. Polecaj dalej precle i pisz, że się opłacają. Potem się nie dziwię, że 1000 znaków chodzi po 1,20 zł skoro jest na to popyt przez takich inteligentów jak Ty. I nie mów komuś, że nie może się na tym utrzymać tylko ma to traktować jak dorabianie, bo widocznie nie masz o tym pojęcia, ale co ja się dziwię skoro prąd wliczasz poza koszty utrzymania P.s. Spytaj się administratora GC ile zarabiają co miesiąc Ci najwięcej zarabiający, powinien podać Ci uśrednioną kwotę.
 4. 4-5 złotych za 1000 znaków to dla mnie w tym momencie stawka minimum. Chyba, że potrzebuję dopisać parę złotych do ustalonego limitu dziennego to wezmę sobie jakieś krótkie teksty, nieopłacalne, ale dające mi taką możliwość. Zawsze znajdzie się w ciągu dnia kilka tekstów po 6-8 złotych za 1000 znaków, np. na długość 3 lub 5 tysięcy znaków i wtedy jest już w porządku. Praca jak każda inna, z tym, że w każdym momencie mogę wyjść z domu, zrobić zakupy, posprzątać, umówić się ze znajomymi czy wyjść pobiegać Za biurkiem w firmie stacjonarnej tego nie miałem.
 5. TB już dawno odpuściłem z uwagi na stawki. Od ponad roku utrzymuję się na samym GC Jeśli ktoś poświęci temu 4-5 godzin dziennie (bez niedziel i połowy soboty), to kilka tysięcy złotych spokojnie wyciągnie.
 6. Zgadzam się w stu procentach z @kluskaKRK GoodContent nie ma na ten moment żadnej konkurencji, praktycznie pod każdym względem.
 7. Tyle, że u konkurencji większość tekstów to precle, za które zarabia się tyle, że na chleb nie starczy, a tutaj za nieco bardziej wymagające teksty niektórzy płacą naprawdę solidne pieniądze. Poza tym precle tutaj również często się pojawiają, przynajmniej ja je widzę.
 8. Zdecydowanie na plus, nie trzeba niepotrzebnie klikać po kolejnych stronach
 9. Mamy też prawo ocenić stawkę za ilość znaków i oczekiwany tekst od klienta. Po tonie domyślam się, że Pan również ma coś wspólnego z takimi stawkami?
 10. Przychodzą powiadomienia na e-mail o zaakceptowaniu tekstów. Informacje o zgłoszeniu tekstu do poprawki też przychodzą. Wszystko możesz sprawdzić też w archiwum tekstów.
 11. W niektórych zleceniach na głównej widnieje, że np. 1 tekst do napisania, a jak się wejdzie w zlecenie to nie ma nic. Po cofnięciu dalej widnieje na głównej w aktywnych, a tekstów w środku nie ma Edit: Napisałem tekst w zleceniu, w którym były do napisania dwa. Został jeden, ale zlecenie jest już w nieaktywnych mimo, że ten tekst nadal można napisać. Coś szwankuje.