Jump to content

Kaaarolek1

Forumowicze
  • Content Count

    63
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

1,087 profile views
  1. U mnie wszystko wróciło, chyba wczytali backup z przedwczoraj.
  2. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  3. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  4. Ja w affilacji się poddałem, stawiam na nowo. Coś tam kombinowałem próbowałem przebudować kontent, wykasować słabsze linki ale wielki uj to pomogło.
  5. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  6. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  7. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  8. Wydaje mi się google zaczęło lepiej odróżniać wartościowy/czytelny kontent od spinowanej sieczki i kontentu słabej jakości. Widzę zależność, że tam gdzie kontent T1 był robiony przez copy nie ma spadków, tam gdzie smarowałem automatami wyleciało w kosmos. Moje obserwacje dotyczą bardziej stron EN, czy ktoś zauważył podobną przypadłość na Polskich stronach? Zawsze uważałem, że nasz kraj/język traktowany jest jak kraj 3 świata, gdzie wszystko trafia z opóżnieniem. Czy ktoś zauważył podobną przypadłość dla stron pl?
  9. No ja już nie chce nic pisać wysadziło mi 3 strony, które zarabiały i szło pięknie. Dzisiaj wysadziło wszystkie najwazniejsze frazy po 80 oczek w dół albo hej daleko za top100. Podejrzewam, że jutro reszta fraz zapali się na czerwono i tyle w temacie. Strony były linkowane z jednego zaplecza, tak więc osobiście przypuszczam że nastąpiło jakieś niekorzystne przeliczenie linków albo moje zaplecze zostało spalone. Nie wiem jak to jest ale w ostatnim czasie zauważyłem, że strony robione autmatami dochodzą do top10-15 i nagle jednego dnia jest bum i ich nie ma. Co któryś projekt się przebije do top10 no ale wtedy przychodzi update i znowu zaczynamy od 0 i tak w kółko od roku. Ostatni reset miałem 24 Grudnia, to też był jakiś core update i dużo osób kwiczało. Zbyt szybki przyrost linków? Kontent słabej jakości w T1? Zbyt mała dywersyfikacja IP zaplecza? Pytań sporo, odpowiedzi brak. Problem raczej szerszy, bo w wątku wypowiadają się osoby, które rzekomo rankowały whitehatem
  10. spokojnie, jutro wszystko wróci
  11. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  12. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  13. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 7 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  14. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 7 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
  15. Cześć, Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 7 zł netto 1000 pkt. Wystawiam fakturę VAT! Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy