Jump to content

WebCentre

Oficjalne
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by WebCentre

 1. Mam podobny problem co marecky. Tam gdzie piszesz, pokazuje się: Nowe ogłoszenie Uaktualnij swoje konto Jesteś tutaj: Dodać więcej wpisów
 2. mgn8-xs0u-tfup Dzięki! Użyłem kodu na pakiet brązowy, ale nadal nie mogę dodać ogłoszenia.
 3. @GoodContent.pl Przy opłacaniu zlecenia z portfela "Oops, something went wrong". Naprawicie?
 4. Dorzuciłem coś od siebie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Daj znać
 5. Ewentualnie jeszcze spróbuj DaVinci Reslove. Jest darmowa wersja. Na youtube znajdziesz wiele poradników.
 6. Tak samo jak jedną. Chociaż Mirokowi raczej chyba chodziło o jakieś narzędzia, które by automatyzowały proces, bo nie wystarcza mu czasu, żeby poświęcić taką samą uwagę każdej domenie.
 7. Instagram pobiera lokalizację z FB. Spróbuj dodać ją najpierw na FB. https://www.facebook.com/help/instagram/1618893218361276
 8. Mikołajki są fajne, sprawdź oferty. Rowery są, w okolicy trochę atrakcji też.
 9. Może zacznij od optymalizacji strony
 10. Poszukaj SEO SearchTerms Tagging 2, powinno śmigać.
 11. Jeżeli masz dostęp do Ahrefsa, to wystarczy że wyeksportujesz sobie listę backlinków, wrzucisz później do Screaming Froga i Ci pokaże wszystkie 404.
 12. Bo jakieś linki pewnie do nich prowadzą. Wejdź w błędy indeksowania, kliknij w jakąkolwiek stronę z błędami i sprawdź zakładkę "Link z domeny"
 13. @fitko Przeczytałem, ale ja odnosiłem się do praktyk naszych rodzimych naciągaczy telefonicznych. Masz rację, że w takim przypadku jak pokazany w pierwszym poście to zadziałało.
 14. No cóż, każdy kto prowadzi działalność musi się na co dzień zmagać z takimi nachalnymi telefonami. Ostatnio hitem są chyba jakieś domy maklerskie, o których informacji nie sposób nigdzie znaleźć. A co do tej appki, to korzystałem tylko ze strony. Dzięki gmod, bo do tej pory dodawałem do numerów spamu, ale oczywiście najpierw musiałem z nimi porozmawiać, teraz nie będę musiał. A co do tych botów, nie wiem czy to dobre, zazwyczaj Ci konsultanci mają premie za długie rozmowy, także lepiej chyba od razu się rozłączać.
 15. @fizuuuProszę, buzz (pierwszy przykład z brzegu): http://mambiznes.pl/forum/index.php?s=&showtopic=3196&view=findpost&p=14209 Artykuł (też jakiś losowy): https://mojmikolow.pl/i,skuteczna-pulapka-na-zlodzieja-ktora-sie-nie-meczy-wiszac-na-drzewie,270925,833526.html A tutaj masz cały wątek na ten temat, 11 stron Mam nadzieję, że pomogłem @MaxPan wybacz, mała gorączka i nie myślę
 16. Czy chodzi Ci o buzz na forach? Czy np artykuły, w których znajdziemy linki z anchorem?
 17. Zaznaczając opcję o której wspomniałeś dodajesz do head meta tag <meta name="robots" content="noindex"> który zapobiega indexowaniu strony przez większość robotów, w tym Google.
 18. Uważam, że nie warto bawić się w takie kombinacje. Po pierwsze szkoda czasu, który można poświęcić na stworzenie jakiejś wartościowej strony, którą później można podpiąć np. pod jakieś programy partnerskie i dalej ją rozwijać (przy okazji zarabiając). Co Ci to da, że zrobisz stronkę za 15 zł z bezwartościowym contentem? Raczej nic. Jak się czymś interesujesz to będzie Ci łatwiej. A co do szczegółowych wymagań i reguł to poczytaj dokumentację AdSense.
 19. Tak bywa najczęściej. Jeden z moich klientów miał domeny w AZ, gdzie doliczają 4,99 za wysyłkę pro formy drogą pocztową. Oczywiście wielkie oburzenie, ale czasami po prostu warto zobaczyć co się zaznacza w panelu klienta i czytać regulamin.
 20. Chciałbym wszystkich serdecznie powitać. Na forum jestem od dawna, jednak była to obecność raczej bierna - nie miałem konta i tylko czytałem. Postanowiłem to zmienić i zacząć udzielać się aktywnie w życiu forum. Do przeczytania
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy