WebCentre

Oficjalne
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O WebCentre

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Dorzuciłem coś od siebie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Daj znać
 2. Może g2a?
 3. Ewentualnie jeszcze spróbuj DaVinci Reslove. Jest darmowa wersja. Na youtube znajdziesz wiele poradników.
 4. Tak samo jak jedną. Chociaż Mirokowi raczej chyba chodziło o jakieś narzędzia, które by automatyzowały proces, bo nie wystarcza mu czasu, żeby poświęcić taką samą uwagę każdej domenie.
 5. Instagram pobiera lokalizację z FB. Spróbuj dodać ją najpierw na FB. https://www.facebook.com/help/instagram/1618893218361276
 6. Mikołajki są fajne, sprawdź oferty. Rowery są, w okolicy trochę atrakcji też.
 7. Może zacznij od optymalizacji strony
 8. Poszukaj SEO SearchTerms Tagging 2, powinno śmigać.
 9. Jeżeli masz dostęp do Ahrefsa, to wystarczy że wyeksportujesz sobie listę backlinków, wrzucisz później do Screaming Froga i Ci pokaże wszystkie 404.
 10. Bo jakieś linki pewnie do nich prowadzą. Wejdź w błędy indeksowania, kliknij w jakąkolwiek stronę z błędami i sprawdź zakładkę "Link z domeny"
 11. @fitko Przeczytałem, ale ja odnosiłem się do praktyk naszych rodzimych naciągaczy telefonicznych. Masz rację, że w takim przypadku jak pokazany w pierwszym poście to zadziałało.
 12. No cóż, każdy kto prowadzi działalność musi się na co dzień zmagać z takimi nachalnymi telefonami. Ostatnio hitem są chyba jakieś domy maklerskie, o których informacji nie sposób nigdzie znaleźć. A co do tej appki, to korzystałem tylko ze strony. Dzięki gmod, bo do tej pory dodawałem do numerów spamu, ale oczywiście najpierw musiałem z nimi porozmawiać, teraz nie będę musiał. A co do tych botów, nie wiem czy to dobre, zazwyczaj Ci konsultanci mają premie za długie rozmowy, także lepiej chyba od razu się rozłączać.
 13. @fizuuuProszę, buzz (pierwszy przykład z brzegu): http://mambiznes.pl/forum/index.php?s=&showtopic=3196&view=findpost&p=14209 Artykuł (też jakiś losowy): https://mojmikolow.pl/i,skuteczna-pulapka-na-zlodzieja-ktora-sie-nie-meczy-wiszac-na-drzewie,270925,833526.html A tutaj masz cały wątek na ten temat, 11 stron Mam nadzieję, że pomogłem @MaxPan wybacz, mała gorączka i nie myślę
 14. Czy chodzi Ci o buzz na forach? Czy np artykuły, w których znajdziemy linki z anchorem?
 15. Zaznaczając opcję o której wspomniałeś dodajesz do head meta tag <meta name="robots" content="noindex"> który zapobiega indexowaniu strony przez większość robotów, w tym Google.