ppdesignstudio

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O ppdesignstudio

Contact Methods

 • Twitter
  ppdesignstudio2

Ostatnie wizyty

528 wyświetleń profilu
 1. Witam, czy ktoś miał problem z zainfekowaną stroną gdzie wyskakuje okienko typu pop up i opcja pobrania wirusa Chrome Font Pack?
 2. Witam, czy stosujecie na swoich stronach Relacje (XFN) Jeżeli odnośnik prowadzi do prywatnej strony jakiejś osoby, można określić swoje relacje z nią korzystając z powyższego formularza: rel: tożsamość: inna z moich stron internetowych (rel: me) przyjaźń: kontakt (contact), znajomy (acquaintance), przyjaciel (friend) fizyczne: spotkano (met) praca: współpracownik (co-worker), kolega (colleague) geograficzne: współlokator (co-resident), sąsiad (co-resident) rodzina: dziecko (child), krewny (kin), rodzic (parent), rodzeństwo (sibling), małżonek (spouse) romantyczne: muza (muse), obiekt westchnień (crush), randka (date), kochanie (sweetheart) Więcej informacji o idei tego systemu, znalazłem na stronie o XFN http://gmpg.org/xfn/
 3. Witam, w najbliższym czasie planuję przenieść kilkanaście stron/serwisów na inny serwer. Zależy mi na tym aby proces przenoszenia WordPress był zautomatyzowany i uwzględniał skuteczne przeniesienie wpisów, stron, zdjęć, motywu, wtyczek, menu i widgetów. Czy ma ktoś sprawdzony sposób który ułatwiałby taką operację?
 4. Witam, w porównaniu z Google wypada to słabo ale moim zdaniem warto. Kliknięcia z wyszukiwania na przykładzie stron w okresie ostatniego miesiąca: Strona 1: Google: 786, Bing: 11 Strona 2: Google: 873, Bing: 17 Strona 3: Google: 1528, Bing: 49 Można dodać stronę do http://www.bing.com/toolbox/submit-site-url i monitować kliknięcia z wyszukiwania na https://www.bing.com/webmaster/home/mysites
 5. Witam, przez 10 lat wszystkie domeny rejestrowałem i przedłużałem na stronie home.pl w tym roku firma zrezygnowała z oferty "Cennik malejący" i z dnia na dzień cena domeny z 49 zł/netto wzrosła do 100 zł/netto bez możliwości negocjacji ceny. W przypadku domen funkcjonalnych było podobnie. Obecnie jestem na etapie transferu wszystkich domen do ovh.pl W przypadku większej ilości domen różnica cenowa jest spora i warta zachodu.
 6. Najprostszą metodą na atak może być zablokowanie dostępu do pliku wp-login.php poprzez dodanie poniższego kodu do pliku .htaccess Przykład: <files wp-login.php> order deny,allow deny from all allow from 10.113.114.110 </files> w linii allow from należy wpisać własny adres IP
 7. Presell Page

  Dziękuje za pierwsze opinie i uwagi Przyznam się szczerze, że nie angażowałem się w 100% w ten projekt i jest pewnie sporo rzeczy do zmiany. Zastanawiałem się ostatnio nad zmianą szablonu/motywu, ale pytanie czy warto prowadzić tego typu stronę? Za wszystkie uwagi i sugestię będę wdzięczny.
 8. Witam, zleciłem ostatnio napisanie 4 tekstów tematycznych pod zaplecze związane z branżą medyczną. Artykuły zostały opracowane w ciągu 1-2 dni a sama treść była poprawna językowo i stylistycznie. Liczba znaków w pojedynczym tekście 2000 koszt 13.53 PLN brutto Zdecydowanie polecam!
 9. Witam, od września 2012 roku prowadzę moderowany serwis typu Presell Pages o nazwie Top Presell Pages - Darmowe pozycjonowanie stron który umożliwia dodanie bezpłatnie artykułów tematycznych wraz z możliwością dodania linka pozycjonującego. Obecnie w serwisie znajduje się 3517 wpisów, 20 kategorii, 16634 tagów oraz 3800 linków odsyłających. Strona zbudowana jest na systemie zarządzania treścią (CMS) WordPress z motywem Hueman. Dodatkowo zainstalowano wtyczki Akismet, Broken Link Checker, Contact Form 7, Jetpack, Wordfence Security, WyPiekacz, Yet Another Related Posts Plugin, Yoast SEO oraz Cookie Consent poprawiające funkcjonalność i użyteczność. Dodawanie wpisu następuje po ręcznym zarejestrowaniu się oraz umieszczeniu Szkicu artykułu który po poprawnej weryfikacji przez administratora w ciągu 48 godzin zostanie opublikowany. Artykuły zamieszczane na stronie muszą być unikatowe w swojej treści napisane poprawnie językowo i stylistycznie. Każdy artykuł należy dodać do odpowiedniej kategorii, dodać tagi, nadać unikalny tytuł oraz ustawić ikonę wpisu (nieobowiązkowe). Za pośrednictwem wtyczki Broken Link Checker system skanuje zawartość bloga, poszukując odnośników, po czym sprawdza czy są one dostępne. Niedziałające linki przez jeden miesiąc zostaną usunięte z serwisu. W chwili obecnej na stronie umieszczone są reklamy Google AdSense które pokrywają koszty domeny, hostingu i wystarcza na przysłowiowe „małe piwo”. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do umieszczania wartościowych artykułów w serwisie. Adres: toppresellpages.pl
 10. Witam wszystkich użytkowników forum Nazywam się Paweł i będę reprezentował firmę PP Design Studio, której od 10 lat jestem właścicielem. Aktualnie zajmuję się projektowaniem stron internetowych, grafiką reklamową i e-marketingiem. Na forum trafiłem poprzez szukanie rozwiązań na tematy związane z SEO.