Jump to content

sinopec

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czy ma ktos wiedzę czy opinie do wpisu na mapach z kont od osób z terenu lokalnego mają lepszy wpływ na pozycje na lokalne wyniki niż opinie osób z innych częsci Polski czy zagranicznych kont. Bo pewnie to czy konto jest aktywne, regularnie prowadzone czy założone nie dawno ma znaczenie ?
 2. Czy warto skupić się na linkach w komentarzach z profili gplus rynku lokalnego aby podciągnąć stronę w wyszukiwarce na frazy lokalne ?
 3. @jimmi strona idzie do góry, jest więcej wejsć i telefonów, oby tak dalej
 4. Nie znam się ale na pewno powinienes wybrać kogos z Polski najlepiej.
 5. Expressvpn ciekawie się prezentuje ale chyba lepszą opcja bedzie dla mnie kupno tych 5. A to jest tak że jak jedna przestaje działać to wymieniają ją czy korzystam z innych z puli ?
 6. Qlwik znalazłem też i takie ale tam po kilka sztuk trzeba kupić. Znasz może taką która by oferowała sprzedaż jednej sztuki ?
 7. Czesc szukam działającej strony z ip proxy ? Wszystkie które znalazłem mają nie działające. Potrzebuje jedną z Usa, Nowej Zelandii lub Australii. Może być transparentna Da sie kupić jedną proxy która by działała długo ?
 8. Dodałem dużo linków z anchorem do stron lokalnych w stosunku 25% sam adres www a 75% anchory kierujące na różne podstrony. W temacie pisze że ich nadmiar może zaszkodzić. Jest jakies narzędzie online które sprawdzi czy nie mam ich za dużo ?
 9. Dodałem pełno linków z anchorem do stron lokalnych w stosunku 25% sam adres www a 75% anchory kierujące na różne podstrony. Mogę za to karę dostać ?
 10. Chciałbym zimplementować do sklepu płatnosci mobilne zagraniczne z krajów skandynawskich głównie. Znacie może jakies firmy międzynarodowe które umożliwią mi przyjmowanie takich płatnosci ?
 11. @Grey Ronin czyli jesli bym miał tak: domena.pl/kategoria/podkategoria/produkt - moc ok. 40% tej podstrony a jak mam tak: domena.pl/nazwa produktu - to moc strony produktowej to 80% Bo jesli tak ta drobna różnica ma duże znaczenie
 12. Dodałem chyba do wszystkich lokalnych stron które zawierały słowo mojego miasta oraz słowa ważne ze strony i na których można było cos dodać. Zamieniałem w linku na zmianę stronę główną ze podstronami. Tam gdzie się nie dało dodałem adres w formie tekstu z opisem. Co mogę więcej zrobić ? Czy mogę na poziomie lokalnym tak próbować pozycjonować stronę aby pokazywało ją nawet na słowa nie związane z moją ? Zależy mi głównie na mapkach google ? Planuje zacząć tworzyć blogi i artykuły które będą powiązane z słowami miasta i słowami kluczowymi, czytałem że to pomaga tylko czy na poziomie lokalny
 13. Czyli mam tylko tworzyć linki z anchorem + miasto i dodawać je do stron lokalnych w komentarzach, na forum itp ? są jakies inne metody? Co decyduje o pozycji firmy w mapce po wpisaniu frazy + miasto, jej pozycja w wyszukiwarce ?
 14. A czy mogę mieć nazwę kategorii w ustawieniach strony inną niż nazwę kategorii dla wyszukiwarek ? W moim przypadku nazwa kategorii to jedno słowo ale juz nazwe kategorii dla wyszukiwarek w kolejnym oknie chciałbym dłuższą bardziej opisową. Mogę tak ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy