Jump to content

dοmin

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dοmin

 1. A ten program nie robi tego co opisałeś?
 2. Pisałem z tel i słownik w tel zmienił, chodziło mi o "indeksery", już poprawiłem, osobiście używam blackstar i jestem zadowolony, ale każdy może sobie potestować inne i wybrać co mu pasuje.
 3. A teraz najlepiej korzystać z dostępnych indekserów, jest tu ich kilka do wyboru, każdy podobna skuteczność i ceny więc można coś wybrać.
 4. @Aleksiejsciebie podałem właśnie jako przykład że podałeś te informacje i poprosiłem studio czy może podać tak samo jak Ty właśnie
 5. @studioczystosci możesz podać więcej informacji na temat domeny na jaką ten blast poszedł? coś jak napisał @Aleksiejs :frazy łatwe, średnie, trudne ? Na jakich pozycjach jest strona przed blastem i najważniejsze czy ten blast cokolwiek dał i strona poprawiła pozycje? Bo żeby: to wszystko zależy od tego jak taki blast wpływa na pozycje, bo można mieć i kilkanaście paczek jak w zenblog i nawet jak by wszystkie były aktualizowane, ale nic nie będą dawały to kasa wyrzucona w błoto.
 6. sorry ale trochę mało wiarygodny ten test, bo na screen jest 2674 url /profili do indeksacji, a tyle unikalnych domen w zenblogu niestety nie ma, więc musiałeś tam dać kilka razy profile z tych samych stron tylko inne ID. Mając nawet wszystkie paczki zebnlog zakłada maksymalnie 1000-1300 profili na unikalnych domenach, czyli w twoim teście są 2-3 razy te same domeny dodane. Z tych 1000-1300 profili które zakłada zenblog na unikalnych domenach około 300-400 profili(unikalnych domen) indeksuje się samo bez dodawania do indekserów co znaczy że około 600-800 urli które dałeś do indeksera
 7. dοmin

  ZenBLOG

  Pamiętam jak kupiłem vipy i miałem ten sam problem to pisałem do sebau to otrzymałem informację że ta opcja pl znaków jest dodatkowo płatna i płaciłem za tą opcję. Nie wiem czy nadal to obowiązuje bo to było że 3-4 lata temu. Więc teraz to już pytanie do @sebau musi potwierdzić czy nadal tak jest?
 8. dοmin

  ZenBLOG

  Z tego co pamiętam to trzeba wykupić sobie taką opcję żeby te znaki działały inaczej nie będą działały.
 9. Widzę w styczniu już jedno spotkanie było i przegapiłem, ale na to w lutym się piszę :-)
 10. @MaxPan plus za test. Jak widać 8my dzień i linki zaczynają wracać we wszystkich indekserach,a nie jak jedna osoba twierdziła że tylko u "nich" powrócą. Poziom indeksacji wszędzie podobny więc największe znaczenie ma cena w wyborze indeksera.
 11. Jeszcze tego nie dopracowali bo na kontach z $ i aktywną kampanią też raz pokazuje dobrze, a innym razem nie pokazuje dokładnie tylko te przedziały.
 12. 10 dni to za mało jak możesz to sprawdzaj przynajmniej 30 dni i daj wyniki z 30 dni
 13. coś ściemiasz ... sprawdź dobrze i sprawdź też otwarte tickety ...
 14. zmiany i skoki były ale od 1-3 września i bez tragedii. Wszystko w normie bo jedna strona spadła, a inna w górę, ale widzę też że strony które spadły po kilku dniach część wraca, nie wszystkie na te same pozycje ale zaczynają wracać.
 15. to lepiej bez myślnika i .pl bo łatwiej zapamiętać i łatwiej wpisać
 16. Widzę już zmieniasz zdanie?Bo wcześniej pisałeś że twój indekser jest wyjątkowy i nie pozwala żeby linki wypadały Jak widać sam sobie zaczynasz zaprzeczać? Pisałeś że indekser jest nauczony żeby nie wypadały linki?
 17. Jeżeli domena x była w topach i po zrobieniu 301 domena y przejęła pozycje domeny x to jak teraz z domeny x wyłączysz 301 to domena y straci pozycje, ale piszesz ze domena y też była promowana więc spadek może nie być aż tak drastyczny.
 18. @POXChcesz sprawdzic to wez najtanczy pakiet i zobacz czy CI podejdzie., Wolał bym najpierw poznać opinię kogoś kto testował bo wiem że jacyś betatesterzy byli i czy indekser działa tak jak go opisują. Temat jest od wczoraj więc dlatego dopytuje bo może jesteś jednym z betatesterów: Od kiedy testujesz i od kiedy te zaindeksowane linki się trzymają? Jaki % linków zaindeksował?
 19. Możesz coś więcej napisać? Od kiedy testujesz? Jaki % linków zaindeksował? Co to za rodzaj linków, profile/posty? Czym wcześniej indeksowaleś że się nie indeksowały, sam czy innymi indekserami?
 20. Jeżeli masz też inne linki z dobrych miejsc, które się zaindeksowały i caly czas je widać to takie linki które się nie indeksują nie powinny szkodzić. Czynników jest bardzo dużo i trzeba by dokładnie sprawdzić domenę i jakie linki posiada żeby coś więcej powiedzieć co może być powodem że strona spada.
 21. No to dajcie jakieś konta testowe i zobaczymy czy faktycznie indeksuje i użytkownicy na forum się wypiewiedzą i zweryfikują czy piszecie prawdę. Indeksery rok temu powstały i cały czas istnieją i indeksują na podobnym poziomie jak wy piszecie więc na razie nie jesteście konkurencyjni. Nic innego niż konkurencja nie oferujecie poza dużo wyższymi cenami :-) Po indeksacji u konkurencji też widać efekty w serpach więc bez testu użytkowników i ich opinii jesteście mało wiarygodni.
 22. Ceny faktycznie mało konkurencyjne i może najpierw dajcie pakiety testowe niech ktoś potestuje i się wypowie czy faktycznie ten indekser działa czy nie bo na słowo to raczej nikt "wam" nie uwierzy tym bardziej że inne indeksery mają podobną skuteczność.
 23. Jeżeli link był by faktycznie z "dobrych miejscówek" to google by go zaindeksował sam. Czy link który nie chce się zaindeksować dodawałeś do jakiegoś indeksera albo indeksowałeś inaczej? Czy tylko dodałeś linka i sprawdzasz czy google samo zaindeksuje ten link? Kolejne pytanie jak sprawdzasz czy dany link się zaindeksował? Jeżeli google nie widzi tego linka to nie wpłynie na pozycję strony. Jeżeli link jest ze strony którą ktoś już dodał do disavow to wtedy może zaszkodzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy