Jump to content

dοmin

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

935 profile views
 1. A ten program nie robi tego co opisałeś?
 2. Pisałem z tel i słownik w tel zmienił, chodziło mi o "indeksery", już poprawiłem, osobiście używam blackstar i jestem zadowolony, ale każdy może sobie potestować inne i wybrać co mu pasuje.
 3. A teraz najlepiej korzystać z dostępnych indekserów, jest tu ich kilka do wyboru, każdy podobna skuteczność i ceny więc można coś wybrać.
 4. @Aleksiejsciebie podałem właśnie jako przykład że podałeś te informacje i poprosiłem studio czy może podać tak samo jak Ty właśnie
 5. @studioczystosci możesz podać więcej informacji na temat domeny na jaką ten blast poszedł? coś jak napisał @Aleksiejs :frazy łatwe, średnie, trudne ? Na jakich pozycjach jest strona przed blastem i najważniejsze czy ten blast cokolwiek dał i strona poprawiła pozycje? Bo żeby: to wszystko zależy od tego jak taki blast wpływa na pozycje, bo można mieć i kilkanaście paczek jak w zenblog i nawet jak by wszystkie były aktualizowane, ale nic nie będą dawały to kasa wyrzucona w błoto.
 6. sorry ale trochę mało wiarygodny ten test, bo na screen jest 2674 url /profili do indeksacji, a tyle unikalnych domen w zenblogu niestety nie ma, więc musiałeś tam dać kilka razy profile z tych samych stron tylko inne ID. Mając nawet wszystkie paczki zebnlog zakłada maksymalnie 1000-1300 profili na unikalnych domenach, czyli w twoim teście są 2-3 razy te same domeny dodane. Z tych 1000-1300 profili które zakłada zenblog na unikalnych domenach około 300-400 profili(unikalnych domen) indeksuje się samo bez dodawania do indekserów co znaczy że około 600-800 urli które dałeś do indeksera zaindeksowało się samo bez pomocy indeksera i bardzo to zawyża twój stopień skuteczności indeksera.
 7. dοmin

  ZenBLOG

  Pamiętam jak kupiłem vipy i miałem ten sam problem to pisałem do sebau to otrzymałem informację że ta opcja pl znaków jest dodatkowo płatna i płaciłem za tą opcję. Nie wiem czy nadal to obowiązuje bo to było że 3-4 lata temu. Więc teraz to już pytanie do @sebau musi potwierdzić czy nadal tak jest?
 8. dοmin

  ZenBLOG

  Z tego co pamiętam to trzeba wykupić sobie taką opcję żeby te znaki działały inaczej nie będą działały.
 9. Widzę w styczniu już jedno spotkanie było i przegapiłem, ale na to w lutym się piszę :-)
 10. @MaxPan plus za test. Jak widać 8my dzień i linki zaczynają wracać we wszystkich indekserach,a nie jak jedna osoba twierdziła że tylko u "nich" powrócą. Poziom indeksacji wszędzie podobny więc największe znaczenie ma cena w wyborze indeksera.
 11. Jeszcze tego nie dopracowali bo na kontach z $ i aktywną kampanią też raz pokazuje dobrze, a innym razem nie pokazuje dokładnie tylko te przedziały.
 12. 10 dni to za mało jak możesz to sprawdzaj przynajmniej 30 dni i daj wyniki z 30 dni
 13. coś ściemiasz ... sprawdź dobrze i sprawdź też otwarte tickety ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy