dpx

Forumowicze
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O dpx

Contact Methods

 • Website URL
  https://katalog.edu.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

225 wyświetleń profilu
 1. trochę odkopię ten temat, nie chciałem tworzyć niepotrzebnie nowego wątku. Tworząc własny katalog i korzystając z usług płatności SMS jak homepay czy dotpay jak można rozliczyć dochód z tego źródła? W końcu nie wystawiamy żadnego rachunku osobom korzystającym z wpisów do naszego katalogu, czy ktoś doświadczony może się podzielić doświadczeniami?
 2. To tak .. hipotetycznie. Bo jeśli strona będzie wysoko, na wartościowe i sprzedażowe frazy, to SEO wrzucisz w koszta, które ponosi każdy sklep na reklamę. Dlatego jeśli owe działania SEO działają, to ja bym nawet zwiększył nakład by osiągnąć jeszcze lepszy efekt. Wszystko zależy od stopy zwrotu.
 3. Jest w podpisie u kolegi wyżej, wystarczy
 4. Wpierw wysłali maila, że już dostępne... a teraz jednak jeszcze nie... Dla tych wszystkich którzy się zastanawiają dlaczego mimo wszystko nie chce się uruchomić przykładowy szablon danych... to jest odpowiedź:
 5. Efekty... hehe ... efektów brak.
 6. czy te linki z Pinteresta coś dają? mi kiedyś agencja w raporcie je podesłała. Że to wszystko co dla mnie zdobyli xD
 7. Większość agencji bazuje na własnym gotowcu, który po prostu kopiują, sprawdzają tylko co faktycznie jest nie tak i realnie podmieniają to w gotowym szablonie. Tak jak poprzednicy pisali... w agencji jest parcie by audyt kosztował od 1,5k do 3-4k w zależności od portfela klienta i wielkości strony. Często gęsto mają dużo stron bo zawierają gotowe wskazówki dla programistów, czy też przygotowane już meta opisy i titile dla poszczególnych podstron.
 8. amp to ciężki temat. Kod pisze się łatwo, ale jest z tym trochę zabawy. Na WordPressie, (przynajmniej na niektórych szablonach) da się łatwo wdrożyć dwie wtyczki, które przygotują za Ciebie wersję Twojej strony w AMP. Warto wg. mnie eksperymentować.
 9. Nie miałem jeszcze okazji przywracać kopii za pomocą tej wtyczki, powiedz mi - czy wszystkie ustawienia pluginow też przywraca?
 10. dlaczego akurat 5?
 11. @winnetou1995 korzystaj z miejsc, gdzie można dodać wpis z linkiem. Jest wiele takich miejscówek. Są różne platformy które umożliwiaj publikacje (WhitePress itp)
 12. Przy takim modelu, ja bym się nie pchał we własny sklep. Moja znajoma miała podobne plany, branża akcesoriów skórzanych. Skończyło się, na tym że większość sprzedaży była z allegro, a ze sklepu tylko podczas kampanii Adwords i to takiej agresywnej i głównie w grudniu Po ponad roku zamknęła swój internetowy stragan.
 13. Bardzo możliwe. Ale pewnie nie tak szybko to się zadzieje. Ten krok, jak każdy inny (zazwyczaj) to wstęp do kolejnych dużych zmian. Póki co warto powoli się dostosować. Nie wydaje mi się jednak, co by do zwykłych statycznych stron (bez elementów przesyłania danych) były wymagania dotyczące https - nawet w przyszłości.
 14. Zastanawiałem się nad użyciem tej wtyczki. Czy ktoś z Was instalował ją może ostatnim czasem i jak oceniacie jej funkcjonalność przy obecnych innych skryptach?
 15. Święte słowa. Dodawałeś stronę do popularnych katalogów? masz dobre linkowanie wewnętrzne (szczególnie na stronie głównej)?