dpx

Forumowicze
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O dpx

Contact Methods

 • Website URL
  https://katalog.edu.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

291 wyświetleń profilu
 1. Trudna raczej nie, to frazy wg. mnie raczej o małej/średniej konkurencji. Lepiej zrezygnuj z usług tej "firemki"
 2. Zależy od branży, ale jeśli nic nie ruszyło do np. 6mc to ja bym na Twoim miejscu zrezygnował.
 3. Uniwersalna i popularna metoda to [Tytuł], [Autor] - księgarnia brand-domena.pl dla TITLE Dla Nagłówków H1 zostawił bym sam tytuł.
 4. Xann, po co ten link w cwajkropku?
 5. Marketing szeptany nie jest karany? Przecież to łamanie prawa. Definiuje to ustawa z 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Czynem nieuczciwej konkurencji jest działanie sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, jeżeli zagraża lub narusza interes innego przedsiębiorcy lub klienta.
 6. Pewnie jeszcze klika, bo efektów nie ma ;P
 7. Zastanawia mnie tylko trochę stwierdzenie "ukrywania się przed google". Owszem, adresy IP, najlepiej jak są wykupione indywidualnie jednak to wydaje Ci się drogim rozwiązaniem, dlatego powyżej podrzuciłem kilka pomysłów. Sprawdź hosting seo, jeśli nie masz pieniędzy na osobne IPiki.
 8. Hmm, skoro na Tym Ci zależy... Kup hosting z wieloma adresami ip, albo RocketIP, zarejestruj domeny na różne osoby, nie podpinaj wszystkiego pod jedno konto GSC, analitykę zrób sobie sam za pomocą Piwika. Hm... czy coś jeszcze. Tak wgl na Co Ci takie zabiegi?
 9. Czy robiłeś związku z tym jakieś testy? Uważasz/masz doświadczenie, że taki link przynosi zauważalny wzrost?
 10. Fajnie jakby tak było. No ale niestety. Wpis za ok. 12zł to nie jest pieniądz. Patrząc jeszcze na to jak w katalogu interii indeksują się strony to dodajać tam jeden wpis, możemy zyskać od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zaindeksowanych linków. Oczywiście jak wynika z moich obserwacji, nie zawsze tak się dzieje. No ale zawsze to parę linków za 12zł. Jakby u nas chociażby przysłowiową stówę by kosztowało to, może by to pomogło. @MaxPan dodawałeś do yandexa stronę?
 11. Celnie ujęte. A i zgodzę się że linki z ogłoszeń regionalnych mają większą moc. Obecnie katalogi typu wp czy interia, przyjmują nawet śmieciowe strony. Zastanawiam się czy oni wgl patrzą na nie, podczas "oceny" i akceptacji wpisu.
 12. Dużo takich miejscówek znalazłeś podczas konsumpcji zacnego trunku?
 13. Przykładem jest dmoz. Na mniej konkurencje frazy, wystarczy dobra optymalizacja i trochę linków z dobrych katalogów. Przynajmniej na osiągnięcie TOP10-20.
 14. Teraz już oficjalnie w Polsce
 15. Też miałem kiedyś taki problem. Jednak rozwiązałem to trochę "kompromisowo" mianowicie: rozbiłem stronę na 3 główne usługi i tam umieściliśmy takie zakładki w jQuery. Dało to lepszy efekt niż singlepage z tabami do wszystkich usług. Mimo tego dalej spodziewałem się że będzie kiepsko - w końcu liczba stron z jednej wzrosła do co najmniej czterech. Z linkowaniem takich tab'ów jest problem. Jednak mają to do siebie, że łatwo przechowują dużą ilość treści na podstronie... "przyjemnie opakowaną" dla usera. W porównaniu ze zwykłymi podstronami - gdzie jest naturalnie mniej treści to taki panel jest in plus. W pozycjach widziałem duże różnice.