dpx

Forumowicze
 • Zawartość

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://katalog.edu.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnio na profilu byli

556 wyświetleń profilu
 1. Pady serwerów OVH

  Może wychodzą oszczędności i efekt eksperymentów z kontenerową zabudową.
 2. Pady serwerów OVH

  @Mion ja wspominam dobre czasy kiedy wystarczyło wysłać zwykłego e-maila na pomoc@ i im się to automatycznie ticketowało. Odpisywali szybko. Teraz przez ten system ticketowy ich czas odpowiedzi ( jak i jakość komunikacji ) wg. mnie znacznie się pogorszył.
 3. Pady serwerów OVH

  Podsumowanie całej tej awarii znajduje się tutaj: jakby ktoś chciał poczytać. Tekst dosyć spoko.
 4. Pady serwerów OVH

  Żeby na deklaracjach się nie skończyło. Mimo wszystko, oszczędności szybko się mszczą. Jak widać... Mam nadzieję, że wyciągną szybko wnioski. Co jak co ale to pierwszy taki efekt down w OVH. Wcześniej nie było takich głośnych i globalnych problemów.
 5. Pady serwerów OVH

  Myślę, że samo OVH zrobi promocje ;D Jeśli wykroczy to za podawany przez nich SLA to zazwyczaj rekompensują. W zależności od czasu trwania awarii.
 6. Pady serwerów OVH

  Powoli rusza, na twiterze jest info, że wstają jest "in progress". Trochę cierpliwości
 7. Pady serwerów OVH

  Zaczynają już robić restart zasilania.
 8. Wordpress dziwne linki

  Oberwałem teraz coinhive jakby tego było mało. Zauważyłem to tylko dlatego, że programiście nie zlecałem optymalizacji tylko sam zabrałem się za porządki w plikach js. Nie zauważyłbym tego, bo mam originublocka i tam blokowany jest ten skrypt. Jednak jedno spojrzenie w konsole wystarczyło. Myślicie że wirus z kompuera usera mógł zainefkowac wordpressa?
 9. Wordpress dziwne linki

  Zaktualizowałem, wszystko nawet płatne wtyczki, które wcześniej nie były zaktualizowane.
 10. Wordpress dziwne linki

  Wyłączyłem wszystkie wtyczki. Wgrałem na nowo i włączyłem. Wgrałem od nowa pliki wordpress'a, zmieniłem sól w pliku konfiguracyjnym. To pomogło.
 11. Wordpress dziwne linki

  Wyczyszczenie wordpressa pomogło. Czy jest możliwe, aby to wirus z komputera użytkownika wordpressa mógł zainfekować system cms? Czy to raczej wina, błędów w kodzie?
 12. Cześć W Cache google zauważyłem w wersji tekstowej dziwne linki wplecione w stronę w różnych miejscach: Linki te prowadzą do stron takich jak: itp. Strona zeskanowana sitecheck.sucuri.net, w kodzie źródłowym brak linków, sprawdzając stronę online za pomocą zbadaj element pojawiają się. Co można z tym zrobić?
 13. Kiepsko sobie radzi z tym ostatnio. Potrafi kilka razy zmienić "sens" wyników w ciągu miesiąca na daną frazę. Ale zależy to od branży. Każdy oczekuje jak najlepszych wyników na swoje zapytania :), SEO będzie potrzebne jeeeszczee długo. Zmieni się tylko sposób działania.
 14. Kopia strony 1:1

  Tak jest na hekko
 15. Kopia strony 1:1

  Nie jest to ramka i żadne przekierowanie na 100%