dpx

Forumowicze
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O dpx

 • Urodziny

Contact Methods

 • Website URL
  https://ciekawe.net

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

126 wyświetleń profilu
 1. Ciekawa teoria. Jednak mało prawdopodobne by google poświęcał się takiej analizie. Jest to kolejna furtka, do zbierania danych, ale z tym logowaniem to bym nie przesadzał. Nawet jeśli, to zainstaluj nową operę z darmowym wbudowanym VPN'em
 2. U mnie widać znaczący spadek na stronach gdzie jest mało treści poniżej <2k zzs, sukcesywny spadek z top 3 na pozycje 9,10 (od stycznia do teraz) przy innych czynnikach niezmienionych, na innych stronach jest są dalej top'y (podobne źródła linków)
 3. Trochę to smutna wiadomość. Szkoda że domeny z końcówką ovh nie zaproponowali za free dożywotnio hehe. Trzeba im przyznać, że w latach kiedy to śmigało to była fajna alternatywa.
 4. @ar4 i @kris_goldweb , @duchu0 dzięki wielkie za pomoc!
 5. Cześć, z reguły nie muszę przenosić stron na inny serwer, jednak co się dzieje w przypadku zmiany serwera i przenoszenia strony typu WordPress i wszystkimi ustawieniami wtyczki Yoast SEO. Mam tu na myśli pozmieniane (za jej pomocą) adresy url, title itp. Te elementy zapisują się w bazie prawda? Pytam, ponieważ chciałbym się upewnić, pewnie macie większe doświadczenia w migracjach niż ja. Dzięki z góry za odpowiedź.
 6. Oj tam sekta... Kiedyś był to popularny sposób na "robienie seo" teraz... można inaczej. Stare metody wracają do łask... o ile rozsądnie się ich używa. Jestem ciekawy jak długo. Sam chyba spróbuje ponownie pobawić się SWL'ami. Jestem ciekawy czy faktycznie jest tak jak tu piszą co poniektórzy.
 7. Czy ktoś używał powyższych wtyczek? Czy można za ich pomocą wygenerować kod, który wkleja się na stronę (inną niż WP) zwykła statyczna w html (innej niezależnej) i publikował fragmenty newsów?
 8. Cześć, Na blogu agencji semahead ukazał się wpis, gdzie jest podany kod promocyjny 10% na stat4seo na hasło:
 9. Ten opis brzmi znajomo
 10. @Paq dzięki, tak mniej więcej to rozumiałem. Ja swoje zaplecze, czy nawet strony prywatne monetyzuje i zarabiają na siebie same. Zawsze się dziwiłem, że ktoś kupę kasy inwestuje w linki u kogoś w takiej formule, no ale cóż. Jeśli klient prosi o wpis z linkiem i płaci dobrze to czemu mam mu odmawiać jeśli mam zasoby na to.
 11. Co masz @Paq ** przepraszam, wysłało przypadkowo przed dokończeniem ** Co masz na myśli pisząc "inkubowało" ?
 12. Tak jak napisali poprzednicy: to zawsze. W końcu jeśli ktoś zapisze gdzieś Twój adres bez www to przynajmniej przekieruje go na odpowiednią wersję z www tak jak ma być. Mimo, iż teraz nie widać zaindeksowanych wersji z www i bez to warto zrobić przekierowanie. Google niby sobie radzi, ale co nie zaszkodzi, a może pomóc - to należy to zrobić. Takie przekierowanie przy tworzeniu strony powinno się robić na dzień dobry Pamiętaj, aby w GSC wybrać preferowana wersję i mieć dodane obydwie
 13. Jeden klik za 34 złote - to był dla mnie szok. Oby więcej takich. Sytuacja miała miejsce w zeszłym roku (pod koniec).
 14. Masz też zrobione przekierowanie bez www na www lub odwrotnie (zależy od wyboru preferowanej wersji) ?
 15. Istnieje gdzieś lista wszystkich systemów wymiany linków? albo jakiś ich ranking?