Jump to content

Leopolis

Forumowicze
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Co do komentarzy powyżej: zawsze uczono mnie aby być pro aktywnym, testować, oceniać i dawać pozytywny feedback, ale widzę że PiO lubi Hejt, ponad wszystko. Chyba zaczynam się jednak cieszyć, że tak rzadko. Oprócz niejakiego blake wbrew wszelkiej logice największy hejt sieje jeden z modow... A użytkowników coraz mniej.
 2. Jeden taki guru dzisiejszego internetu powiedział "jeśli wypuścisz twój produkt i się go nie wstydzisz, to znaczy ze wypuściłeś go za późno"
 3. Starsi koledzy, więc wy dalej jedziecie na automatach, tyle że harvestujecie jakieś dobre listy? Więc to co mówi mój guru GDAQ to nieprawda?? Że 5 linków wartościowych więcej znaczy niż 100 gorszych??? Mój świat legł w gruzach...
 4. Zlecałem teksty zapleczowe z 4 razy - dla mnie było ok. Około tygodnia temu zleciłem 10 tekstów specjalistycznych - również ok. Wczoraj zleciłem 1 tekst specjalistyczny, dziś trafiłem na ten wątek na forum. Czy to znaczy że tego ostatniego tekstu już nikt mi nie napisze? Reasumując - ja z tego portalu byłem/jestem zadowolony. A jeśli chodzi o te płatności, stawki, i psie płace dla copy - po co sie godzicie? Czy to nie wy jesteście przyczyną upadku, bo akceptujecie takie kwoty a później płacz? Czy ten portal już padł? Czy dopiero padnie?
 5. Dlaczego seło powoduje u was życiową frustracje? :)

 6. OK. A teraz konkretne pytanie, liczę na szczerą odpowiedź: czy ktokolwiek, cokolwiek tym softem wypozycjonował? Co tym linkujecie, na moje to tylko i wyłącznie zaplecza? A może się myle? PS: Ile osób korzysta z freshscraper.i4a.pl/?
 7. Lubię was, tomek ciebie tez, nie smuć się inni też na pewno cie lubią tylko pokazują to trochę inaczej
 8. Reasumując przepychanki, każda domena a także wszystkie podstrony tej domeny mają "jakiś PR". Tzn. że niekoniecznie tylko linki z zewnątrz pozycjonują, ale również te z wewnątrz tak? A Xann uparcie broni faktu że na rankowanie pojedyńczych podstron wpływają tylko i wyłącznie linki z zewnątrz?
 9. Czy Cloudflare rozwiązuje problem zaplecza postawionego u jednego hostingodawcy? Chodzi mi o zmiane IP. CF nadaje domeną adresy o róznych klasach?
 10. Szeptanka na forum pozycjonerów, do tego na temat szkoleń które fakt faktem mało kogo tutaj obchodzą. Po za hejtem oczywiście:) Przypuszczam że to branżowe przewrażliwienie;) Racja, postaram się więc nie opiniować na przyszłość
 11. Klakier <3 Jakby co to xann mnie nie opłaca, to moja subiektywna opinia Pozdrawiam
 12. Możesz rozwinąć temat tego mikrkokonta? Ile miejsca? Jakie parametry?
 13. No właśnie, po co? Krzysztofie, szanuje Cie za Twoją wiedzę i profesjonalizm ale z łaski swojej nie ucz mnie jak mam bronić Xanna:) I oczywiście również życzę POSTępowania z głową Problem waszej branży polega na ogromnej ilości "frustratów" wśród was:) Siedzi jeden z drugim i płacze że mu klient nie chce zapłacić za katalogowanie. A jak mu zapłaci to potem kolejne rozczarowanie bo strona nie chce wejść w top. No to co zrobię, zaloguje się na forum i dodam kilka uszczypliwych komentarzy nie wnoszących nic do tematu:) A na swoje usprawiedliwienie porównam SEO najlepiej do fizyki kwantowej (podobny stopień trudności) żeby usprawiedliwić własne niepowodzenia, a głupszych złapać na konkretny abonament w skali miesiąca, "bo to przecież prawie jak fizyka kwantowa!" Reasumując drażni mnie bezpodstawnie panujące cwaniactwo w branży Przepraszam za niecenzuralne słówko, obiecuje poprawę, jeśli za wyrażenie swojej opinii nie wylecę z forum:) Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy