Jump to content

kluskaKRK

Forumowicze
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kluskaKRK last won the day on October 17

kluskaKRK had the most liked content!

Community Reputation

62 Excellent

Recent Profile Visitors

831 profile views
 1. Przecież zawsze tak było. No bez jaj, mamy XXI wiek i każdy ma dostęp do maila. Przez tyle lat GC funkcjonowało i jakoś nikt się na to wszystko nie skarżył, a teraz jakiś wysyp. Są rzeczywiście sprawy pilne do załatwienia czy ważne dla wielu z nas np. Giełda Tekstów. A teraz będzie korygowanie jakiś "pierdół", bo komuś się nie chce maila otworzyć itd.
 2. Ten tekst będzie się wówczas znajdował w Archiwum... Teraz gdy jeden tekst jest do poprawy trafia do aktualnie realizowanych i nie widać go w Archiwum. Jednak, gdy raz miałam taką sytuację i trafiły mi się jednocześnie dwa teksty do poprawy, to jeden widniał w aktualnie realizowanych, a drugi czekał w kolejce w Archiwum z adnotacją "do poprawy". Poprawiłam pierwszy i trafił do Archiwum normalnie, a drugi trafił do aktualnie realizowanych. Nie wiem więc w czym problem. Są pilniejsze rzeczy do realizacji niż to, bo komuś się maila nie chce sprawdzać.
 3. To chyba ja mam jakieś szczęście z tymi ocenami. Oceny niższe niż 5 zdarzają się mi bardzo rzadko i szkoda nawet reklamować czy coś.
 4. No to chyba sytuacje, które można policzyć na palcach jednej ręki. Poprawki zdarzają się (chyba, że tylko mi) na portalu bardzo rzadko. Jak raz na kilkaset tekstów oddam komuś te 500 czy 600 znaków za darmo to jakoś wytrzymam
 5. Tak i ja wchodzę na portal i nie mam co pisać, bo ludzie siedzą i rezerwują wszystko do przodu. Oczywiście mają takie prawo, bo taki jest regulamin. Jednak wolę GC w takiej formie jakiej jest, że wchodzę i zawsze coś ciekawego się znajdzie do napisania. Wchodzisz niby na portal wieczorami czy od czasu do czasu jak nie masz innych zleceń, więc ciekawe, co wtedy by Ci zostało, gdyby wszyscy tak rezerwowali
 6. Dokładnie, na Textbookers można rezerwować kilkadziesiąt tekstów i to pomysł poroniony. Akurat to na GC działa jak należy.
 7. No i trudno, ale wszyscy mają równe szanse. W przeciwnym wypadku ludzie będą rezerwować na potęgę, a inni nie będą mieć, co pisać, bo wejdą na platformę w złym momencie itd.
 8. Dokładnie. Już jest portal, na którym można rezerwować bardzo dużo zleceń i jest walka jak...
 9. Wprowadzić możliwość rezerwowania np. do 5 tekstów jednocześnie to moim zdaniem słaby pomysł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy