kluskaKRK

Forumowicze
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

kluskaKRK wygrał w ostatnim dniu 6 Grudzień

kluskaKRK ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

565 wyświetleń profilu
 1. Sam opłacam ubezpieczenie (ale z jakiego tytułu i komu?) Pozwolę się wypowiedzieć w tej kwestii Ubezpieczenie miesięczne w NFZ to koszt o ile się nie mylę ponad 300 złotych miesięcznie. Dodatkowo można sobie to potem odliczyć chyba. Ja się od niemal 3 lat utrzymuję jedynie z pisania, w dużej mierze również i na GC. Na pewno żadna platforma idealna nie jest, ale uważam że ma sporo zalet.
 2. no ja też czekam od piątku na rozpatrzenie mojego zgłoszenia odnośnie nie dodania punktów za zlecenie. Skrócono czas oczekiwania na wypłatę więc ciekawa jestem jak to będzie w tym przypadku.
 3. Im się to generalnie coś popierniczyło teraz na tym portalu. Kiedyś zlecenie magicznie zniknęło i wróciło po jakimś czasie a teraz: napisany tekst i zaakceptowany, a przyznano 0 pkt. Zatwierdzone teksty: 1 Nienapisane teksty: 0 Odrzucone teksty: 0 Zarobione punkty: 0.00
 4. Tak - tam chętnie przyjmują pomysły, ale dopiero od kilku dni i zobaczymy jak z realizacją. W przypadku GC współpraca z portalem jest od samego początku wzorowa i nie ma co narzekać Oczywiście płacenie minimalnej stawki za tekst dobrej jakości nie jest fair, ale nikt nikogo nie zmusza to pisania takich tekstów. Ja, gdy widzę, że wymagania są nieadekwatne do stawki po prostu takiego zlecenia nie ruszam. Na portalu jest sporo zleceń i każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie zgodzę się też z propozycją zamknięcia rekrutacji dla copywriterów. Myślę, że z wielu tysięcy zarejestrowanych osób większość i tam nie jest aktywna na portalu. Poza tym jak ktoś jest dobry to zlecenia ma, chociażby prywatne itd. Nie fair jest teraz zablokować możliwość rekrutacji z myślą, ja już jestem na GC i mogę pisać, a inni mnie nie obchodzą. Każdy chyba zasługuje na szansę, gdy chce pisać i się rozwijać
 5. Nie rozumiem po co dyskutować - ja nie piszę precli, bo mi się to nie opłaca i nie lubię. Proponuję przyjąć taką samą postawę, a jak ktoś chce pisać precle na kilka tysięcy znaków to niech pisze - jego wybór.
 6. dokładnie! precle, jak ktoś chce popisać to się znajdą. Ja akurat sobie cenie możliwość pisania bardziej wymagających tekstów na niezłe pieniądze, o co u konkurencji trudno
 7. Mi ostatnio jeden tekst zniknął. Pisałam o tym kilka postów wyżej. Był w moderowanych, potem w oczekujących na zatwierdzenie, a następnie magicznie zniknął. Nie było go w tekstach do poprawy ani nic. Napisałam do portalu, na jeden z nowych mailów podanych do kontaktu. Po jakiś dwóch dniach pojawiła się informacja, że zlecenie zakończono i został zaakceptowany. Nie wiem co się stało, ale na maila odpowiedzi nie dostałam
 8. No ja napisałam wczoraj wieczorem maila. Na adres podany niedawno z zapewnieniem, że dwie nowe osoby oddelegowano do obsługi platformy. Na razie cisza.
 9. a mi właśnie zniknął z listy napisanych zleceń tekst tematyczny za około 30 złotych. Napisałam tekst, dostałam zwrot do poprawy (nie zgadzam się z powodami no ale cóż, napisałam go w zasadzie od nowa). Teraz patrzę i go nie ma, ani w napisanych, ani w odrzuconych, ani w zrealizowanych. Heh nie wiem czy jest sens pisać do obsługi...Szkoda, że zmarnowałam tyle czasu, aby dwa razy napisać tekst na 5000 zzs i dostać zero złotych za to.
 10. Wydaje mi się, że po kliknięciu w zlecenie nie ma informacji o zleceniodawcy
 11. Może więc wprowadzić dwie opcje: po kliknięciu w jedną widoczne są zlecenia niezrealizowane, a w przypadku drugiej widoczne są wszystkie zlecenia?
 12. Hmm dla mnie osobiście na minus Lubiłam akurat wiedzieć ile było zleceń danego dnia itd.
 13. Zauważyłam, że teraz na liście zleceń wyświetlają mi się tylko zlecenia niezrealizowane. Te zrealizowane wcześniej były na szaro, a teraz ich nie ma. Czy nastąpiła jakaś zmiana w serwisie?
 14. W sumie dla mnie obojętny jest ten czas realizacji. Zawsze sobie można te sześć godzin samemu przedłużyć Co ciekawe, administracja jakiś czas temu konsultowała z nami pomysł skrócenia czasu na realizację zleceń. Już nie pamiętam, ale chyba był pomysł 30 minut na każde 1000 zzs. Ten pomysł akurat mi osobiście do gustu nie przypadł. 6 godzin jest dla mnie ok w zdecydowanej większości przypadków.