kluskaKRK

Forumowicze
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

kluskaKRK wygrał w ostatnim dniu 6 Grudzień 2018

kluskaKRK ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

628 wyświetleń profilu
 1. No niektórzy zleceniodawcy z tego co zdążyłam zauważyć poprzednio dają z zasady ocenę 4 bo tak i już. Ich zdaniem jest dobra, a na 5 zasługuje tylko już wspomniana epopeja narodowa. Tym samym ustalanie progu pozwalającego na pisanie droższych tekstów na więcej niż 4 jest kiepskim pomysłem. Poprzednio obowiązujący poziom 4,75 był moim zdaniem niemal niemożliwy do uzyskania. Wiadomo oczekiwania zleceniodawców też są różne. Jeśli chcą lepszego tekstu niech płacą więcej. Jak widzę, że za 1000 zzs jest stawka wyższa np. 10 zł to wiadomo, że bardziej się przykładam do pracy. Gdy stawka jest rzędu 2-3 zł za 1000 zzs nie można oczekiwać cudów, a niektórzy chyba tak robią Jestem też zdania, że przed odrzuceniem tekstu zleceniodawca powinien mieć obowiązek raz oddać go do poprawy. Dopiero drugie odrzucenie powinno być odrzuceniem na stałe.
 2. Na PIT-y jest czas do końca lutego co roku GC je rozsyła, także spokojnie.
 3. Wydaje mi się, że możliwości wyboru, który pierwszy nie ma. Pewnie się kolejkują tak, jak zostały skierowane do poprawy. Z tym znikającym tekstem to nie wiem o co chodzi Pisz do administracji maila.
 4. ad.2 Tekst do poprawy masz w zakładce - Aktualnie realizowany. Tam poprawiasz go normalnie i odsyłasz tak jak każdy inny tekst. ad3. Masz nieaktywne zlecenia, bo w zakładce Aktualnie realizowany masz tekst do poprawy - jest on tam 24 godziny od momentu odesłania go przez klienta do poprawy. Jak go poprawisz czy zrezygnujesz z niego, możesz dalej pisać teksty. ad 4. Tak - rezerwujesz tylko jeden tekst i go piszesz. Potem przechodzisz dalej i dalej.
 5. Pan oferuje aż 2,3 zł za 1000 zzs, ale brutto po odjęciu prowizji, podatków itd, wychodzi te 6,6 zł za tekst
 6. Myślę, że to nie jest kwestia tego, że nikt się do zlecenia nie zgłosił tylko zleceniodawcy, który nie zdecydował się czy zapomniał o tym
 7. Ten Pan regularnie daje takie zlecenia - wymagania kosmiczne, ale i tak to ktoś z czasem pisze.....
 8. Jak nie chcesz poprawiać to możesz po prostu go anulować i przystąpić do realizacji kolejnych zleceń
 9. Jakiś problem ze sprawdzaniem tekstów jest ?:)
 10. no to u mnie bez zmian - nadal widnieje informacja - możesz realizować lepiej płatne zlecenia, ale nic więcej nie ma. Może na razie testują na wybranych kontach czy coś.
 11. To tekst z wymaganym tekstem próbnym. Takie często długo wiszą i nic
 12. Dokładnie. Pytanie co oznacza, że niektóre osoby notorycznie blokują i nie realizują finalnie tekstów? Ile jest takich osób i ile razy rezerwują przeciętnie jeden tekst? Przyznam, że i mi się czasem zdarza, ze 2-3 razy zarezerwować dany tekst, bo akurat nie mam czasu, ale chciałabym go potem zrealizować. Proponuję też wprowadzić system, że jeśli zleceniodawcy się nie podoba tekst to zleca go najpierw do poprawki (wiemy, że często odrzucenie wynika z tego, że nie opisał on w zleceniu czego dokładnie chce), a dopiero za drugim razem możliwe jest całkowite odrzucenie tekstu Byłoby to moim zdaniem bardziej sprawiedliwe.
 13. Też czekam na zmiany w systemie ocen. Właśnie jeden mój tekst został odrzucony. Temat - korzyści z rzucenia palenia. Powód odrzucenia: tekst skupia się w dużej mierze na poprawie urody, a powinien być napisany - co się dzieje z organizmem po tygodniu, 2 tygodniach, miesiącu itd. Tylko skąd ja miałam to wiedzieć, skoro w opisie zlecenia nie ma na ten temat ani słowa! Oczywiście tekst odrzucony, a więc ocena 1. W przypadku automatycznie zaakceptowanych tekstów powinna więc być automatycznie 5 Poza tym jestem za tym, aby zawsze była najpierw jedna poprawka, a dopiero potem odrzucenie tekstu. W przeciwnym wypadku tworzą się takie dziwne sytuacje :/