Firma Blumo Łódź

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Firma Blumo Łódź

 • Ranga
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

377 wyświetleń profilu
 1. Napiszę szczerze, to zależy od branży i od tego czy nas stać na to by nie marnować czasu na pozycjonowanie. najlepiej jak to robi doświadczona firma zewnętrzna, ale wtedy musimy mieć bezpośredni kontakt z pozycjonerem i często z nim rozmawiać, pytać się itp. Pańskie oko konia tuczy. Jeśli chodzi o ciach link to rzeczywiście koszt (jak wszystko) dla maluczkich jest duży natomiast cena dla dużych jest śmiesznie mała w porównaniu z innymi formami reklamy.
 2. Sorki za opóźnienie w odpowiedzi. Nie chcę zakładać nowego tematu ten się do tego świetnie nadaje. Ale troszkę pracowałem nad wyceną fraz online. (ciach link) Napisałem dla mojej firmy kalkulator fraz. Możecie sobie popróbować i bardzo mile widziane pomysły z Waszej strony jak usprawnić tę wycenę i jakie parametry uwzględniać i jak to zrobić z poziomu PHP?
 3. Witam, Ja zrobiłem kalkulator wyceny fraz online. Wpisz sobie w nim frazy i zobacz jak wyceniamy.
 4. Ha ha ! Boki zrywać !
 5. 30. Zmieniaj często treści na stronie.
 6. Bez konkretnego budżetu nie ma co wchodzić w takie ilości katalogów.
 7. Siemka.
 8. Służę pomocą miłej studence. Były student.
 9. Witam, Po latach pracy jako freelancer otworzyłem firmę pozycjonująca strony. Od razu podlinkowałem ten tekst jak przystało na profesjonalnego pozycjonera. Na tym forum chciałem podzielić się swoją wiedzą i dowiedzieć się czegoś od Was o pozycjonowaniu. Nie ukrywam, że pozycjonowanie stało się moją pasją i mam nadzieję że mnie polubicie