Jump to content

matteo29

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze wpadłem na pewien pomysł - jak rano zobaczyłem te setki maili to zainstalowałem ban hammer - taka wtyczka która blokuje wybrane maile. Maile ustały ale zasoby w ciągu godziny zostały wykorzystane ponad 60 razy. Czy to że blokuje tak potężną ilość maili może wykorzystywać tyle zasobów?
 2. Hekko. Zgłaszałem, ale dostałem informacje do tej pory: ' W takim razie ciągle coś wysyca te zasoby. '. Generalnie jak ktoś się zna i to czyta, a problem nie ustanie to zapłacę za ogarnięcie tego. A może to ddos?
 3. Ok, zrobione. Zobaczymy Ponawiam pytanie, może ktoś będzie wiedział: Da się jakoś wykryć źródło pożerania zasobów? Pytam jeśli okazałoby się że to nie Contact Form.
 4. Mam dostęp, kompletnie o tym zapomniałem. Zmienić nazwę folderu czy wywalić cały folder? Da się jakoś wykryć źródło pożerania zasobów? Pytam jeśli okazałoby się że to nie Contact Form. Dziękuje @Maksiulek Super że tak szybko pomagacie :)!
 5. @blazejs Mam dostęp. Właśnie jestem w phpmyadmin, w wp options - jak tu znaleźć wtyczkę contact form i ją bezpiecznie usunąć? Nie chce nic zepsuć
 6. Witam, mam usługę hostingową i domenę w pewnym serwisie. Strona jest na Wordpressie. Od wczoraj do mojej domeny (która jest w topach w większości fraz) zaczęły być dodawane linki z chińskich stron, z chińskimi anchorami i... z exact anchorami, co raczej tego nie robię, a już na pewno nie na te anchory, które zostały dodane. Ewidentnie atak. Pomyslałem sobie, że skoro tego w GMT jeszcze nie ma to nie ma co panikować. Jak się okazało, przez całą noc zacząłem dostawać setki dziwnych wiadomości przez formularz kontaktowy (Contact Form). Co ciekawe, wtyczkę miałem, ale formularze był
 7. A co jeśli sklep (konkurencyjny) jest z USA? Ma to również zastosowanie? Zastanawia mnie, bo w między Polskim i drugim Polskim sklepem widziałem taką walkę. Jeden sklep wykorzystuje w tytule artykułu nazwę drugiego sklepu i pod nią się pozycjonuje. To jak to w końcu jest?
 8. Nie mają znaku towarowego zastrzeżonego, przynajmniej w Europie. Tylko czy Google się o to nie przyczepi?
 9. Cześć mam pytanie. Powiedzmy, że mój sklep nazywa się (czysto teoretycznie) 'internetowerewolucje', a konkurencji 'technosklep' Konkurencja również ma sklep z tymi samymi przedmiotami, pozycje podobne, itd itd. I konkurencja nagle dodaje post na sklepie: 'Internetowerewolucje - kup wynalazki technologiczne na technosklep'. Albo 'Internetowerewolucje - sprawdź opinie na technosklep'. Jeśli ktoś zna sklep internetowerewolucje i będzie chciał na niego wrócić może też w google zobaczyć stronę technosklep. Moje pytanie brzmi: czy takie działanie jest dozwolone?
 10. Dzięki wielkie odyn! Jak to rozwiązać? Przykładowo wersja francuska, zainstalować nowego WP na matteo29.com/fr, czy jakaś wtyczka pomoże mi to rozwiązać? Dodam, że zamierzam pozycjonować te strony pod kilka państw w ich językach. Opisy produktów, SEO już sobie sam ogarnę Głównie chodzi o to, żeby nic się nie zmieniło prócz interfejsu i waluty/sposobów płatności ewentualnie.
 11. Cześć, powiedzmy że mam sklep na Wordpressie z WooCommerce. Target - cały świat. Udało mi się sprawdzić, największy ruch jest oczywiście na angielskich frazach. I to będzie pierwszorzędną sprawą jeśli chodzi o pozycjonowanie. Jednak w innych krajach konkurencja jest znikoma, a ruch też spory. W krajach tych słowa kluczowe są w ich rodzimym języku. Powiedzcie mi, jak to mogłoby wyglądać... strona matteo29.com/product-name (cała strona po angielsku, opisy etc po angielsku, pozycjonowana pod angielskie frazy, domyślnie taka ma być w wyszukiwarce po wpisaniu angiels
 12. Hej wszystkim, potrzebuję zrobić coś takiego: okno płatności SMS. Ktoś wysyła SMS, jeśli kod z listy .txt jest poprawny - wyskakuje powiadomienie/push/informacja, że kod jest poprawny i można przejść dalej, jeśli jest zły (tzn. nie ma takiego kodu na owej liście) to pisze że kod niepoprawny. Dosyć chyba proste, ale jestem kompletnie zielony Z góry dziękuję za pomoc!
 13. Cześć, macie jakiś pomysł, jak dodać portfel(w tym SMS) do WooCommerce? Czyli, przykładowo: ktoś wysyła sms żeby doładować portfel/konto, za to dostaje określoną ilość pieniędzy do portfela i z tego portfela może robić zakupy. Jeśli będzie potrzeba to to zlecę, ale wierzę w Waszą pomoc Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy