Kazur

Forumowicze
 • Content Count

  1,305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,946 profile views
 1. Jak co roku (już od 4 lat) organizuję wyprzedaż zaplecza SEO. Wszystko od 1 zł, bez ceny minimalnej na Allegro. W tym roku na sprzedaż: ▶️ SerFin.pl - 8 letni serwis finansowy z 5247 opublikowanymi artykułami/newsami ▶️ WnetrzeM.pl - Wnętrzarski serwis społecznościowy. 6 lat. 983 aranżacji wnętrz, 82 artykuły poradnikowe. ▶️ TwojSzczecin.pl - Portal regionalny (Szczecin i okolice). 3 lata. 517 opublikowanych artykułów. ▶️ TERAZKobieta.pl - Kobiecy portal Moda/Uroda/Zdrowie. 4 lata. 247 opublikowanych artykułów. ▶️ WnetrzaPlus.pl - Portal o aranżacji wnętrz. 6 lat. 450 opublikowanych artykułów. Link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/pallmall201?order=m Zapraszam do licytacji :-) Dane:
 2. Cześć, Jak co roku w ramach noworocznych porządków mam na sprzedaż gotowe strony internetowe (zaplecza SEO) z historią, ruchem i pozycjami. Tematyka: - Blogi o finansach osobistych i oszczędzaniu - Portale wnętrzarskie - Portal kobiecy - Blog o zdrowiu i zdrowym odżywianiu - Blog o dietach i odchudzaniu - Blog o druku 3D Całość wystawiona jest na Allegro od 1 zł bez ceny minimalnej. Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347 Zapraszam do licytacji :-) Dane kontaktowe:
 3. Czołem! Wystawiłem na licytację dla WOŚP domenę webseo.pl z 11 letnią historią od 1 zł. Domena znana forumowiczom (tym ze stażem) z takich projektów jak WebSEO toolbar czy katalog stron WebSEO. Domena zarejestrowana w OVH i przedłużona na kolejny rok (do stycznia 2018 r). Link do licytacji: http://aukcje.wosp.org.pl/domena-webseo-pl-11-lat-w-sieci-od-1-zl-dla-wosp-i4098599 Licytujmy i pomagajmy dzieciakom i seniorom :-)
 4. Cześć, W ramach wiosennych porządków po klientach, których już nie pozycjonuję mam na sprzedaż 33 strony zaplecza SEO. 18 stron z tematyki Dom, Meble, Wnętrza, Ogród 10 stron z tematyki Zdrowie, Uroda, Moda, Medycyna, Suplementy 3 strony z tematyki Finansowej 1 strona o Ekologii (także ekologicznych wnetrzach i domach) 1 strona o Telewizorach Całość na Allegro (w tym roku każda strona osobno) od 1zł bez ceny minimalnej! Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347 Kilka informacji o stronach, które sprzedaję na aukcjach: - Są strony, które działają od 9 lat i są też takie co mają dopiero rok-dwa - Są strony, które mają PR i są takie które nie mają - Są strony, które są podlinkowane mocniej i są takie podlinkowane słabiej lub wcale - Są strony które mają ruch i są też takie które mają go niewiele - Są strony które mają setki artykułów i podstron i są takie, które mają tylko kilkanaście-kilkadziesiąt Do wyboru do koloru! W treści każdej aukcji wszystkie niezbędne informację o zapleczu, statystyki itd.. Zapraszam i w razie pytań proszę pisać. Dane kontaktowe:
 5. Cześć, W ramach noworocznych porządków po klientach, których już nie pozycjonuję mam na sprzedaż 227 stron zaplecza SEO. 46 stron z tematyki Praca, Finanse, Zarabianie 88 stron z tematyki Dom, Meble, Wnętrza, Ogród 22 strony z tematyki Motocykle, Motoryzacja 71 stron z tematyki Zdrowie, Uroda, Suplementy Całość na Allegro od 1zł bez bezy minimalnej! Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347 Kilka informacji o zapleczu, które sprzedaję na aukcjach: - Są strony, które działają od 8 lat i są też takie co mają dopiero rok - Są strony, które mają PR i są takie które nie mają - Są strony, które są podlinkowane mocniej i są takie podlinkowane słabiej - Są strony które mają ruch i są też takie które mają go niewiele - Są strony które mają setki artykułów i podstron i są takie, które mają tylko jeden - Są strony merytoryczne, wysokiej jakości i są też takie niższej jakości Do wyboru do koloru! W treści aukcji wszystkie niezbędne informację o zapleczu, oraz przykładowe strony. Zapraszam i w razie pytań proszę pisać. Dane firmy:
 6. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (np. list motywacyjny) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 7. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (np. list motywacyjny) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 8. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 9. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 10. Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie. Oczekujemy: - praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem - wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych - znajomości narzędzi SEO - chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych. Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO". Dane firmy:
 11. @mario1973 - Authinfo oczywiście dają, ale okazuje się, że w przypadku wielu domen ich ważność kończy się np. za tydzień czy miesiąc, chociaż dawno przedłużenie o kolejny rok zostało opłacone w Dropped. Jakbym teraz teraz wytransferował to straciłbym kasę za te przedłużenia, których nie było. MM
 12. @mario1973 - zupełnie przypadkowo. @Carnagge - Więc sytuacja identyczna, bo mi mój wew. SWL nie mógł się połączyć. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby były to jakieś ważniejsze domeny. A teraz na dokładkę, nie mogę przetransferować domen do konkurencji. Okazało się, że mimo iż przedłużam domeny na długo przed datą wygaśnięcia to Dropped nie przedłuża faktycznie ważności tych domen w NASK. MM
 13. To ja podbiję wątek. Okazało się, że Dropped / Aftermarket w wyniku błędu (tak twierdzą) zmieniło bez mojej wiedzy, DNSy dwóch moich domen na serwery DNS Aftermarket. Dopiero po weekendzie spostrzegłem, że strony przestały działać i kierują na Namedrive. Na dniach będę przenosił wszystkie domeny które u nich mam do premium.pl, bo taka sytuacja jest dla mnie niedopuszczalna. Trochę domen tam trzymałem i korzystałem z Dropped od dawna - pod kilkoma względami byli bezkonkurencyjni, ale to co się tam ostatnio wyprawia to już lekka przesada. Kilka razy w ostatnich miesiącach miałem sytuację, że nie mogłem zarejestrować domeny globalnej, bo skończyły im się środki na koncie partnerskim. Podsumowując: Jako wieloletni i do niedawna zadowolony klient - Odradzam Dropped / Aftermarket / Michau Enterprises, Limited. MM
 14. Witam, Sprzedam perfumerię internetową wraz z tematycznym zapleczem SEO. Na sprzedaż perfumeria Fiorente.pl, serwis społecznościowy Perfunauci.pl i portal oPerfumach.pl. Ponadto w ramach "pakietu" 24 domeny / mini-strony internetowe z historią. Aukcja na Allegro: http://allegro.pl/perfumeria-internetowa-f...2053371188.html Zapraszam do licytacji!
 15. Kazur

  Wszystkiego najlepszego Jeż

  Sto lat Michał!