Kabatus

Forumowicze
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kabatus

Ostatnio na profilu byli

504 wyświetleń profilu
 1. Witam, pomoże mi ktoś (lub pokieruje do gotowego skryptu)? Mam taki problem odnośnie strony www one page, ikonę menu mam białą, wszystko ok bo top jest niebieski ale problem zrobi się kiedy na dole kolejne pole ma białe tło - ikona znika, jest nie widoczna dla użytkownika a chciałbym aby na tym tle automatycznie zmieniła się na niebieską.
 2. Skrypt JS do wywołania CSS

  Tak, najpierw załadowała się grafika podczas loadera a następnie animacje css. Żeby po załadowaniu dopiero się uruchomiły. Tak, najpierw załadowała się grafika podczas loadera a następnie animacje css. Żeby po załadowaniu dopiero się uruchomiły.
 3. Witam, jest ktoś w stanie zrobić mi gotowca, który odpowiada za to, że wszystkie animacje CSS pojawiają się dopiero kiedy zniknie loader? Bo jak na razie wszystkie animacje CSS które mają pojawić się na wejściu zanim strona się załaduje już zostały wywołane.
 4. Dodałem wszystkie i nagle strona mi spada, z godziny na godzinę, co się dzieje Panowie?
 5. Witam, mam problem z animation css, mam preloader i niestety kiedy strona się załaduje to już animacja minęła, przy kolejnym ładowaniu już połowę widać bo wiadomo dzieje się to szybciej, ale gdy ktoś wejdzie pierwszy raz to nie zobaczy, dodam, że animation-delay nie rozwiąże problemu bo zrobią się głupoty.
 6. www i bez www

  Więc dlaczego kiedy wpisuje www.domena.pl przekierowuje mnie automatycznie na domena.pl - bez www ??? Jeżeli się tak dzieje to nie jest jednoznaczne, że mam dobre przekierowanie? Dodam, że to nie przekierowuje meta. Pytam bo kiedyś linki kierowałem z www i one nadal są te strony linkujące a teraz robię to bez www.
 7. Witam, zmieniłem http na https w celu pozycjonowania, jak radzicie, usunąć stronę z google SC i dodać od nowa z https czy nie ruszać tego? Przekierowanie na serwerze jest z http na https.
 8. Witam, ostatnio dostałem informacje od znajomego, że google źle widzi ID w divie, że najlepiej używać tylko class, co Wy na to?
 9. Responsywna galeria

  Witam, potrzebuje wtyczki, która tworzy responsywną i nowoczesną galerię, po prostu kwadraciki obok siebie, ładne nowoczesne, każdy taki sam, jak dodam zdjęcie w pionie czy poziomie to miniaturka zawsze docina do jednolitego kwadratu, znacie taki? - darmowy.
 10. 3 najnowsze wpisy

  Witajcie, chce sobie zrobić paseczek gdzie będę miał wyświetlane 3 najnowsze wpisy, graficznie wiadomo to ubiorę ale potrzebuję kodu php który mi to wyświetli na stronie głównej, chcę aby pokazywało obrazek wyróżniający, tytuł, datę, oraz pierwsze 30 liter tekstu. W ostateczności tylko tytuł i pierwsze 30 liter tekstu.
 11. Witam, czy tak przygotowany plik hataccess pozwoli mi na linkowanie z www i bez www o takiej samej sile aby wyszukiwarka nie widziała tego jako 2 różne strony? # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> # END WordPress
 12. Poradziłem sobie można zamknąć.
 13. Witam, jak zrobić aby każda podstrona miała inną lokalizację? Chce pozycjonować na kilka miejscowości, a każda podstrona ma inną ofertę dla danej miejscowości, drugie pytanie to ile wyników wyświetla się na pierwszej stronie po lokalizacji a od której pozycji po prostu po sile domeny?
 14. Czyli jak pozycjonować e-sklepy? Jeśli ktoś ma ustawione lokalnie to jak mają się wybić esklepy?
 15. A jak to wygląda z wpisami na forum, z tego co wiem linki umieszczone w psotach są bez siły ale może się mylę? Wiem, że tutaj za link można dostać bana? Załóżmy, że sprytnie umieszczę ogłoszenie z linkiem na jakimś dobrze wypozycjonowanym tematycznym forum - ma to jakąś siłę linkowania?