Kabatus

Forumowicze
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1020 wyświetleń profilu
 1. Witam jak w temacie, wszystko śmiga tylko na iphone jest rozjechane, wszystkie zakładki na start wysunięte, w cały świat, kod: <nav class="page-navigation clearfix"> <label class="navigation-toggle" for="input-toggle"> <span></span> <span></span> <span></span> </label> <input type="checkbox" id="input-toggle"> <ul class="menu"> <li><a href=""></a></li> <li><a href=""></a></li> <li><a href=""></a></li> <li><a href=""></a></li> </ul> </nav> .menu-1 nav { min-height: 0px; position: absolute; padding-top: 50px; width: 200px; right: 0; top: 6px; background: #43d3ff; } .menu-1 #input-toggle { opacity: 0; position: absolute; top: 0; left: 0; } .menu-1 .navigation-toggle { display: none; width: 64px; height: 64px; margin: 0px; text-align: center; color: #FFFFFF; padding-top: 21px; position: absolute; top: 25px; right: 0px; cursor: pointer; border: 1px solid #fff; } .menu-1 .navigation-toggle span { background-color: #F5F5F5; border-radius: 3px; display: block; height: 3px; width: 21px; margin: 3px auto; } .menu-1 nav ul { list-style: none; padding: 0; margin: 0; font-size: 0; display: block; } .menu-1 nav ul li { display: inline-block; max-width: 100px; min-width: 15%; text-align: center; } .menu-1 nav ul li a { font: bold 14px/60px 'Open Sans', sans-serif; color: #fff; height: 60px; display: block; text-decoration: none; } .menu-1 nav ul li a:hover, nav ul li a:active, nav ul li a:focus { background: #67a992; } @media screen and (max-width:9999999999px) { .menu-1 .navigation-toggle { display: block; } .menu-1 nav ul { margin-top: 55px; overflow: hidden; max-height: 0; transition: max-height 0.35s ease 0s; -webkit-transition: max-height 0.35s ease 0s; -moz-transition: max-height 0.35s ease 0s; } .menu-1 nav #input-toggle:checked+ul { max-height: 500px; } .menu-1 nav ul li { border: 0; width: 100%; max-width: 100%; min-width: 0; } .menu-1 nav ul li a { display: block; text-align: center; } }
 2. Witam, mam dziwny problem z: z-index, mam w presta shop header ma nadany najwyższy z-index, problem jest taki, że kiedy wywoła się jaka kolwiek animacja CSS czy nawet proste przejście :hover bez żadnego skryptu header znika i pojawia się po zakończeniu animacji (np nakieruje na button - on zmienia kolor przez css - w tym momencie cały header znika) kiedy usunę zupełnie z-index z headera problem nie występuje lecz header jest na dnie... #header { position: fixed; width: 100%; height: 150px; top: 0px; background-image: url(menu.png); background-repeat: no-repeat; background-position: center top; color: #ffffff; border-bottom: 6px solid #181818; }
 3. Witam, jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o pixel facebook, chciałbym śledzić ile osób klika w dane odnośnik na mojej stronie www, lecz kompletnie nie wiem jak to zrobić, po partyzancku coś kleje ale to chyba nie działa. Najlepiej chciałbym prowadzić statystykę różnych odnośników. Strona to zwykły html, nie sklep, nie wordpress. Proszę o pomoc, jaki kod przy odnośniku i jaki w <head> ? Czy trzeba coś dodatkowo konfigurować po stronie facebooka?
 4. Witam, mam taki skrypt: <script> jQuery(function($) { var targetDistance = 600; $(window).scroll(function() { var distance = $(window).scrollTop(); $("#header").toggleClass("visible", distance >= targetDistance); }); }); </script> Wszystko śmiga przy takim css: #header.visible { height: 150px; transition: all 1s; } Bez problemu dodaje class visible, kiedy mam samo id (#header) problem jest, że chciałbym aby zmieniło się więcej elementów, a one już mają id + class: A mianowicie: Mam styl: #header.logo I chce do tego dodać przez js po zjechaniu w dół klasę .visible - aby razem wyglądało tak #header.logo.visible Jak to zrobić? Próbowałem tak: $("#header.logo").toggleClass("visible", distance >= targetDistance); - ale to nie działa Nie znam się na pisaniu js, znalazłem gotowy kod i improwizuje po partyzancku.
 5. Kabatus

  hover - kilku elementów

  Witam, jak zrobić efekt, taki, że po najechaniu kursorem na div (:hover) gdzie znajduje się tekst i kilka zdjęć to automatycznie każdy element wykonuje animacje, nie tylko jeden np: Jak nakieruje na obrazek to się zmieni, jak nakieruje na tekst to się zmieni - nie, chodzi mi, że najadę kursorem już na tło diva i wszystkim elementom wywoła się hover. Tak jak tutaj pokoleniew.pl/bohaterowie/wszyscy
 6. Witam, potrzebuję jakiegoś tutoriala, poradnika, gotowca, który zrealizuje mi taki efekt: Mam stronę one page, jadę w dół i za każdym razem kiedy pojawi się nowy div na ekranie towarzyszy mu jakaś animacja, chodzi aby zawsze animacja się pojawiała kiedy div się pojawi na ekranie, np pojadę scroolem w gorę i potem wrócę na dół to animacja znowu się wykona jeśli znikła z pola widzenia.
 7. Witam, pomoże mi ktoś (lub pokieruje do gotowego skryptu)? Mam taki problem odnośnie strony www one page, ikonę menu mam białą, wszystko ok bo top jest niebieski ale problem zrobi się kiedy na dole kolejne pole ma białe tło - ikona znika, jest nie widoczna dla użytkownika a chciałbym aby na tym tle automatycznie zmieniła się na niebieską.
 8. Kabatus

  Skrypt JS do wywołania CSS

  Tak, najpierw załadowała się grafika podczas loadera a następnie animacje css. Żeby po załadowaniu dopiero się uruchomiły. Tak, najpierw załadowała się grafika podczas loadera a następnie animacje css. Żeby po załadowaniu dopiero się uruchomiły.
 9. Witam, jest ktoś w stanie zrobić mi gotowca, który odpowiada za to, że wszystkie animacje CSS pojawiają się dopiero kiedy zniknie loader? Bo jak na razie wszystkie animacje CSS które mają pojawić się na wejściu zanim strona się załaduje już zostały wywołane.
 10. Dodałem wszystkie i nagle strona mi spada, z godziny na godzinę, co się dzieje Panowie?
 11. Witam, mam problem z animation css, mam preloader i niestety kiedy strona się załaduje to już animacja minęła, przy kolejnym ładowaniu już połowę widać bo wiadomo dzieje się to szybciej, ale gdy ktoś wejdzie pierwszy raz to nie zobaczy, dodam, że animation-delay nie rozwiąże problemu bo zrobią się głupoty.
 12. Kabatus

  www i bez www

  Więc dlaczego kiedy wpisuje www.domena.pl przekierowuje mnie automatycznie na domena.pl - bez www ??? Jeżeli się tak dzieje to nie jest jednoznaczne, że mam dobre przekierowanie? Dodam, że to nie przekierowuje meta. Pytam bo kiedyś linki kierowałem z www i one nadal są te strony linkujące a teraz robię to bez www.
 13. Witam, zmieniłem http na https w celu pozycjonowania, jak radzicie, usunąć stronę z google SC i dodać od nowa z https czy nie ruszać tego? Przekierowanie na serwerze jest z http na https.
 14. Witam, ostatnio dostałem informacje od znajomego, że google źle widzi ID w divie, że najlepiej używać tylko class, co Wy na to?
 15. Kabatus

  Responsywna galeria

  Witam, potrzebuje wtyczki, która tworzy responsywną i nowoczesną galerię, po prostu kwadraciki obok siebie, ładne nowoczesne, każdy taki sam, jak dodam zdjęcie w pionie czy poziomie to miniaturka zawsze docina do jednolitego kwadratu, znacie taki? - darmowy.