Kabatus

Forumowicze
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kabatus

Ostatnio na profilu byli

439 wyświetleń profilu
 1. Witam, potrzebuje wtyczki, która tworzy responsywną i nowoczesną galerię, po prostu kwadraciki obok siebie, ładne nowoczesne, każdy taki sam, jak dodam zdjęcie w pionie czy poziomie to miniaturka zawsze docina do jednolitego kwadratu, znacie taki? - darmowy.
 2. Witajcie, chce sobie zrobić paseczek gdzie będę miał wyświetlane 3 najnowsze wpisy, graficznie wiadomo to ubiorę ale potrzebuję kodu php który mi to wyświetli na stronie głównej, chcę aby pokazywało obrazek wyróżniający, tytuł, datę, oraz pierwsze 30 liter tekstu. W ostateczności tylko tytuł i pierwsze 30 liter tekstu.
 3. Witam, czy tak przygotowany plik hataccess pozwoli mi na linkowanie z www i bez www o takiej samej sile aby wyszukiwarka nie widziała tego jako 2 różne strony? # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> # END WordPress
 4. Poradziłem sobie można zamknąć.
 5. Witam, jak zrobić aby każda podstrona miała inną lokalizację? Chce pozycjonować na kilka miejscowości, a każda podstrona ma inną ofertę dla danej miejscowości, drugie pytanie to ile wyników wyświetla się na pierwszej stronie po lokalizacji a od której pozycji po prostu po sile domeny?
 6. Czyli jak pozycjonować e-sklepy? Jeśli ktoś ma ustawione lokalnie to jak mają się wybić esklepy?
 7. A jak to wygląda z wpisami na forum, z tego co wiem linki umieszczone w psotach są bez siły ale może się mylę? Wiem, że tutaj za link można dostać bana? Załóżmy, że sprytnie umieszczę ogłoszenie z linkiem na jakimś dobrze wypozycjonowanym tematycznym forum - ma to jakąś siłę linkowania?
 8. Jesteście w stanie mnie naprowadzić jakoś? Radzę sobie lokalnie, mam bazy dobrych katalogów, umiem przygotowywać dobre unikalne opisy, umiem dobrze przygotować stronę internetową aby narzędzia do analizy pokazywały przynajmniej 85% kondycji, lokalnie tak zawsze szło do top 1 na frazy do 400 tys wyników, poradźcie coś bez krytyki, pomóżcie, przecież po to jest to forum, jak przygotować się do pozycjonowania na globalne frazy bez własnego zaplecza.
 9. Dziwne, że na frazy lokalne wypozycjonowałem już wiele moich stron, ale chce się rozwijać, dlatego dopytuję. A na frazy: odzież codzienna obuwie eleganckie wkładki do butów Wyszukiwania ok 1 milion, na samym katalogowaniu osiągnę pierwszą stroną nawet gdzieś na dole? Fundusze co miesięczne na ten cel powiedzmy 400 zł
 10. Witam, chce pozycjonować stronę na frazy milionowe, niektóre powyżej 7 000 000 wyszukiwań, frazy bardzo ogólne typu: sklep spożywczy: 1. Czy na samym zmasowanym katalogowaniu z topowych katalogów dam radę wejść na pierwszą stronę? 2. Czy obejdzie się bez własnego zaplecza? - nie posiadam 3. Skąd pozyskać silne linki bez zaplecza i pomijając katalogi? 4. Ile czasu mniej więcej może to zająć?
 11. Miesięcznie oczywiście.
 12. fraza: klimatyzacja kielce
 13. Ok, biorę. A na serio? Dokładna fraza: klimatyzacja kielce
 14. Witam, jak wycenicie frazę 12 000 000 wyszukiwań? Bez głębszej analizy, proszę o przybliżone kwoty ile byście krzyknęli.
 15. Witam, posiadam stronę na wordpressie, do wpisów mam zainstalowany plugin: rating-widget Niestety przy wyszukaniu moich wpisów w google w wynikach pojawia się on bez gwiazdek. Chodzi o gwiazdki jak w screenie załączonym. Druga sprawa: Jak zrobić aby wordpress wyświetlał wpisy nie tak: domena/2017-01-15/wpis tylko domena/grupa/wpis lub po prostu jak stronę: domena/wpis