start007

Forumowicze
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

513 wyświetleń profilu
 1. start007

  Zmienne dane w kodzie HTML

  Z hostingiem nie ma problemu bo mam. Poćwiczę na localhost. Popatrzę na budowę plików php w wordpress bo tam właśnie są takie komendy wczytujące zawartość plików z szablonu. Łatwiej jest dojść do czegoś patrząc na to niż zaczynając od białej kartki
 2. start007

  Zmienne dane w kodzie HTML

  Cieszę się, że poszedłem w dobrą stronę. Dziś zakupiłem jakiś szablon gdzie ktoś oferuje podobne rozwiązanie. Jest to programik z rozszerzeniem exe czyli jeszcze inny zamysł. Chodzi mi o to abym mógł zrobić to sam bo za jakiś czas będę robił nową szatę i problem pojawi się ponownie. A wiadomo indywidualne rozwiązanie jest najlepsze bo to ma służyć dla mnie. No cóż. Zrobię sobie lekcje a jak zacznę robić to pomęczę Was ponownie Tak na marginesie, do tego rozwiązania z PHP będę musiał mieć serwer np WAMP czy pójdzie na samych plikach z katalogu?
 3. start007

  Zmienne dane w kodzie HTML

  To tylko wiedza a wiedza jest dla ludzi Napiszesz coś więcej i coś mniej uszczypliwego? Po podanym haśle nie wyskakuje mi to czego szukam lub jest to bardzo ogólne pojęcie.
 4. W programie WORD jest coś takiego jak korespondencja seryjna. Czyli mamy napisany jakiś tekst i tylko w danym jego momencie możemy importować dane z pliku xml. To tak słowem wstępu. Potrzebuję coś takiego do mojego szablonu allegro. Mam jeden szablon ale sprzedaję obuwie i do każdego muszę uzupełniać rozmiar kolor długość wkładki itd. Czy można zrobić coś na wzór wspomnianego wyżej przykładu w kodzie html zrobić? Coś z lekcji informatyki kojarzę formularze z php ale nie wiem czy to dobry trop i na tym moje rozmyślenia się wyczerpują. Mam nadzieję, że wystarczająco dobrze wyjaśniłem o co mi chodzi. Potrzebuję uzupełniania pól: - marka, rozmiar, długość wkładki, materiał.. no zmienne Może tym samym sposobem mógłbym wklejać link do zdjęć. Gdy robię to ręcznie to czasami zjadam część kodu i wiadomo.. wszystko od nowa.
 5. start007

  Brak wzrostu ruchu

  A co w przypadku prowadzenia strony gospodarstwa agroturystycznego? Teraz każda strona musi mieć spam blog? Już nie wystarczy dobrze opisany pensjonat okolica? Bo w takim przypadku szybko dojdę do momentu gdy będzie w blogu.. Upraliśmy pościel i wywietrzyliśmy pokoje..
 6. start007

  Dziwny problem z top 10

  Zbiorę listę stron z tematyki i ją przedstawię. Jest dużo blogów i stron osób podróżujących po regionie i piszących o wrażeniach. Sposób na podtrzymanie linka chyba mam.
 7. start007

  Dziwny problem z top 10

  Ściągnąłem wtyczkę do chrome i pokazuje mi PA i DA PA - Page Authority (autorytet strony/podstrony), a DA - Domain Authority (autorytet domeny) Mogę na tym bazować? Czy to zupełnie inne zagadnienie jak Trust Flow. Jeśli nie to jak to sprawdzać?
 8. start007

  Dziwny problem z top 10

  Zlecę pozycjonowanie podanej strony. Efektów oczekuję od marca 2016.
 9. start007

  Dziwny problem z top 10

  Sprawdzam na cmonitor.pl pozycje na frazy: łutowiec 7 lutowiec 8 agroturystyka łutowiec 10 agroturystyka lutowiec 9 Nazwa miejscowości awansowała, ale czy to dobry serwis do tego typu sprawdzeń?
 10. start007

  Dziwny problem z top 10

  Niestety nie mam swoich linków tematycznych. Mogę linkować z rosikonmeble.pl meblecapri.pl mksmyszkow.com pcmonde.pl czerwonakosiarka.pl ? Tak zbudować link? <a href="http://lutowiec.pl" title="Łutowiec">Łutowiec</a> Dodatkowo w narzędziach dla webmasterów mam komunikat: "W Twojej witrynie nie wykryliśmy żadnych danych strukturalnych" To też ma wpływ na pozycję?
 11. Strona klubu piłkarskiego. Wymienię linki ze stronami z kategorii sport (piłka nożna). PR=2, Google index 2400. Proszę o PW.
 12. Mam domenę z nazwą miasta a raczej wsi od maja 2009 roku na joomla. Domena przez kilka lat była top 1 po wyszukiwanej frazie wsi. Około 3 lat na domenie nic nie było (domena widmo). Od 3 mies wróciłem stronę na wordpressie i za nic nie chce ona wskoczyć na top1 nie mówiąc top10.. ciągle 11 miejsce.. Co może być źle zrobione? lutowiec.pl
 13. start007

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Nie mogłem się doczekać odp i wybrałem seohost. Ceny podobne. Błąd?
 14. start007

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Witam, chcę zakupić domenę PL. Mam konta na linuxpl oraz cal jednak zauważyłem, że prowadzenie tam płatności za domeny jest nieopłacalne. Znalazłem jakiś ranking na internecie ale nie wiem ile w tym prawdy. Gdzie najtaniej kupić domenę tak aby koszt jej prowadzenia w długoletnim rozliczeniu opłacał się? To nie będzie domena na rok z promocji. Bierzmy pod uwagę aby maskowało właściciela domeny w whois ponieważ mam jedną domenę gdzie podane są moje dane od A do Z Dodatkowo patrząc przyszłościowo łatwość opuszczenia rejestratora w razie lepszych ofert. W cal gdy to robiłem kilka lat temu miałem ogromne problemy z "ucieczką". Pomożecie?