chuck76

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

250 wyświetleń profilu
 1. To może weź od niego dowód wypłaty i podeślij na forum bo większość opinii w internecie to raczej negatywne
 2. A wypłaciłeś coś od nich chociaż czy dopiero testujesz? Chwila googlowania i informacja: "...don’t use it because it is a Scam site..."
 3. Wydaje mi się, że może to być jak już wspomniałeś fraza strony głównej (choć również nie jestem pewien). A co do pytania dlaczego pojawia się tylko w niektórych wpisach to zależy od długości title. Jak zrobisz dłuższe to nie powinno dodawać
 4. Chyba już usunęli?;p
 5. [startup] SEOKatalog

  Tak też zrobię w takim razie, dzięki za pomoc ;p
 6. [startup] SEOKatalog

  Nie warto stawiać katalogu w ogóle czy zdecydować się na jakiś darmowy bo płatne nie są dużo lepsze by tracić pieniądze? (planowałem katalog w subdomenie postawić)
 7. [oferta] Hekko.pl

  Kod 50% zniżki na rejestrację nowej domeny: P9CB00UOKM Niestety nie można użyć do przedłużenia, a rejestrować nie planuję, więc może komuś się przyda
 8. [startup] SEOKatalog

  Dzięki za odpowiedź. W takim razie, którym aktualnie katalogiem warto się zainteresować?
 9. [startup] SEOKatalog

  Witam. Chciałem kupić owy SEOKatalog, jednak na stronie była informacja, że autor zawiesił działalność i nie może wystawiać faktur (czy coś takiego) i aby się kontaktować. Odpowiedzi brak dłuższy czas, więc zastanawiałem się czy nadal jest to rozwijane i czy można (czy warto) go kupić. Chyba, że jakieś inne ciekawe alternatywy?