Jump to content

droopy

Forumowicze
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://it-system.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,058 profile views
 1. Może się mylę, ale zmiana cennika w żadnym wypadku nie rozwiąże podnoszonego "problemu" dopalania profili Przecieć Ci spece którzy walą Chińczykiem w profile już mają paczki. Słowem jest podwyżka i tyle, a przy okazji było trzeba dodać żeby ludzie ostrożnie linkowali profile.
 2. @kamilp7 mam proxy serwerowe i publiczne, z proxymarket, dramatu nie ma.
 3. Idzie jak zwykle, ani szybciej, ani wolniej. Nie widzę zmian.
 4. Nie pierwszy i ostatni raz niestety :-\ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 5. Dzięki, to już czytałem, nie chcę się tłumaczyć niedouczonym USom co to paypal, ale przy okazji może się komuś przyda, płatność przez PayProGlobal (2captcha) generuje faktury do których nikt nie powinien się czepić. Przy okazji płatność jest przez przelewy24, co też miłe.
 6. Takie pytanie: Antigate, deatch by captcha, ripcaptcha, captchatronix, imagetyperz, któryś z tych serwisów wystawia faktury?
 7. Domyślam się, ale pewnie gdzieś ten limit znajdę, jakiś balans między życiem maszyny, a szybkim odpytywaniem. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka Dzięki za uwagę, ale to forum, najpierw szukam, później pytam. Nie rozumiem co to znaczy celowo? Cel jest taki aby znaleźć odpowiedź na problem. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 8. No w tym wypadku znaczenie ma właśnie system, Windows XP ma ograniczenie do 10 połaczeń
 9. Przy 2000 otwartych połączeniach i 500 threads w SB, SB pada po 20 sekundach. Przy 2000 otwartych połączeniach i 250 threads w SB, SB pada po w połowie listy 11.000 proxy Przy 500 otwartych połączeniach i 150 threads w SB, SB pięknie przechodzi całą bazę. Spróbuję to jeszcze trochę docisnąć. Dzięki za wskazówkę! @Trotyl Poważnie chciałem zapytać czy jest gdzieś jakies forum, na którym ludzie piszą coś o SB? Chętnie poczytam coś sobie.
 10. @Mion Celnie! Xp SP2 - 10 half-open - po zwiększeniu limitu na 200 idzie jak burza. Choć w SB musiałem ustawic 150 połączeń bo przy 200 straciłem połączenie z serwerem Spróbuję ten limit ustawić np. na 2000? Bo obciążenie sieci znikome i procesora na poziomie 10%. Zobaczymy czy pójdzie więcej wątków w SB.
 11. @Mion Tak mi to właśnie wygląda :/ Zobaczę co w logach... @Trotyl - Gdzieś jest jakieś forum SB? Gdzieś gdzie ludzie akwytnie coś piszą obecnie? Gdzieś gdzie przeczytałeś, że to bug ostatniej wersji?
 12. Mam taki oto problem, chcę sprawdzić które proxy jest żywe w Scrapebox - Proxymanager, wrzucam listę i testuję. Przy ustawieniu Time out na 120 sekund i np 5 wątkach testowa próbka zgłasza: Filed Connection time out przed upływem 20 sekund :/ - ale znajduje kilka żywych proxy. Przy ustawieniu Time out na 120 sekund i np 30 wątkach testowa próbka zgłasza: Filed Connection time out przed upływem 20 sekund :/ - nie znajduje żadnego żywego proxy Obciążenie procesora 0% cały czas Obciążenie sieci też blisko 0% cały czas Coś tu chyba nie tak? Ma ktoś jakieś sugestie?
 13. Pisał mi, że będzie poprawiony może nawet dzisiaj (w sensie wczoraj), nie mam możliwości podpięcia forum xneo pod tapatalka żeby odpisywać 24h A dopiero dzisiaj zrobiłem aktualizację i mogłem potwierdzić, że działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy