Jump to content

slss

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

831 profile views
 1. Mam dwie strony internetowe i teraz dla każdej chcę założyć wiele kont na mediach społecznościowych oraz innych (Twitter, Pinterest, Google Plus, Reddit, itd.) I teraz zasadnicza kwestia. Czy z jednego IP mogę mieć po dwa konta?
 2. czym zasłużyłem na "obserwacje" ? :-)

 3. Dzięki za porady. Zacząłem wczoraj zdobywać backlinki. Na razie zaczynam od kilkunsatu dziennie i będę zwiększać. Natomiast jak na forach/serwisach założę profil i dodam w polu mój link oraz w sygnaturze, to czy powinienem co jakiś czas pisać posty, żeby zwiększać liczbę linków (najczęściej w takim przypadku nofollow). Czy po prostu raz się zarejestrować, dodać do pola link http:// i koniec roboty z daną miejscówką?
 4. OK! Dzięki Wam za wskazówki. U mnie po prawej nie ma serduczka. Może za mało postów mam.
 5. A z proporcją 95% dofollow i 5% nofollow przy założeniu, że około tyle codziennie jest prawidłowa? P. S. I do cholery gdzie tu się daje reputy? Pytałem wcześniej czy to ten plusik na lewo od "Cytuj"?
 6. OK! Dzięki. Natomiast ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Jeśli zakładam masowo profile na forach, żeby zostawić linka, to mogę z jednego fikcyjnego maila - mariusznowaczuk.1967@onet.pl? Czy lepiej jak do każdego forum/serwisu/bloga oddzielny mail? P. S. Gdzie się daje punkt reputacji? To ten mały plusik na lewo od "Cytuj"?
 7. Witam wszystkich! Linkowanie do swojej strony głównej (pozycjonowanej) zaplanowałem sobie w ten sposób. Szukam miejscówek (dofollow i nofollow) i tam zamieszczam link z anchorem do mojej strony pozycjonowanej. Przykład: <a href="http://www.mojastrona.pl">Słowo kluczowe 1</a> <a href="http://www.mojastrona.pl">Słowo kluczowe 2</a> <a href="http://www.mojastrona.pl">Słowo kluczowe 3</a> ... <a href="mojastrona.pl">Słowo kluczowe n</a> Relacja linków dofollow do nofollow to o
 8. Właśnie problem jest taki, że artykuły generalnie nie są ze sobą powiązane. Każdy na inny temat, więc na siłę nie będę wrzucać linków do innych podstron. Po prostu artykuły bez linków będą. Odnośnie indeksacji w Google znalazłem takie wskazówki ---> https://support.google.com/webmasters/answer/6065812?hl=pl Czyli mogę ręcznie dodawać każdy artykuł do Google Add URL. Oczywiście chcę się też skupić na backlinkowaniu.
 9. Witam serdecznie! Codziennie piszę 2-3 artykuły na stronę finansową na WordPress. Używam wtyczki Yoast, która nakazuje umieszczać w artykule linki wewnętrzne (do postron) jak i zewnętrzne. W takim razie pytanie: Ile rakich linków wrzucać i w jakich fragmentach artykułu (równomiernie rozmiesczać [początek, środek, koniec])? Problem też jest z indeksowaniem podstron. Na stronie jest 17 podstron (każda powyżej 300 słów, często dużo więcej), a google przez 2-3 tygodnie zaindeksował tylko 2 podstrony + stronę główną. Aktywnie działam na socialach (Facebook, Twitter i Google
 10. Czy właściwym działaniem wspomagającym SEO jest takie, że: mam stronę pożyczkową i założyłem 3 darmowe blogi (blogger.com, blog.pl oraz wordpress.com). I teraz każdy artykuł jak opublikuję na głównej stronie będzie linkowany z każdego z tych 3 darmowych blogów. Opis ~100 znaków ze spacją i link z anchorem do strony pozycjonowanej. Czy to ma sens? Jeszcze drugie pytanie. Otóż chcę pozyskać większy ruch na stronę. Czy mogą w komentarzach dużych portali pisać krótkie komenty z linkiem do strony głównej? Czy jednak Google może to uznać jako spam i ukarać moją stronę?
 11. Mam stronę pożyczkowę i założyłem dla niej oficjalny profil na Google Plus. Jedno konto i wrzucam link (podświetla podstronę, link w opisie usuwam wtedy) z opisem tekstowym do tej podstrony. Czy to optymalne rozwiązanie pod SEO dla strony? Czy lepiej założyć na przykład 5 kont na Google Plus? Jeszcze zapomniałem dodać pewne szczegóły odnośnie linkowania z Google Plus. Codziennie na stronę redaguję 4-6 artykułów i tuż po opublikowaniu wrzucam link do każdej z podstron (rozłożone w czasie w ciągu dnia) na Google Plus, Twittera i Fanpage Facebook oraz na grupę Facebook. Czy to prawidłowe dział
 12. Niedawno stworzyłem stronę dotyczącą chwilówek/pożyczek. Pobrałem oferty pożyczkowe z SP Bankiera. O co chodzi z tym PDM? Oni płacą za klika?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy