Jump to content

Berike

Forumowicze
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://dookolakotatv.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  Motocykle, zwierzęta, taniec

Recent Profile Visitors

1,507 profile views
 1. ja pracuje na MAC OS X, a poza tym XAMPAA a w zasadzie phpMyAdmin da się odpowiednio skonfigurować. Pytanie tylko jak:)
 2. Otóż mam taki problem. Postawiłem sobie serwer na XAMPP, włączona jest obsług baz i apache i uruchomiłem sobie na localhost wordpresa. Wszystko ładnie pięknie, ale niestety nie jestem w stanie załadować np. nowego motywu ponieważ wyskakuje mi błąd o następującej treści: co mogę zrobić w takiej sytuacji, aby WP uzyskał dostęp do zapisu w katalogu? To jest sprawa numer 1. Sprawa nr 2. Chcąc zainstalować wtyczkę przenosi mnie do takiego okienka: niestety co bym nie wpisał w nazwie użytkownika i w haśle i tak nie łączy się/ Jakieś pomysły? Za pomoc wielkie dzięki!
 3. Chciałbym zmienić całkowicie wygląd swojej strony. Mam już wybrany odpowiedni motyw. Jednakże chciałbym najpierw wszystko w nim poustawiać a nie działać "live" na działającej i odwiedzanej w międzyczasie stronie. Czy w ogóle jest taka możliwość i jeśli tak to jak to można zrobić?
 4. Znacie może jakąś wtyczkę za pomocą której będę mógł w normalnych wpisach używać skryptów JS? Od czasu do czasu chciałbym wrzucić jakiś skrypcik. Teraz jak próbowałem to niestety nie działa(oczywiście wpisywałek skrypt w zakładce tekst).
 5. Berike

  szybki slider

  Wchodząc na moją stronę często zdarza się tak, że strona się załaduje i trzeba czekać kilka sekund zanim slider na głównej stronie załapie i wyświetli materiał. Slider był dostarczony bezpośrednio z Tematem, dlatego go używam, ale ostatnimi dniami to spowolnienie mnie dość mocno irytuje. Czy możecie mi polecić jakiś prosty i szybki slider, który będzie się ładował szybko? Od razu w momencie odpalenia strony?
 6. Cześć, słuchajcie szukam wtyczki z przewijanym tłem do WP. Chodzi mi o coś takiego jak jest w tym temacie BoxImage - Widget (z przesuwanym tłem) znacie może coś takiego? tutaj strona i przykład-> http://seasun.tomastoman.com/page-builder-example-1/
 7. Słuchajcie mój blog (WordPress) działa sobie teraz na konkretnym szablonie, który chciałbym niebawem zmienić. Nowy szablon mam już wybrany, ale nie chcę go "upubliczniać" zanim nie poustawiam i nie dopieszczę wszystkiego do samego końca. Wchodząc w Panel Administracyjny WP klikając na Wygląd -> Personalizacja mam do wyboru zakupiony szablon, klikam Personalizuj i jest ok. Ustawiam sobie wygląd tak jak mi się podoba, ale nie mogę zapisać postępu bez Upubliczniania. Macie na to jakiś sposób?
 8. poradziłem sobie z problemem. Safar, Chrome, Opera skaluje sobie grafikę do szerokości strony. FF czy IE tego nie robi, dlatego trzeba było dopasować szerokość grafiki do szerokości strony.
 9. a czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie mam to zmienić, w jakim pliku konkretnie? strona postawiona jest na wordpress.
 10. Mam pytanie jak rozwiązać problem grafiki a konkretnie górnego baneru z logo, który w wyszukiwarkach Safari, Chrome wyświetla się jak należy a w IE czy FF jest jakoś dziwnie skrócony i podwyższony. Jest to dość irytujące i chciałbym, aby pod każdą wyszukiwarką baner wyświetlał się jak należy. Strona to dookolakotatv.pl Za jakieś sugestie i rozwiązanie problemu będę bardzo wdzięczy!
 11. Na wstępie proszę administrację o nie usuwanie tego ogłozenia. Moduł zlecenia po prostu nie wysyła do mnie maila przez co nie mogę zamieścić ogłoszenia (próbowałem trzy razy). Interesuje mnie długotrwała współpraca odnośnie pozycjonowania mojej strony dookolakotatv.pl na jedną frazę. Nie interesuje mnie pozycjonowanie na zasadzie blastów i śmiecniowych linków. Jeśli ktoś chciałby podjąć się zlecenia, pls o kontakt poprzez PW lub kontakt@dookolakotatv.pl podając cenę za usługę i ogóle warunki współpracy.
 12. Prowadzę bloga dookolakotatv.pl gdzie kupiłem skórkę firmy themepacific a konkretniej o nazwie BesponZive pro. Czcionka jaką wybrałem to Cantarell jednakże nie wiem dlaczego ale nie wyświetlają mi się prawidłowo polskie znaki. Zamiast tego podstawiona jest jakaś inna czcionka. Zlecę naprawę tego błędu. PS. próbowałem dodać zlecenie w odpowiednim dziale, ale za nic nie przechodzi mi mail aktywacyjny, proszę o nie usuwanie tego tematu. kontakt PW lub kontakt@dookolakotatv.pl Oferuję 30 zł
 13. Tylko Sparta Wrocław, ale kolegom z Gorzowa Gratuluje wygranej! Należało Wam się!
 14. czy po zainstalowaniu tej wtyczki Disqus, stare standardowe komentarze przenoszą się do niej czy odchodzą w niepamięć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy