Jump to content

pikejkrul

Forumowicze
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pikejkrul

 • Birthday 03/04/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://klinika-urody.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Cześć, posiadam dwa portale lifestyle/uroda/kobieta i coraz lepiej sobie radzą w zakresie widoczności i ruchu. W planie kolejne serwisy. Szukam miejsc/wydawców, które zrzeszają portale do jednej bazy i oferują swoim klientom, tj. agencjom SEO, freelancerom, marketerom. Macie wiedzę do kogo można uderzyć z takimi tematami, poza firmami z tytułu wątku? Z góry dzięki i pozdro
 2. Panowie, czy możliwe jest, aby serwis A widoczny był na frazy serwisu B bez wzajemnego linkowania, w dwóch różnych branżach, bez przekierowań itp. Jedyne co je łączy, to fakt, że siedzą na tym samym hostingu.
 3. @SzlafRock @blake ok, dzięki Panowie. Dalej nic nie wiem ;p Czym się różnić będzie sytuacja numer jeden - suple -->portal o zdrowiu, a kominiarz -->kominki? Opinie dla nich są inne, a sytuacje są poniekąd analogiczne.
 4. @blake Nie można fachowo odpowiedzieć? Kurde, pytam o możliwości, niuanse, opinie speców z branży...
 5. Dzień dobry wszystkim, chciałem zapytać Was o opinie na temat tematyczności wygasłej domeny, która posłuży do 301 na inny serwis. Chodzi mi o to na ile trzeba to traktować 1:1 - czy domena po sklepie z suplami może kierować do portalu o zdrowiu i takie przekierowanie przyniesie dobre efekty? Czy domena po usługach kominiarskich może być przekierowana na sklep z kominkami? Chodzi mi oczywiście o warunek, że takie 301 przyniesie efekty i nie zaszkodzi domenie docelowej. Pomińmy zupełnie kwestie historię domeny wygasłej. Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi, pozdrówki!
 6. dzięki za odpowiedzi. Temat dla mnie jest jasny.
 7. @Grzegorz Cz.Dzięki za odp. Generalnie nie korzystałem z niej wcześniej i widzę, że to nowość w ramach nowego interfejsu, ale widzę w niej potencjał, jeśli ma zastosowanie takie, o którym pisałem w poprzednim poście. Chciałem się tylko upewnić czy takie zastosowanie "działa" i jest z gruntu sensowne.
 8. Cześć wszystkim, widzę w nowym interfejsie nową funkcję "GRUPA KAMPANII". Zastanawia mnie sens jego użycia. Stosujecie? Mam 2 scenariusze i zastanawiam się kiedy użyć tej funkcji: 1. Firma ma dwa biura w różnych miastach i sprzedaje w nich swoje usługi, więc tworzę grupy w kryterium "Miasto x" i "miasto y" i w każdej z nich są wszystkie promowane usługi (kampanie) podpięte pod właściwe miasto. 2. Zgodnie z powyższym podziałem stworzyć grupować w grupach kampanii usługi. Czyli grupą kampanii jest zakres "Usług x" niezależnie od miasta. Podpowie ktoś coś mądrego? Pozdrówki!
 9. no właśnie - pytanie co zaważyło tym razem w algo... Content czy linki? Obserwuje jeden z tematów, gdzie jest spadek na frazach brandowych, ale też utrzymują się pozycje na frazy o średniej konkurencyjności, gdzie niemal nie ma treści (a konkurencja owszem).
 10. A czy ktoś po tych spadkach z początku sierpnia zauważył już odwrócenie tego trendu i wzrost widoczności?
 11. A sprawdzałeś IP, lokalizacje, typ urządzenia itp. dla ruchu tego dnia? Może tam odkryjesz jakąś zależność? Bez domeny, a najlepiej wglądu w SC/GA ciężko podać trafną diagnozę.
 12. @SzlafRock Dzięki, zrozumiałem co masz na myśli. Myślałem, że podzielisz się jakimś bardziej odkrywczym wnioskiem. Pozdro
 13. Screaming Frog sprawdza się super i ma czytelny interfejs (o ile jesteś kompetentny w zakresie SEO onsite)
 14. Ok, możesz delikatnie rozwinąć swój post. W jakich np. warunkach jest to wyjątkiem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy