pikejkrul

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pikejkrul

 • Birthday 03/04/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://klinika-urody.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Panowie, czy możliwe jest, aby serwis A widoczny był na frazy serwisu B bez wzajemnego linkowania, w dwóch różnych branżach, bez przekierowań itp. Jedyne co je łączy, to fakt, że siedzą na tym samym hostingu.
 2. pikejkrul

  Tematyczność expirki

  @SzlafRock @blake ok, dzięki Panowie. Dalej nic nie wiem ;p Czym się różnić będzie sytuacja numer jeden - suple -->portal o zdrowiu, a kominiarz -->kominki? Opinie dla nich są inne, a sytuacje są poniekąd analogiczne.
 3. pikejkrul

  Tematyczność expirki

  @blake Nie można fachowo odpowiedzieć? Kurde, pytam o możliwości, niuanse, opinie speców z branży...
 4. Dzień dobry wszystkim, chciałem zapytać Was o opinie na temat tematyczności wygasłej domeny, która posłuży do 301 na inny serwis. Chodzi mi o to na ile trzeba to traktować 1:1 - czy domena po sklepie z suplami może kierować do portalu o zdrowiu i takie przekierowanie przyniesie dobre efekty? Czy domena po usługach kominiarskich może być przekierowana na sklep z kominkami? Chodzi mi oczywiście o warunek, że takie 301 przyniesie efekty i nie zaszkodzi domenie docelowej. Pomińmy zupełnie kwestie historię domeny wygasłej. Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi, pozdrówki!
 5. pikejkrul

  Jak ocenić czy domena jest oflagowana?

  dzięki za odpowiedzi. Temat dla mnie jest jasny.
 6. pikejkrul

  Grupy kampanii w Google Ads - zastosowanie

  @Grzegorz Cz.Dzięki za odp. Generalnie nie korzystałem z niej wcześniej i widzę, że to nowość w ramach nowego interfejsu, ale widzę w niej potencjał, jeśli ma zastosowanie takie, o którym pisałem w poprzednim poście. Chciałem się tylko upewnić czy takie zastosowanie "działa" i jest z gruntu sensowne.
 7. Cześć wszystkim, widzę w nowym interfejsie nową funkcję "GRUPA KAMPANII". Zastanawia mnie sens jego użycia. Stosujecie? Mam 2 scenariusze i zastanawiam się kiedy użyć tej funkcji: 1. Firma ma dwa biura w różnych miastach i sprzedaje w nich swoje usługi, więc tworzę grupy w kryterium "Miasto x" i "miasto y" i w każdej z nich są wszystkie promowane usługi (kampanie) podpięte pod właściwe miasto. 2. Zgodnie z powyższym podziałem stworzyć grupować w grupach kampanii usługi. Czyli grupą kampanii jest zakres "Usług x" niezależnie od miasta. Podpowie ktoś coś mądrego? Pozdrówki!
 8. pikejkrul

  Spadki w branży medycznej

  no właśnie - pytanie co zaważyło tym razem w algo... Content czy linki? Obserwuje jeden z tematów, gdzie jest spadek na frazach brandowych, ale też utrzymują się pozycje na frazy o średniej konkurencyjności, gdzie niemal nie ma treści (a konkurencja owszem).
 9. pikejkrul

  Spadki w branży medycznej

  A czy ktoś po tych spadkach z początku sierpnia zauważył już odwrócenie tego trendu i wzrost widoczności?
 10. pikejkrul

  Jednodniowe zwiększenie ruchu organicznego

  A sprawdzałeś IP, lokalizacje, typ urządzenia itp. dla ruchu tego dnia? Może tam odkryjesz jakąś zależność? Bez domeny, a najlepiej wglądu w SC/GA ciężko podać trafną diagnozę.
 11. @SzlafRock Dzięki, zrozumiałem co masz na myśli. Myślałem, że podzielisz się jakimś bardziej odkrywczym wnioskiem. Pozdro
 12. pikejkrul

  Narzędzie do sprawdzania pozycji

  Screaming Frog sprawdza się super i ma czytelny interfejs (o ile jesteś kompetentny w zakresie SEO onsite)
 13. Ok, możesz delikatnie rozwinąć swój post. W jakich np. warunkach jest to wyjątkiem?
 14. Cześć, Czy zauważyliście, że linki ze stron zgłoszonych na blacklisty, co widać np. tu seotoolstation.com/blacklist-lookup wpływają negatywnie a pozycje w SERPACH? Z góry dzięki za opisanie swoich doświadczeń
 15. Siema wszystkim! Pytanie jak w tytule - na pewno warto sprawdzać widoczność, estymowany ruch i poziom zaindeksowania. Co jeszcze warto przeanalizować Waszym zdaniem?