pikejkrul

Forumowicze
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O pikejkrul

 • Urodziny 04.03.1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

545 wyświetleń profilu
 1. pikejkrul

  Jak ocenić czy domena jest oflagowana?

  dzięki za odpowiedzi. Temat dla mnie jest jasny.
 2. @Grzegorz Cz.Dzięki za odp. Generalnie nie korzystałem z niej wcześniej i widzę, że to nowość w ramach nowego interfejsu, ale widzę w niej potencjał, jeśli ma zastosowanie takie, o którym pisałem w poprzednim poście. Chciałem się tylko upewnić czy takie zastosowanie "działa" i jest z gruntu sensowne.
 3. Cześć wszystkim, widzę w nowym interfejsie nową funkcję "GRUPA KAMPANII". Zastanawia mnie sens jego użycia. Stosujecie? Mam 2 scenariusze i zastanawiam się kiedy użyć tej funkcji: 1. Firma ma dwa biura w różnych miastach i sprzedaje w nich swoje usługi, więc tworzę grupy w kryterium "Miasto x" i "miasto y" i w każdej z nich są wszystkie promowane usługi (kampanie) podpięte pod właściwe miasto. 2. Zgodnie z powyższym podziałem stworzyć grupować w grupach kampanii usługi. Czyli grupą kampanii jest zakres "Usług x" niezależnie od miasta. Podpowie ktoś coś mądrego? Pozdrówki!
 4. no właśnie - pytanie co zaważyło tym razem w algo... Content czy linki? Obserwuje jeden z tematów, gdzie jest spadek na frazach brandowych, ale też utrzymują się pozycje na frazy o średniej konkurencyjności, gdzie niemal nie ma treści (a konkurencja owszem).
 5. A czy ktoś po tych spadkach z początku sierpnia zauważył już odwrócenie tego trendu i wzrost widoczności?
 6. A sprawdzałeś IP, lokalizacje, typ urządzenia itp. dla ruchu tego dnia? Może tam odkryjesz jakąś zależność? Bez domeny, a najlepiej wglądu w SC/GA ciężko podać trafną diagnozę.
 7. @SzlafRock Dzięki, zrozumiałem co masz na myśli. Myślałem, że podzielisz się jakimś bardziej odkrywczym wnioskiem. Pozdro
 8. pikejkrul

  Narzędzie do sprawdzania pozycji

  Screaming Frog sprawdza się super i ma czytelny interfejs (o ile jesteś kompetentny w zakresie SEO onsite)
 9. Ok, możesz delikatnie rozwinąć swój post. W jakich np. warunkach jest to wyjątkiem?
 10. Cześć, Czy zauważyliście, że linki ze stron zgłoszonych na blacklisty, co widać np. tu seotoolstation.com/blacklist-lookup wpływają negatywnie a pozycje w SERPACH? Z góry dzięki za opisanie swoich doświadczeń
 11. Siema wszystkim! Pytanie jak w tytule - na pewno warto sprawdzać widoczność, estymowany ruch i poziom zaindeksowania. Co jeszcze warto przeanalizować Waszym zdaniem?
 12. ktoś pomoże w temacie?
 13. Cześć! Mam mały problem. Jeszcze tydzień/dwa tygodnie temu planując posta bez promocji miałem opcję dodania buttona typu "więcej informacji" i mogłem sobie podkleić pod niego właściwy link. Pod koniec zeszłego tygodnia próbowałem wyedytować posta z takim przyciskiem, ale już nie było opcji edycji, natomiast nowe posty nie mają już takiej funkcjonalności. Zaszła zmiana w interfejsie i jest to gdzieś indziej czy może opcje całkowicie usunięto? Z góry dzięki za pomoc!
 14. https://www.searchenginejournal.com/yoast-plugin-bug/255639/ - mówię o tym. W ramach jednego projektu zaindeksowało mi się ponad 100 url grafik. Czy zauważyliście jakieś problemy w marcu?
 15. @Salek_ArtMożesz chociaż orientacyjnie przybliżyć koszty/ceny pakietów?