Aleksiejs

Forumowicze
 • Zawartość

  1170
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

Wszystko napisane przez Aleksiejs

 1. Ja myślałem, że fora mają inne zastosowanie niż tania szemranka to, że wiele z for nie jest moderowanych i pozwala na taki spam to inna sprawa, ale tutaj się nie uchowasz.
 2. @Seo student rzecz w tym, że odpalając dowolny soft seo "po prostu", na darmowej bazie stron nie wiele się dowiesz na temat skuteczności. Tamte miejscówki są tak zaspamowane, że bez większej wartości. Cała zabawa polega na odnalezieniu takich miejsc, które dany program da radę obsłużyć dopiero po odpowiednim oskryptowaniu go, a których nie znają inni.
 3. Tylko czytając, a nie korzystając z każdego z nich po kolei nie jesteś w stanie tego zrobić. Każdy z tych softów ma swoje plusy, ale odpalając wersję podstawową, bez dodatkowych, dedykowanych makr nie zobaczysz ich. Na każdy musisz poświęcić sporo czasu i/lub pieniędzy.
 4. @Tobi, przykład bardzo dobry tylko wniosków z Twojej strony brak lub są, ale błędne Czytając książkę masz jej tytuł, czasem tytuł rozdziału oraz śródtytuły. W książkach jest to zrobione w ten sposób żeby na pierwszy rzut oka rozpoznać co jest czym żeby czytelnik wiedział i żeby rozumiał strukturę tekstu. W ten sam sposób zostało to wymyślone dla cyfrowych dokumentów, a później stron internetowych - dla użytkowników. Nie dla botów, bo zauważ, że semantyka kodu była PRZED erą crawlowania internetu i to Google oraz inne firmy musiały się odnieść do istniejącego porządku. Za pomocą CSS możesz sobie dowolnie ostylować każdy element serwisu i użytkownik nie zauważy różnicy jeśli zrobisz to "ładnie", ale bot patrzy na znaczniki i może mieć problem "z czytaniem" Twojego serwisu
 5. Aleksiejs

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Nie, duże brandy zazwyczaj nie lecą na zapleczach i nie ukrywają linków, a mimo to są w topach. Kwestia $$
 6. Oficjalny komunikat jest jasny:
 7. Sposoby znajdziesz na wszystko, oficjalnie zgodnie z regulaminem Google nie możesz mieć konta w google ads jako osoba prywatna. To jak się dogadasz ze znajomym to już Twoja sprawa. Oficjalne info -> https://support.google.com/google-ads/answer/6081014?hl=pl
 8. Aleksiejs

  Google nie widzi niektórych treści

  Sprawdź czy ten tekst siedzi w indeksie za pomocą wyszukiwania w Google
 9. Aleksiejs

  Google nie widzi niektórych treści

  Jeśli renderuje się poprawnie to raczej wszystko jest ok, przeindeksowałeś podstronę po zmianie treści? Skąd wniosek, że się nie zindeksowała?
 10. Aleksiejs

  Google nie widzi niektórych treści

  @Seo student sprawdzałeś jak google to renderuje? gsc -> skanowanie -> pobierz jako google -> pobierz i renderuj zobaczysz czy cała strona wyrenderuje Ci się poprawnie.
 11. Aleksiejs

  Ikona w linkach wyszukiwania google

  google -> "emoji title"
 12. Aleksiejs

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  @Seo student nie wszyscy operują na setkach i tysiącach pozyskiwanych linków, więc spokojnie
 13. Aleksiejs

  Niezaindeksowane podstrony

  Tak
 14. Aleksiejs

  Niezaindeksowane podstrony

  Z indeksowaniem, wyindeksowaniem itd. też bywa śmiesznie. Mam przypadek serwisu, który zmieniał domenę na inną. Zmiana nastąpiła 1,5 roku temu, a w indeksie dalej można spotkać stare adresy mimo poprawnych przekierowań
 15. Aleksiejs

  Google nie widzi niektórych treści

  Co rozumiesz pod pojęciem, że nie widzi? Nie indeksuje ich? Sprawdzałeś w GSC w jaki sposób bot Google widzi tę podstronę?
 16. Ciężko zinterpretować czym jest ta wielka ilość każdy patrzy na to inaczej. Poza tym link linkowi nierówny. Są takie linki, że kilka sztuk wystarczy żeby strona to odczuła, a są takie, które każdy automat zbiera w tysiącach, ale najpierw będziesz miał problem, żeby to w ogóle weszło do indeksu, a potem żeby zobaczyć tego efekt.
 17. Aleksiejs

  Przekierowanie 301

  @bredek wiesz, że domena .in to ccTLD dla Indii? Nie przerabiałem migracji w taką stronę, czyli z TLD na ccTLD z zamysłem dalszego używania jej jako TLD. swoją drogą masz wewnątrz serwisu zbędne przekierowania 301
 18. Aleksiejs

  Przekierowanie 301

  Nie no bez przesady, że mija czas i nic się nie dzieje, a Ty czekasz na zbawienie. Strzelam, że coś zrobiłeś jednak niepoprawnie. Napisz z czego na co poszło przekierowanie, a może ktoś na to zerknie i Ci podpowie. Ewentualnie daj ogłoszenie w odpowiednim dziale. Poprawna zmiana domeny powinna wyglądać w podobny sposób w senuto:
 19. @polinfor linkowanie 500 zapleczówek nawet na wyższej wersji będzie długo trwało nie korzystałem z niższej, ale xneo nie jest demonem prędkości i nie wyobrażam sobie jak wolno to musi działać na 3 wątkach jeśli dobrze pamiętam.
 20. Aleksiejs

  [Oferta] AHosting.pl

  @Kamis086 nie bardzo chce mi się testować hosting, z którego nikt nie korzystał, bo co nawrzucam strony i przez 7 dni może być ok, a potem różnie, dlatego też pytam czy ktoś z forum korzystał z Waszych usług. Wiem, że macie je na OVH, ale nie wiem o Was nic więcej
 21. Aleksiejs

  [Oferta] AHosting.pl

  Wypowie się ktoś o tym hostingu?
 22. Aleksiejs

  pozycjonowanie strony

  Ogólnie to ja się z tym zgadzam, że ważne są konwersje, problem w tym, że niektórzy widzą w SEO cudowne remedium na stagnację w prowadzeniu swojego biznesu, na brak pomysłu itd. SEO ma dowozić ruch, który trzeba zmonetyzować
 23. Aleksiejs

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  @s_matysik każdy działa tak jak uważa, wolisz generować setki pbnów i inny spam to go generuj.
 24. Aleksiejs

  pozycjonowanie strony

  @SzlafRock Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale odpisałem do konkretnego posta.
 25. Aleksiejs

  pozycjonowanie strony

  @Maksiulek, SEO ma dostarczyć ruch, to jak zostanie wykorzystany to już inna para kaloszy