Aleksiejs

Forumowicze
 • Zawartość

  1099
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  23

Wszystko napisane przez Aleksiejs

 1. Aleksiejs

  Struktura adresów URL

  Jeśli znajdę jakieś sensownie proste rozwiązanie pod wordpressa to sprawdzę.
 2. Aleksiejs

  Struktura adresów URL

  Cóż. Ja zgadzam się z tezą, że zoptymalizowany URL ma pozytywny wpływ na pozycje frazy w serpach. Chociażby dlatego, że linkując goły URL bez anchora i tak wplatamy w niego frazę kluczową. Co do drugiej tezy i większej łatwości w pozycjonowaniu stron z końcówką .html lub .php to nigdy by mi to nie przyszło do głowy, że może mieć to wpływ na cokolwiek, bo jest to po prostu określenie typu pliku, do którego się dostajemy. Nie przyszło mi do głowy, więc nie testowałem, ale to możemy łatwo zmienić. Jeśli jest to łatwe do wprowadzenia na wordpressie to mogę odpalić taki test na jednej z moich stron, która ma spory ruch organiczny, bardzo dużo fraz w top50/10/3 i którą traktuję jako poligon doświadczalny SEO do testowania różnych rzeczy. Co Wy na to?
 3. Tym razem zacznijmy od 1zł
 4. @M0drzew to akurat nie dziwi. Zazwyczaj na stronie głównej jest nic nie wnoszące pitu pitu, więc nikt sobie tym głowy nie zawraca jak masz drukarnię to każdy wie czym się zajmuje drukarnia i jeśli trafi na stronę główną to od razu przeklikuje na to co go w ofercie interesuje i to już może przeczyta, a też nie zawsze biorąc pod uwagę pytania klientów.. Co do długich tekstów to też robiłem pewien test, wrzuciłem tekst długości ponad 70k znaków dobrej jakości i zoptymalizowany pod kilkaset fraz na jedną podstronę. Efektu brak, gdybym go podzielił na 20 artykułów to pewnie generowałby dużo większy ruch.
 5. @Fisiek nie znam ani firmy ani ich umowy, ale jeśli uważasz, że coś jest nie tak to albo zadaj konkretne pytanie albo idź do prawnika. Zazwyczaj umowy na SEO są tym bardziej zabunkrowane pod kątem prawnym i nie do ruszenia im gorsza jakość usługi
 6. Aleksiejs

  dwuczłonowa nazwa domeny

  Jeśli są wolne to weź obydwie i jedną przekieruj. Myślniki mogą być problematyczne przy dyktowaniu komuś nazwy domeny, jeśli chodzi o seo to bez znaczenia.
 7. Aleksiejs

  Wordpress 5.0

  @makso jeśli się sypie podczas aktualizacji to raczej nic nie pomoże oprócz poprawy kodu strony
 8. Bo ruch zarabia i da się to policzyć, proste. Ważne jest również to, że ruch ruchowi nierówny, a każda branża rządzi się swoimi prawami.
 9. @Presta bez informacji raczej nikt Wam nie powie co powinniście robić. Na blogu warto pomyśleć nad sposobem dobrego wewnętrznego linkowania.
 10. Fraza presta shop? Linków macie sporo, ale z małej ilości domen, a fora i katalogi to nie jest pro źródło linków
 11. Aleksiejs

  HDMI a DVI

  DVI i HDMI przesyłają sygnał cyfrowy, są pewne różnice, ale nie przy podłączeniu monitora do komputera.
 12. Też bym szedł w nazwę firmy, a nie w upychanie fraz kluczowych. Domena regionalna też jest ok
 13. Aleksiejs

  Pomoc dla początkującego

  Co do opłacalności to wszystko zależy. Bywa tak, że najbardziej opłaca się: - samo Google Ads - SEO - Google Ads + SEO Źródła pozyskiwania klientów powinny być możliwie różnorodne, opieranie się na samym SEO może być zdradliwe, bo jest dobrze idzie to jest dobrze, ale wystarczy zmiana algorytmu i nagle może okazać się, że połowa przychodu mniej, a firma pada
 14. Aleksiejs

  Stat4seo - plugin/poprawka

  U mnie wczoraj też był spory problem ze sprawdzeniem fraz, dzisiaj już lepiej
 15. @Beerbant Nie korzystałem z tego, ma coś ciekawego/lepszego czego nie ma żaba?
 16. Ahrefs, zresztą powersuit jest teraz w przecenie, więc czemu by go też nie kupić?
 17. Aleksiejs

  Pomoc dla początkującego

  @barbarara1988_88 na tym forum większość aktywnych użytkowników żyje z klientów na SEO
 18. Aleksiejs

  Dzisiaj strony pospadały

  @karol122 Patrząc w moją ulubioną szklaną kulę obstawiam kanibalizację fraz kluczowych
 19. @Arkaszka to nie zawsze jest złe, ostatnio mi tak jedno zaplecze przeskoczyło docelową, przerobiłem na landing kierujący na docelową.
 20. Aleksiejs

  Pomoc dla początkującego

  @GreatValued tylko czy ten pracownik call center będzie w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, na które nie ma odpowiedzi w ofercie? Raczej nie.
 21. Aleksiejs

  Pomoc dla początkującego

  Wszystko zależy jaka branża. Mieszkaniówka ma to do siebie, że płacisz 100k pln + za mieszkanie. Jeśli chodzi o jakieś drobiazgi, to jeśli nie dodzwonię się do jednego sprzedawcy, to zadzwonię do drugiego zamiast czekać na informację zwrotną, która może nigdy nie przyjść.
 22. Aleksiejs

  Wordpress 5.0

  Pewnie odziedziczył całość z 4.9 + dodał nowe z 5.0