Jump to content

Boguś

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,031 profile views
 1. @misjaNET w takim razie najlepszym narzędziem do badania linków do własnej domeny jest GWT? Czy GWT nie aktualizuje bazy linków z 30 dniowym opóźnieniem?
 2. @Filip Traum - tak z Twojego doświadczenia.... czy usunięcie z forum profili z linkami spowoduje zdjęcie tych kilku tysięcy linków zindeksowanych przez google?
 3. Rozwiązana, ale nigdy wcześniej coś podobnego mi się nie przytrafiło. Dodaje posty z linkami na forach regularnie. Z profilami natomiast eksperymentowałem po raz pierwszy i tu taka niespodzianka.
 4. Jest właśnie jak piszesz. Jednego dnia dodałem 2 profile na forum, z linkiem w profilu URL i brandowym w sygnaturce. Napisałem w ciągu dwóch dni 6 postó z tych profili. W rezultacie, Achrefs pokazało wzrost linków o 1,5K . Załamałem sie jak to zobaczyłem, w obawie o kare z googla. Pocieszające jest jedynie to, że są to tylko linki nofollow. Tak. zrobiłem. dziekuje.
 5. Sprawdziłem w jakich datach były dodawane profile oraz komentarze z linkami do mojej strony - był to 4-8.03. Myślę, że google mogło indeksowac te linki po ok 5 dniach. Co w efekcie dało przyrost linków w wykresie Ahrefs - 13-14.03. Co prędzej może być przyczyną nagłego wzrostu linków? Linki z komentarzy na blogach cy linki z profili i sygnaturek?
 6. 5-6 postów z for, każdy post z: - z sygnaturką - linkiem w profilu
 7. Niedawno dodałem ok 15 linków w komentarzach poprzez Disqius - Głównie na blogach. Ponadto ok 15 linków w sygnaturkach i profilach - Głównie na forach dyskusyjnych. Nie jest to oszałamiająca liczba jak na 4 dni. Ahrefs natomiast, pokazał przyrost w tym czasie o: - 22 nowych domen - i co gorsza prawie 5000 linków Co może być powodem takiego niepokojącego wzrostu w ciągu 4 dni?
 8. Dziękuję za podzielenie się wiedzą
 9. A czy nie uważasz, że należy stawiać na katalogi o najwyższym wskaźniku TF od kiedy PR umarł?
 10. Czy moglibyście mi doradzić, gdzie znaleźć najwartościowszą listę katalogów?
 11. prędzej - Grupa Trzymająca Władzę PS. pytam poważnie bo nie wiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy