Boguś

Forumowicze
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

554 wyświetleń profilu
 1. @misjaNET w takim razie najlepszym narzędziem do badania linków do własnej domeny jest GWT? Czy GWT nie aktualizuje bazy linków z 30 dniowym opóźnieniem?
 2. @Filip Traum - tak z Twojego doświadczenia.... czy usunięcie z forum profili z linkami spowoduje zdjęcie tych kilku tysięcy linków zindeksowanych przez google?
 3. Rozwiązana, ale nigdy wcześniej coś podobnego mi się nie przytrafiło. Dodaje posty z linkami na forach regularnie. Z profilami natomiast eksperymentowałem po raz pierwszy i tu taka niespodzianka.
 4. Jest właśnie jak piszesz. Jednego dnia dodałem 2 profile na forum, z linkiem w profilu URL i brandowym w sygnaturce. Napisałem w ciągu dwóch dni 6 postó z tych profili. W rezultacie, Achrefs pokazało wzrost linków o 1,5K . Załamałem sie jak to zobaczyłem, w obawie o kare z googla. Pocieszające jest jedynie to, że są to tylko linki nofollow. Tak. zrobiłem. dziekuje.
 5. Sprawdziłem w jakich datach były dodawane profile oraz komentarze z linkami do mojej strony - był to 4-8.03. Myślę, że google mogło indeksowac te linki po ok 5 dniach. Co w efekcie dało przyrost linków w wykresie Ahrefs - 13-14.03. Co prędzej może być przyczyną nagłego wzrostu linków? Linki z komentarzy na blogach cy linki z profili i sygnaturek?
 6. 5-6 postów z for, każdy post z: - z sygnaturką - linkiem w profilu
 7. Niedawno dodałem ok 15 linków w komentarzach poprzez Disqius - Głównie na blogach. Ponadto ok 15 linków w sygnaturkach i profilach - Głównie na forach dyskusyjnych. Nie jest to oszałamiająca liczba jak na 4 dni. Ahrefs natomiast, pokazał przyrost w tym czasie o: - 22 nowych domen - i co gorsza prawie 5000 linków Co może być powodem takiego niepokojącego wzrostu w ciągu 4 dni?
 8. Test wyszukanej listy Cezzego

  Dziękuję za podzielenie się wiedzą
 9. Test wyszukanej listy Cezzego

  A czy nie uważasz, że należy stawiać na katalogi o najwyższym wskaźniku TF od kiedy PR umarł?
 10. Test wyszukanej listy Cezzego

  Czy moglibyście mi doradzić, gdzie znaleźć najwartościowszą listę katalogów?
 11. prędzej - Grupa Trzymająca Władzę PS. pytam poważnie bo nie wiem