Hagen

Forumowicze
 • Zawartość

  835
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Hagen w dniu 24 Grudzień 2015

Użytkownicy przyznają Hagen punkty reputacji!

Reputacja

82 Excellent

O Hagen

 • Tytuł
  -.-

Contact Methods

 • Website URL
  plusone.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

3223 wyświetleń profilu
 1. Ocena strony firmowej.

  Dzięki za opinie. Weszło parę zmian.
 2. Witam. Chciałbym zaprezentować stronę firmową. Czekam na konstruktywne opinie Adres: http://plusone.pl/
 3. Hagen - Portfolio

  Jeszcze nie wszystko działa, ale w sumie już można wstępnie zaprezentować. Zapraszam: http://miloweb.pl/
 4. Hagen - Portfolio

  Zacna krytyka Ps. odwiedziłem Twojego bloga i tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie trzeciorzędne zaplecze... Pozdrawiam
 5. Hagen - Portfolio

  Jeszcze kilka poprawek i finish
 6. Tagi w nagłówku

  Doceniam Twój wysiłek :), lecz nie powiedziałeś mi nic czego bym nie wiedział. Tak jak na początku napisałem, chodzi mi głównie to tagi -.-.
 7. Tagi w nagłówku

  Chyba źle mnie zrozumiałeś. Tylko nagłówek h1 będzie stały dla całej strony.
 8. Tagi w nagłówku

  Masz racje, lecz takie działania są działaniami standardowymi. Może dokładniej opisze o co mi chodzi. W h1 na stronie głównej jak i podstronach będzie zawsze ten sam tekst ze słowem kluczowym, nagłówki h2 będą tytułami, w których będą słowa kluczowe, w tekście będzie 1 max.2 słowa kluczowe + do tego chciałem wrzucić tag w h3, gdyż dla jednego artykułu będzie przypisany tylko jeden tag, w którym będzie samo słowo kluczowe. Takie działania mogą mieć, pozytywny jak i negatywny wpływ, dlatego zanim dokonam zmian wolę to przedyskutować heh.
 9. Co myślicie o tym, aby tagi upchać w nagłówki np.: jeden artykuł będzie posiadał jeden tag(dla jasności, w tagu będzie znajdowało się słowo kluczowe -.-). Ktoś kiedyś, coś takiego robił? Może to mieć jakiś pozytywny wpływ na rankowanie strony ?
 10. Kursy webmasterskie/developerskie.

  Lepiej zainwestować kilka złotych w książki, do których zawsze można wrócić, a tego czego nie znajdziesz w książkach, z pewnością znajdziesz w google. To kwestia twojego zaangażowania.
 11. Nagłówki WordPress

  Sorry, źle zinterpretowałem twoje zapytanie.... W takim razie musisz znaleźć w pliku szablonu functions.php kawałek kodu podobny do poniższego w którym odnajdziesz wyrażenie "footer-widget". Następnie nagłówek zmieniasz w 2 ostatnich linijkach tego kodu. $args = array( 'name' => sprintf( __( 'Sidebar %d' ), $i ), 'id' => "sidebar-$i", 'description' => '', 'class' => '', 'before_widget' => '<li id="%1$s" class="widget %2$s">', 'after_widget' => "</li>\n", 'before_title' => '<h2 class="widgettitle">', 'after_title' => "</h2>\n", );
 12. Nagłówki WordPress

  Więc mówię po raz kolejny, że w footer masz wsadzony widget, który wyświetla Ci kategorie. Jeżeli chcesz zmienić nazwę "KATEGORIE" na inna to robisz to w widgetach...
 13. Nagłówki WordPress

  Zajrzyj do widget'ów...
 14. Strona z kreatorem

  Skoro szukasz jakiegoś rozwiązania, zamiast sam stworzyć taki serwis od podstaw to wypowiedź Mion'a jest jak najbardziej na miejscu. Po co brnąć w coś o czym nie ma się zielonego pojęcia.
 15. Hagen - Portfolio

  Realizacje.