Jump to content

gaijin

Forumowicze
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gaijin

 1. Zapraszam do dodawania unikalnych wpisów do nowej bazy firm - efrr.pl. Katalog jest tematyczny - związany z technologią i jest pod tym kątem moderowany. Do odwołania wpis zwykły za darmo.
 2. Dzień dobry, kupię gotowy template do SEOKatalogu. Zależy mi, aby nie był wcześniej sprzedawany/używany na masową skalę. Możliwe jest także zlecenie wykonania szablonu od podstaw. Oferty, wraz z ceną, poproszę kierować na adres gaijin@t.pl, lub też w wiadomości prywatnej. Paweł N.
 3. Strona pod adresem sinooke.pl nie działa. Czy to definitywny koniec, czy też można zalogować się do serwera licencyjnego pod innym adresem ?
 4. Gdyby ktoś miał problem z podpięciem XseonOCR LIght do Xseona to służę pomocą. Spędziliśmy z supportem dobre dwie godziny na Team Viewer, także ewentualne problemy są w miarę rozpoznane. I tak: jeśli nie widać w oknie OCR rozwiązywanych captcha (nie sugerujcie się liczbą przesłanych do rozwiązania) , to nie działa połączenie po localhost. Wtedy, w antigate/useXeonOCR zmieniamy port ze standardowego 1000 np. na 1001 i to samo robimy w oknie OCR w polu port. Dla użytego portu dodajemy wyjątek w firewall. Test, czy port jest otwarty: https://2ip.ru/check-port/. U mnie, na Windows 10, standar
 5. Zlecę drobne modyfikacje gotowego skryptu strony (PHP) - dostosowanie fontów, układu sekcji plus formularz konatktowy . Zainteresowanych poproszę o kontakt na pw.
 6. Zlecę napisanie wysokiej jakości, merytorycznych tekstów przeznaczonych na stronę klienta. Tematyka publikacji to biżuteria ślubna. Mile widziane podobne tematycznie prace w portfolio wykonawcy. Wstępne oferty, wraz z ceną za 1000 zzs i terminem realizacji proszę kierować na adres info@pl1.pl lub pw.
 7. Czy ktoś ma kontakt z autorem skryptu ?. Dotknął mnie problem z kodowaniem polskich znaków po migracji katalogów na nowy hosting. Kiedyś miałem podobną sytuację ale pomógł mi skutecznie autor. Teraz nie ma z nim żadnego kontaktu. A może ktoś ma własną solucję na ten problem ? Kodowanie bazy i porównywanie napisów ustawione utf8_general_ci
 8. Wtyczka o nazwie " Limit Login Attempts" plus zmiana nazwy konta "admin" zapewnia dość skuteczną obronę przed większością ataków. Jako, że nic nie jest doskonałe, to warto mieć w zanadrzu regularnie wykonywane kopię blogów wraz z ich bazami.
 9. Witam, zlecę wysokiej jakości teksty przeznaczone na blogi o następującej tematyce: biżuteria ślubna/wyroby jubilerskie. projektowanie odzieży/ szablony krawieckie. joga Zamówienie dotyczy łącznie 20 tekstów po 2000 zzs każdy. Oferty z ceną i terminem wykonania poproszę na adres gaijin@t.pl lub pw. M.
 10. gaijin

  ZenBLOG

  Poproszę o taki szablon.
 11. gaijin

  Ksawery

  Jeśli masz na myśli odcinek Stryków Tuszyn to koniec 2014 a miał być gotowy na minione wakacje. Innego łącznika na razie nie ma i w dającej się przewidzieć przyszłości nie będzie.
 12. gaijin

  ZenBLOG

  Pierwszy przebieg dla projektu to 40-45 % statusu success. Następne uruchomienia, tylko dla szablonów które nie zostały dodane podczas pierwszego i po małej edycji projektu, zwiększają ten parametr do max 70. Warto się pochylić nad tym, że te 30 % nieudanych to praktycznie te same szablony ale w różnych projektach. Podkreślam, że piszę tu o vip'ach, dla standardowych np "step templates ", to już jest poniżej krytyki. Jednak autor, wypuszcza bardzo częste aktualizację, co notabene bardzo doceniam, a więc sugeruję dać mu szanse na wykonanie aktualizacji które polepszą te statystyki.
 13. Zdecydowanie i z całą odpowiedzialnością nie polecam tego hostingu. Kilka drobnych tematów im odpuściłem ale po tym, jak przenosili hostingi w niemieckich lokalizacjach na nowy serwer zamierzam ostrzec ewentualnych użytkowników przed wydaniem swoich pieniędzy w tej firmie. Do zakupu dwóch usług hostingowych w hexcom skusiło mnie po 5 dostępnych dla każdego z nich adresów IP. Panowie wykonali jednak operację, zwaną szumnie migracją serwera, metodą, której efekt to: Zmianą zdywersyfikowanych adresów IP na jeden dla obu hostingów i wszystkich moich domen. Kilkudniową niedostępnością moich serwi
 14. Witam, zlecę napisanie pięciu wysokiej jakości tekstów na temat biżuterii ślubnej czyli obrączek i pierścionków zaręczynowych. Teksty mają mieć charakter poradnika dla kupującego. 3 z 5 tekstów mają liczyć po 3000 znaków a dwa po 5000 znaków. Mile widziani copywriterzy z doświadczeniem w branży. Oferty wraz z ceną i terminem realizacji poproszę na gaijin (wiadomo co )t (dot) pl lub pw.
 15. Mam inne rozwiązanie od tej firmy ale mają także w ofercie skrypt zakupów grupowych. Jestem zadowolony zarówno z jakości produktu jak i (trochę mniej) z obsługi.
 16. Jak, że mam studio i doświadczenie w temacie to zdjęcia i filmy reklamowe na stronę, głównie niekompletnie ubranych modelek ;-)
 17. Dziękuje operatorowi Hexcom za zróżnicowanie puli dostępnych adresów IP na dwóch posiadanych przeze mnie hostingach. Dla mnie to duży plus, że firma bierze pod uwagę sugestie od klientów.
 18. Mam prośbę do Hexcom.net, aby wyraźnie zaznaczyła w swojej ofercie fakt, że kolejna zakupiona usługa hostingowa otrzyma te same 5 adresów IP co istniejący już na tym samym koncie, wcześniej zakupiony hosting. Logicznym wydaje się, aby prośba klienta o zróżnicowanie tych dwóch grup adresów była rozpatrzona pozytywnie, ale jednak tak niestety nie jest. Ja na taką prośbę otrzymałem zdecydowaną odpowiedź odmowną z Waszego BOK. A szkoda, bo oferta hostingowa byłaby dzięki tej możliwości bardziej atrakcyjna.
 19. Chciałbym poinformować, że w grupie zostały wymienione niektóre domeny i teraz statystyki PR wyglądają następująco: PageRank: 1 x PR4 7 x PR2 1 x PR1 Zainteresowani publikacją wpisów w grupie Patent Na Sukces znajdą zawsze aktualną i kompletną informację o katalogach dokładnie w tym miejscu.
 20. Owszem, Hexcom daje 5 adresów IP, ale też nigdzie nie wspomina, że przy zakupie następnej usługi hostingowej, dostajesz do dyspozycji te same 5 adresów co w pierwszym przypadku. A mogło być tak pięknie ale jak zwykle nie jest. Ponadto, mimo grzecznych próśb, {nie są w stanie|nie chcą} ich zróżnicować. Mają też, więcej niż irytujące, powiadomienia o przekroczeniu limitu zasobów serwera, a statystyki w panelu, wskazują ledwie 30% ich utylizację.
 21. Wszystko cacy, ale określ się ile trwa moderacja wpisu. Mój, od czwartku, ma status "Oczekujący". Edit Jest niedziela a status bez zmian. Sądzę, że wysokość "opłaty za moderację" w Twoich katalogach uzasadnia moje oczekiwania dotyczące sprawniejszej moderacji dodanych wpisów.
 22. Czekam i czekam i nie mogę się doczekać :-) na poprawkę dotyczącą Grupy wpisów w Dodawarce a także prawidłowego kojarzenia kategorii wpisów z dodawarki w katalogach. Kiedy przewidujesz aktualizację z poprawkami ?
 23. www.patentnasukces.pl Darmowe kody do grupy: PiO001 PiO002 PiO003 PiO004 PiO005 Dla spóźnialskich następna porcja kodów ale z małą zmianą - jeden user = jeden kod. PiO0006S PiO0007S PiO0008S PiO0009S PiO0010S Proszę o info o wykorzystanych kodach.
 24. Jasne, za 60-90 zł pierdylion linków z rumaka, klient chwilowo zadowolony a potem update algorytmu i tematy w stylu "Czy można pozwać firmę SEO" . Trzeba przyjąć wreszcie do wiadomości, że wysokiej jakości SEO kosztuje i będzie kosztować coraz więcej.
 25. Wersja 1.9b wuPress/Dodaj wpis Przycisk Zapisz tekst dodaje go do biblioteki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy