Jump to content

gaijin

Forumowicze
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About gaijin

 • Birthday 06/29/1969

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.pl1.pl
 • ICQ
  718808808

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź
 • Interests
  drone racing

Recent Profile Visitors

1,902 profile views
 1. Zapraszam do dodawania unikalnych wpisów do nowej bazy firm - efrr.pl. Katalog jest tematyczny - związany z technologią i jest pod tym kątem moderowany. Do odwołania wpis zwykły za darmo.
 2. Dzień dobry, kupię gotowy template do SEOKatalogu. Zależy mi, aby nie był wcześniej sprzedawany/używany na masową skalę. Możliwe jest także zlecenie wykonania szablonu od podstaw. Oferty, wraz z ceną, poproszę kierować na adres gaijin@t.pl, lub też w wiadomości prywatnej. Paweł N.
 3. Strona pod adresem sinooke.pl nie działa. Czy to definitywny koniec, czy też można zalogować się do serwera licencyjnego pod innym adresem ?
 4. Gdyby ktoś miał problem z podpięciem XseonOCR LIght do Xseona to służę pomocą. Spędziliśmy z supportem dobre dwie godziny na Team Viewer, także ewentualne problemy są w miarę rozpoznane. I tak: jeśli nie widać w oknie OCR rozwiązywanych captcha (nie sugerujcie się liczbą przesłanych do rozwiązania) , to nie działa połączenie po localhost. Wtedy, w antigate/useXeonOCR zmieniamy port ze standardowego 1000 np. na 1001 i to samo robimy w oknie OCR w polu port. Dla użytego portu dodajemy wyjątek w firewall. Test, czy port jest otwarty: https://2ip.ru/check-port/. U mnie, na Windows 10, standar
 5. Zlecę drobne modyfikacje gotowego skryptu strony (PHP) - dostosowanie fontów, układu sekcji plus formularz konatktowy . Zainteresowanych poproszę o kontakt na pw.
 6. Zlecę napisanie wysokiej jakości, merytorycznych tekstów przeznaczonych na stronę klienta. Tematyka publikacji to biżuteria ślubna. Mile widziane podobne tematycznie prace w portfolio wykonawcy. Wstępne oferty, wraz z ceną za 1000 zzs i terminem realizacji proszę kierować na adres info@pl1.pl lub pw.
 7. Czy ktoś ma kontakt z autorem skryptu ?. Dotknął mnie problem z kodowaniem polskich znaków po migracji katalogów na nowy hosting. Kiedyś miałem podobną sytuację ale pomógł mi skutecznie autor. Teraz nie ma z nim żadnego kontaktu. A może ktoś ma własną solucję na ten problem ? Kodowanie bazy i porównywanie napisów ustawione utf8_general_ci
 8. Wtyczka o nazwie " Limit Login Attempts" plus zmiana nazwy konta "admin" zapewnia dość skuteczną obronę przed większością ataków. Jako, że nic nie jest doskonałe, to warto mieć w zanadrzu regularnie wykonywane kopię blogów wraz z ich bazami.
 9. Witam, zlecę wysokiej jakości teksty przeznaczone na blogi o następującej tematyce: biżuteria ślubna/wyroby jubilerskie. projektowanie odzieży/ szablony krawieckie. joga Zamówienie dotyczy łącznie 20 tekstów po 2000 zzs każdy. Oferty z ceną i terminem wykonania poproszę na adres gaijin@t.pl lub pw. M.
 10. gaijin

  ZenBLOG

  Poproszę o taki szablon.
 11. gaijin

  Ksawery

  Jeśli masz na myśli odcinek Stryków Tuszyn to koniec 2014 a miał być gotowy na minione wakacje. Innego łącznika na razie nie ma i w dającej się przewidzieć przyszłości nie będzie.
 12. gaijin

  ZenBLOG

  Pierwszy przebieg dla projektu to 40-45 % statusu success. Następne uruchomienia, tylko dla szablonów które nie zostały dodane podczas pierwszego i po małej edycji projektu, zwiększają ten parametr do max 70. Warto się pochylić nad tym, że te 30 % nieudanych to praktycznie te same szablony ale w różnych projektach. Podkreślam, że piszę tu o vip'ach, dla standardowych np "step templates ", to już jest poniżej krytyki. Jednak autor, wypuszcza bardzo częste aktualizację, co notabene bardzo doceniam, a więc sugeruję dać mu szanse na wykonanie aktualizacji które polepszą te statystyki.
 13. Zdecydowanie i z całą odpowiedzialnością nie polecam tego hostingu. Kilka drobnych tematów im odpuściłem ale po tym, jak przenosili hostingi w niemieckich lokalizacjach na nowy serwer zamierzam ostrzec ewentualnych użytkowników przed wydaniem swoich pieniędzy w tej firmie. Do zakupu dwóch usług hostingowych w hexcom skusiło mnie po 5 dostępnych dla każdego z nich adresów IP. Panowie wykonali jednak operację, zwaną szumnie migracją serwera, metodą, której efekt to: Zmianą zdywersyfikowanych adresów IP na jeden dla obu hostingów i wszystkich moich domen. Kilkudniową niedostępnością moich serwi
 14. Witam, zlecę napisanie pięciu wysokiej jakości tekstów na temat biżuterii ślubnej czyli obrączek i pierścionków zaręczynowych. Teksty mają mieć charakter poradnika dla kupującego. 3 z 5 tekstów mają liczyć po 3000 znaków a dwa po 5000 znaków. Mile widziani copywriterzy z doświadczeniem w branży. Oferty wraz z ceną i terminem realizacji poproszę na gaijin (wiadomo co )t (dot) pl lub pw.
 15. Mam inne rozwiązanie od tej firmy ale mają także w ofercie skrypt zakupów grupowych. Jestem zadowolony zarówno z jakości produktu jak i (trochę mniej) z obsługi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy