Jump to content

pitrazzz

Forumowicze
 • Content Count

  687
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pitrazzz

 1. Jak to jest teraz z tymi stawkami? Wcześniej były teksty wysokiej jakości od 9zł a teraz od 12zł. Nadal obowiązuje ograniczenie od 9zł dla najlepszych copywriterów dla wszystkich rodzajów tekstów? Chciałbym zlecić tekst dobrej jakości ale 12zł to już przesada na moją tematykę.
 2. Trochę odgrzanie ale może komuś się przyda podmiana tego preg_replace. W pliku components/template_lite/class.compiler.php Zmieniamy z: $file_contents = preg_replace("!{$ldq}\*.*?\*{$rdq}!se","",$file_contents); na: $file_contents = preg_replace_callback ( '!{$ldq}\*.*?\*{$rdq}!s', function($match){ return utf8_encode(chr($match[1])); }, $file_contents );
 3. Ja używam programu firmy rafsoft - faktura vat w wersji standard i jest ok.
 4. Ale miło Wykorzystałem N4ZPTKYN. Dzięki
 5. Cieszę się. Jak nie widać żadnego spinnera przy charakterystyce tekstu to znaczy, że nikt go nie wziął czy znaczy, że nie działa?
 6. Allopass zrobił update i arfooo podaje stare nieaktualne numery do wysyłania sms. Otwieramy plik templates/naszatemplatka/payment/makePayment.tpl Ten kod: <div class="form"> <label class="title">&nbsp;</label> <div class="infos"> <table cellpadding="0" cellspacing="0" style="border: 0px; width: 300px;"> <tr> <td style="text-align: center; vertical-align: top; background-color: #FFF; width: 300px;"> <img src="http://www.allopass.com/imgweb/script/fr_uk/acces_title.jpg" alt="Logo" style="width: 300px; height: 25px;" /> </td>
 7. Możesz spróbować tutaj: https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url
 8. Przydałoby się jeszcze jakieś zaznaczanie czy tekst już został wykorzystany. Bo chętnie bym zaakceptował wcześniej teksty, ale czekam z zaakceptowaniem aż wykorzystam dany tekst, żeby się nie pogubić.
 9. Puść to na projectmaker, patrz na ekran i wtedy licz. Na zennoposter możesz nie wiedzieć kiedy dokładnie się zaczyna i kończy pauza.
 10. Trochę odgrzebię temat ale może komuś się przyda. Ostatnio znalazłem złośliwy kod w pliku wp-includes/template-loader.php
 11. Chętnie dodam u kogoś swoje artykuły z tematyki motoryzacja, turystyka lub medycyna. Mogę napisać artykuł na ustalony temat i wytyczne. Propozycje stron proszę na PW.
 12. To zależy ile tych profili chcesz założyć i ręcznie czy automatem. Jeśli ilość nie sprawi problemu to można założyć profil dla każdej podstrony. Jak program znika to kasujesz wpis i robisz przekierowanie na główną.
 13. Przydałaby się informacja czy jakiś copywriter zarezerwował już tekst. Wtedy byśmy wiedzieli czy to copy się ociąga czy cena za niska.
 14. dzięki za PIO-S1, PIO-S3 i PIO-G1
 15. W tych katalogach nie wyświetla, że dodało wpis i jest to trochę mylące: Top-3.pl KatalogOw.pl Później zobaczyłem, że maile przyszły. Aktywacja natomiast wyświetla białą stronę.
 16. Wszystkie już wykorzystane a nikt poza Ptaq nie napisał...
 17. Od wczoraj mam problem z 2captcha w zenku. Nie wysyła captchy do serwisu i ciągle zwraca domyślną odpowiedź "sorry". Ma ktoś podobnie? Edit. Już nieaktualnie Po aktualizacji zenka usunął mi się klucz do 2captcha co spowodowało sporo pustych zapytań i dostałem bana na ip.
 18. Próbowałem dodać stronę na kod PIO-S5 ale niestety ktoś wykorzystał i nie napisał. Nie mniej dzięki za chęci
 19. Z tą różnicą pokrywaną przez TB to raczej naciągane. Najpierw trzeba doładować konto za 369zł aby tę różnicę faktycznie pokrył a to nie każdemu się uśmiecha. Podejrzewam, że teraz więcej osób będzie szukało bezpośredniego kontaktu z copywriterami (TB planuje to ułatwić) a na TB zostaną głównie Ci, którzy zlecają bardzo duże ilości tekstów.
 20. Coś nie idzie dodawanie do strony.swidnica.pl. Ciągle mnie wywala do początku. A unikalny opis przepadł. No nic. Trudno.
 21. @Mike Matuszewicz Pozycjonerzy w weekend nie pracują. Ja dziękuję za PIO-TS02 i PIO-TS03
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy