Jump to content

przemek55555

Forumowicze
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by przemek55555

 1. Witam Zlecę napisanie opinii na serwisie ceneo , oferty proszę kierować na przemek.m@10g.pl
 2. Witam Zlecę napisanie opinii na serwisie ceneo , oferty proszę kierować na przemek.m@10g.pl
 3. Tak, z tym ,że starej sie nie pozbywać
 4. Witam, Jakie czynności należy zrobic po zmianie domeny i przekierowaniu 301 na nową w GSC? Tzn jak dodam nową domenę do gsc to ustawiać jakieś przekierowania itd? A co ze starą ,czy tez cos zmieniać? I jeszcze sprawa linkowania ..czy linkować starą i nową?
 5. przemek55555

  ZenBLOG

  Nie wysyła mi captchy do 2captcha.com - w zenku w ustawieniach klucz podany i dane , w pliku rucaptcha.dll.config tez dane dobre , w zenblogu w ustawieniach tez rucaptcha ... ktos coś sie orientuje?
 6. Wiem , właśnie tez to czytałem
 7. Ja dzisiaj dostałem też coś takiego a dokładnie taki fragment: Witamy serdecznie, Rozpoczynając naszą akcję "BEZPIECZNA WIOSNA DLA KLIENTÓW" pragniemy zauważyć, że Państwa strona www nie jest jeszcze zarejestrowana w GIODO a jest do tego prawnie zobligowana. ................................................................................................................................................................................ Informujemy również, że nasze Stowarzyszenie nie świadczy usług prawnych, porad, konsultacji itp. W przypadku pozyskania wiedzy w zakresie rejestracji i
 8. Witam, Zlecę wdrożenie mikroformatów do małego sklepu na skrypcie quick.cart (darmowa wersja) . Tylko poważne oferty - Jeżeli nie masz o ty pojęcia to nie pisz. Dane kontaktowe: przemek.m@10g.pl
 9. Tak, i mozna tez tak linkować z powodzeniem.
 10. Ciesz sie ,że nie powiedział ,że chce aby mu coś innego rosło i prosi Ciebie o radę
 11. I co dobrze sie sprawdzają wrony??? Bo gołębie juz nie dają rady ,dlatego chciałbym tez spróbować wron albo szpaków - daj znać.
 12. Skasuj silnik i pobierz od nowa z domyślnymi ustawiwniami i juz będzie Ci działać .
 13. Gscraper teraz posiada do wyboru silniki do harvestu tzn. Google, Yahoo! I bing.
 14. Publiczne możesz też zebrać innym softem a pózniej użyć do harvestu w Gscraper.
 15. Bo nie działa, @studio , nie masz wersji 2.0.0.54
 16. Ja miałem takie same ssmsy ale,że wygasa domena .biz ,której nie posiadam i tak chyba ze trzy, cztery razy . A ci z becconet to znowu kiedyś dzwonili do mnie kilka razy i do znajomych i gadka w stylu ,że domena taka jaką posiadamy ale o innej końcówce i ktoś chce ją kupic i łapali jeleni ,którzy sie bali i wtedy od nich kupowali.
 17. Co tam u Was sie dzieje ,źe na konkretny ticket napisany 21 do dnia dzisiejszego niema żadnej odpowiedzi ?? Napisałem też drugi 26 i to samo a zaraz koniec miesiąca i usługa sie kończy !
 18. Do kontroli netu to juz dawno były dwie ,jedna we Wrocławiu a druga w Bydgoszczy a teraz ostanio to nic mi nie wiadomo żeby jakaś nowa powstała.
 19. Moze twórca sytemu pomylił tickety z drugim jego system Black Star.....
 20. Gdyby system dalej super działał to frank by go nie sprzedawał bo i poco ... jak mozna zaplacic koderowi żeby zrobił co trzeba i już .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy