Jump to content

seba_b0

Forumowicze
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About seba_b0

 • Birthday 10/27/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.web-adresy.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Sprzedam SEO katalog web-adresy.pl PR2 wraz z licencją i domeną. Wiek domeny web-adresy.pl wynosi 2 lata, 288 dni na dzień dodania ogłoszenia. Domena ważna do 2014-07-20 15:47:31 Wraz z portalem kupujący dostane całą bazę danych. Katalog był moderowany i starałem się aby nie było w nim spamu. Oferty cenowe proszę wysyłać na wiadomość na forum lub na adres s.b@vp.pl Powodem sprzedaży jest brak czasu na obsługę portalu.
 2. Mam 3 kody do rozdania: unikat1 unikat2 unikat3 Kody są do katalog stron web-adresy.pl. Wpis premium SMS (0.62 PLN z VAT) Warunkiem dodania wpisu jest UNIKALNY OPIS. Proszę pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem.
 3. wykorzystałem: ABhOmtjULozh http://nahusholoverse.com.pl Mam darmowe kody do rozdania. Aby dostać kod wystarczy wejść na stronę fanpage Web-adresy i polubić stronę, następnie wysłać mi wiadomość na PiO lub fb. Po weryfikacji laika wyślę kod do wpisu Wpis premium SMS (0.62 PLN z VAT)
 4. Mam darmowe kody do rozdania. Aby dostać kod wystarczy wejść na stronę fanpage Web-adresy i polubić stronę, następnie wysłać mi wiadomość na pm na PiO lub fb. Po weryfikacji laika wyślę kod do wpisu Wpis premium SMS (0.62 PLN z VAT)
 5. Mam do rozdania darmowe kody do Katalog stron. Kody przypisane są do kategorii Wpis premium SMS (0.62 PLN z VAT). web-adresy1 web-adresy2 web-adresy3 web-adresy4 web-adresy5 web-adresy6 web-adresy7 web-adresy8 web-adresy9 web-adresy10 Po wykorzystaniu kodu proszę poinformować o tym na forum. Proszę o UNIKALNY OPIS oraz o NIE DODAWANIA STRON ZAPLECZOWYCH ORAZ SPAMOWYCH gdyż takie strony nie zostaną dodane i kody zmarnowane.
 6. Dzięki wykożystałem: gazeta09 i wpis10 Mam do rozdania darmowe kody do Katalogu stron. Kody przypisane są do kategorii Wpis premium SMS (0.62 PLN z VAT). web-adresy1 web-adresy2 web-adresy3 web-adresy4 web-adresy5 web-adresy6 web-adresy7 web-adresy8 web-adresy9 web-adresy10 Po wykożystaniu kodu proszę poinformować o tym na forum.
 7. Dzisiaj mam kody do Wpis zwykły (kod) kody to: opt opt1 opt2 opt3 opt4 Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu. Katalog stron WEB-Adresy.pl A i jeszcze jedno mają to być strony co nie są klonami innych portali oraz zgodne z regulaminem.
 8. Dzisiaj mam kody do Wpis zwykły (kod) kody to: web-adresy3 web-adresy2 web-adresy1 web-adresy web-adresy5 web-adresy6 web-adresy7 Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu. Katalog stron WEB-Adresy.pl A i jeszcze jedno mają to być strony co nie są klonami innych portali oraz zgodne z regulaminem.
 9. Mam 10 darmowych kodów do katalogu stron web-adresy.pl KODY ZNAJDZIESZ TU.
 10. Dzisiaj mam kody do Wpis zwykły (kod) kody to: 11111 22222 33333 44444 55555 66666 77777 88888 99999 10101 Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu. Katalog stron WEB-Adresy.pl A i jeszcze jedno mają to być strony co nie są klonami innych portali oraz zgodne z regulaminem.
 11. Dzisiaj mam kody do Wpis zwykły (kod) kody to: web-adresy web-adresy1 web-adresy2 Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu. Katalog stron WEB-Adresy.pl A i jeszcze jedno mają to być strony co nie są klonami innych portali oraz zgodne z regulaminem.
 12. Pozostały do wykorzystania kody: web-adresy1 web-adresy2 web-adresy3
 13. Dzisiaj mam kody do Wpis zwykły (kod) kody to: web-adresy1 web-adresy2 web-adresy3 web-adresy4 web-adresy5 Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu. Katalog stron WEB-Adresy.pl A i jeszcze jedno mają to być strony co nie są klonami innych portali oraz zgodne z regulaminem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy