Jump to content

szy

SeoPl
 • Content Count

  3,147
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szy

 1. Cze :], Szlag mnie trafia ;], sie wziely i zniknely polskie znaki w IE. Problem niby nie nowy, bo pojawiajacy sie od grubych miesiecy. Dotychczas wystarczalo podobno usuniecie toolbara Google, ale... teraz to juz nie pomaga. Ani instalowanie wersji pl, ani en... Ani na dwóch moich kompach, ani na innych ktorych wlascicieli narzekania znalazlem na innych forach... Problem pojawil sie pewnie podczas jakiejs automatycznej aktualizacji toolbara w marcu - z tego okresu widze lamenty :/ Tak, FF uzywam ;P, ale IE rowniez mi robi dobrze... Jakis hint? Szy.
 2. W Thinkpadach 5-krotny Shift zmienia jego działanie. Pewnie podobnie albo tak samo jest u Ciebie. Zajrzyj w opcje myszy, klawiatury, taczpada jak masz, itp, gdzieś to tam jest :] Nie zabijaj klawiatury :] Szy.
 3. Wydaje mi się że jednak bzdury wypisujesz. Nie sądzę by tak duży operator stosował różne reguły filtrów w poszczególnych miastach/regionach. Bo w tychże innych miastach AdSense oczywiście wyświetla się w Chello, ma się dobrze i prosił by Cię pozdrowić. Problem na pewno istnieje, ale występuje pewnie rzadko i wyłącznie w małych sieciach z adminami o przerośniętym poczuciu swojej e-misji. Szy.
 4. Single mają nadrobić statystyki w środę. Szy.
 5. A, no i piszesz o kamerze. Chcąc nakręcić reklamę która ma się wirusowo rozejść po Sieci, nakręcili celowo niby amatorskie nagranie. Gdybyś jeszcze miał wątpliwości, Google: -> http://www.google.pl/search?q=quicksilver+dynamite Pozamiatane ;] Szy.
 6. Bezsprzecznie na końcu pojawia się logo Quicksilvera, jak i, wydaje mi się, kolorowa bluza jednego z kolesi to wdzianko z zimowej kolekcji. Jest na filmie jakiś wschodni akcent? Ktoś poznaje miasto? :] :] Szy.
 7. Reklama Quicksilvera, z Ruskami to ma tylko wspólny adres :], no i pewnie Kava ma rację, za kasę od Q. to już jakiś magik mógł nad tym posiedzieć. Szy.
 8. Też nie są Wam naliczane od 26 stycznia Single? Szy.
 9. Ja bardzo odpoczywam za kółkiem, więc się zawsze i wszędzie chętnie pcham autem... :] Szy.
 10. Szook, na mnie niekoniecznie licz, bo pewnie przyjadę dzień wcześniej, a po... w góry na biegówki na dzień, dwa skoczę. No i autem, nie pociągiem. Szy.
 11. -> Powtórka z rozrywki czyli Kraków luty 2007
 12. Ale to jedzenie to dobry pomysł, nie kładzie się imprezy wyjściami po żarcie... Niech chociaż będzie tuż obok, co? ;P :] Szy.
 13. Podoba mi się, może morze znowu do Was przyjedzie ;] :] Szy.
 14. Ludzie, jak ja nie napiszę, to nikt? :] Polacy minimum wicemistrzami świata w piłce ręcznej! ... a tu cisza?!??!??!?!? Jeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa! Szy.
 15. Nie umieM Stary, nie umieM! :] Szy.
 16. No dobra, brzydale, coś będzie w tym lutym w Kraku, czy nie? :] Lista obecności jakaś? Szy.
 17. ... zawsze przecież można podłożyć własną stronę w wyniki wyszukiwania na... 'iab'? ;] Szy.
 18. Hej, Miłe zaskoczenie: w OpenAds, czyli dawnym phpAdsNew, doszła funkcja śledzenia klików w AdSense. -> http://www.openads.org/news/google-adsense...ntegration.html Szy.
 19. Andrzej z TD jednoznacznie: chodzi tylko i wyłącznie o kierowanie do Empiku ruchu z wyszukiwarek. W dalszym ciągu można reklamować Empiki mając na stronach reklamy AdSense. Stopy Empiku całe... ;] Szy.
 20. Połowa marca? Rewelacja, bo w sumie mógł by to być czerwiec ;P Sorry :]. Ja również chętnie. Szy.
 21. robson :], ale dalej nie wiem po czym poznawałeś że nie naliczało - miałeś dokładnie 0,00 w raporcie Ceneo za dany dzień? Szy.
 22. Pewnie TD nie wie czego chce Empik ;] No dobra, co z tym naliczaniem, skąd wiecie że system Wam nie liczył klików? Konkretnie :] Szy.
 23. A skąd wiecie że Wam nie naliczało - mieliście 0,00 w miesięcznym? Szy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy