Skocz do zawartości

served

Forumowicze
  • Postów

    367
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez served

  1. Albo odwrotnie - jest problem z proxy i nie ogarniają obecnych klientów.
  2. Używam dedykowanych buyproxies.org (ref). Średnio 1 proxy wystarcza na sprawdzenie 50-100 fraz w zależności od ustawień.
  3. served

    ZenBLOG

    Kiedyś było lepiej, teraz bardzo kiepsko w moim przypadku. Ale ciągle mam nadzieję, że to coś w moich ustawieniach i bezustannie z nimi kombinuje.
  4. served

    ZenBLOG

    Dzięki. Z pewnością sprawdzę.
  5. served

    ZenBLOG

    Udało się już wyeliminować problem z zakładaniem blogów? W poprzednim tygodniu zgłaszałem to na maila.
  6. served

    ZenBLOG

    Można zebrać te wszystkie informacje w jedną dużą instrukcję? Z czasem wyleci to z głowy, a później ciężko znaleźć. Jest może jakaś lista platform blogowych z wyszczególnieniem tych, które umożliwiają postowanie przez xml-rcp?
  7. W piątek poprosiłem Microsoft o ustosunkowanie się do tego typu przypadków (bo sam byłem chętny na VPSa z W7) i powiedzieli mi, że nie ma takiej licencji Windowsa 7, która pozwalałaby na wykorzystanie tego OS w zastosowaniach "serwerowo-komercyjnych". A dlaczego firmy hostingowe oferują W7 to już trzeba te firmy o to zapytać. Może właściciele tych firm z Bill'em wódkę pili
  8. Niekoniecznie. Może być tak, że im nowszy tym lepiej zoptymalizowany i ma mniej dziur. Polecam Windows Server 2008. Przy Windows 7 nie ma licencji pozwalającej na użytkowanie tego Windowsa do zastosowań serwerowych (przypuszczam, że z Windows XP jest podobnie).
  9. Promocje są zazwyczaj na święta i "urodziny". Z kuponami nigdy się nie spotkałem.
  10. Działa. Prawdopodobni masz w pliku niedozwolone znaki (najczęściej PR linków po znaku | ).
  11. served

    ZenBLOG

    To proponowałbym dodać też możliwość ustawiania dat publikacji, aby te 10 postów pojawiło się na blogu w pewnych odstępach czasu
  12. Problem opisałem tutaj: https://www.forum.opt...60#entry1151623 i dokładniej chyba już się nie da. To, że przy aktywacji trzeba podać ponownie dane tj. imię i nazwisko, e-mail paypal oraz ID transakcji jest jak najbardziej oczywiste. Dane te wpisywałem już wiele razy, a jeszcze więcej razy sprawdzałem literę po literze czy aby na pewno wszystko jest poprawnie. Gdzieś na BHW ktoś miał podobny problem, okazało się, że serwer autoryzacyjny był padnięty. U mnie statusy serwerów są w porządku, a przynajmniej kontrolki mówią, że tak jest. A to, że "niewygodne" (?) posty są kasowane/edytowane to zostało już potwierdzone przez jednego z moderatorów w którymś temacie. EDIT. Problem rozwiązany. Wystarczyło pobrać najnowszą wersję SB ze strony i aktywacja poszła bez problemu.
  13. @MaxPan, przeczytaj proszę jeszcze raz mojego posta ze zrozumieniem. Wpisuję imię i nazwisko, adres e-mail z paypala, ID transakcji, klikam w Submit Activation Details i dostaje błąd, który podałem wyżej.
  14. Czy ktoś miał kiedyś problem z aktywowaniem licencji? Zmieniło mi się IP na serwerze i przy aktywacji otrzymuję komunikat: We have not been able to submit your activation request! Sprawdzałem czy mogę połączyć się ze strona scrapeboxa - wszystko ok. Statusy serwerów też świecą się na zielono. Support nie dał znaku życia przez cały dzień.
  15. served

    ZenBLOG

    Udałoby się może zrobić coś takiego jak paczka adresów e-mail? Np. tworzymy sobie 100 różnych adresów e-mail w takim formacie jak to teraz jest w ZB (e-mail;login;hasło;...) i zapisujemy do pliku txt. Projekt pobiera sobie adres e-mail z listy (usuwając go z pliku) i zakłada blogi. Gdy po X nieudanych próbach założenia bloga spowodowanych użyciem takiego samego adresu e-mail (założyliśmy już bloga przy użyciu tego maila) przy zakładaniu blogów, skrypt pobierałby nowego maila. Przy wielu projektach zmiana maili robi się trochę czasochłonna.
  16. served

    ZenBLOG

    Proponowałbym filmy z YT ogarnąć w taki sam sposób jak %IMG%, czyli dodajemy kilka linków do filmów na YT, a ZB sam wylosuje i wstawi w %YT% Na liście utworzonych blogów przydała by się kolumna z datą jego utworzenia.
  17. Potrzebowałem, kupiłem (już jakiś czas temu) i jestem zadowolony. Przed kupnem pytałem support o jakieś promocje - odpowiedzieli, że nie planują takich w najbliższej przyszłości. Dwa dni później (po kupnie) pojawiła się promocja, też weekendowa. Nie każdy ma kupę szmalu, żeby nie zwracać uwagi na promocje. Jedna, druga, trzecia,... promocja i uzbiera się niezła sumka, którą można przeznaczyć na coś innego. Każda promocja napędza sprzedaż, a przynajmniej ma to na celu. Gdyby tak nie było, nikt by ich nie robił. Co do dobrej alternatywy to jest jeszcze UBot.
  18. Chyba zawsze promocje na ZP są w weekendy. Niby dobra wola autorów ZP, że dają promocję ale co z tego, skoro mało kto z niej skorzysta bo nie pracuje/odpoczywa bez komputera/nie ma pieniędzy na tym koncie co trzeba/nie może zrobić przelewu/itp.
  19. served

    ZenBLOG

    Kiedy można spodziewać się obsługi prywatnych proxy we wszystkich szablonach?
  20. served

    ZenBLOG

    Proponowałbym obsługę prywatnych proxy przesunąć na szczyt listy TODO.
  21. served

    ZenBLOG

    @sebau, a można zrobić tak, że w przypadku gdy w tekście mamy 2x %LINK% to wstawi 2 różne linki? Bo teraz wstawia losowo ale jeden w te dwa miejsca.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności