Skocz do zawartości

Nerox

Forumowicze
  • Postów

    332
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nerox

  1. Chm...mam sb, przypisana licencja do pc A 31 lipca, dzisiaj formatowalem pc A wpisalem ponownie licencje. Jakie wedlug Was sa szanse, ze aktywuja ta licencje i ze nie ebde musial czekac do 31 lub placic 10$?
  2. Jak powinna brzmieć prośba o zmianę miejsca użytkowania SB? Trzeba podać jakieś specjalne dane, typu adres mac?
  3. Przepisywal ktos licencje ze scrapeboxa na kogos? Jak tak to prosze sie do mnie odezwac na priv, dziekuje
  4. NO okej, a jeżeli na daną frazę wyskakuje mi pierwsza strona z 16,5k bl'i do danej frazy z 7 letnim stażem to bardzo ciężko będzie ich przebić? Myślę, że pół roku i top 1 jest, patrząc od strony takiej, że moja domena jest świeża
  5. Gdyby tak każdy pisał, że wykorzystał jakiś kod życie byłoby piękniejsze
  6. Przed chwila ktos z modow wywalil mi 1 100% unikalny tekst a 2 w 4% nie unikalny^^ z 2 sie zgodze, ale co do 1 to "do you wanna fight" ?
  7. Chmm ciekawe, dodałem 12 artykułó. Zobaczymy jak z akceptacją i ze sprzedażą będzie. Teksty zaakceptowane, zobaczymy ile będę czekał na sprzedaż Frazy pożyczki,pozycjonowanie, tworzenie stron www Wydaje mi się, że w miarę chodliwe tematy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności