adek

Forumowicze
 • Content Count

  2,740
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Excellent

About adek

 • Rank
  Nie znać własnej historii -na zawsze pozostać dzieckiem-Cyceron
 • Birthday 11/30/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://skuteczni.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Kobiety, wino i SE..O

Recent Profile Visitors

7,374 profile views
 1. adek

  STATLINK.pl

  wybacz ale nic nie robisz żeby nie twierdzic ze nim nie jestes. Masz 20 postów, konto z tego roku, wrzucasz jakies dane, piszesz ze system niedoskonały i nie chcesz pokazać mi tych serwisów. Wybacz ale ciężko mi z tym polemizować.
 2. adek

  STATLINK.pl

  Markarczun ale wszyscy wiemy że takie suche zestawienia danych o niczym nie świadczą. Podeślij mi na priv nazwy tych domen (adek @ nazwa systemu)pl, chętnie popatrze i się odniosę do tego. Pytanie też czy przydzielenia robiłeś na SR większy niż 0. Jak dobrze wiesz BL w tysiącach to często gęsto spam i wole mieć link na domenie z RD 6 ale naturalnym. dokładnie to mam na myśli
 3. adek

  STATLINK.pl

  Panie i Panowie, skupiamy się bardziej na pisaniu na forum systemowym, tego nie ukrywamy. Najszybciej jest jak w sprawach technicznych piszecie przez formsa lub na Leon@<nazwasystemu.pl> , w sprawach moderacji, pytań o strony, reocen do mnie adek@<nazwasystemu.pl> Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi, jaka by nie była Po 1 stycznia będzie nowe rozdanie ,,mocowe". Ponadto zachęcam do dodawania zasobów, na tę chwile nie ma punktów na rynku, my nie mamy, nie ma nikt większych ilości, a to co sprzedawane idzie jak świeże bułeczki
 4. adek

  STATLINK.pl

  boje się ze systemowo tego nie wyłapiemy. Jak macie takie przypadki to prosze na adek@nazwasystemu.pl. Przeważnie jest tak ze to robi ta sama osoba, te same osoby. Majac taki cynk przegladamy całość zasobów użytkownika. zglaszam do leona
 5. adek

  STATLINK.pl

  odnośnie Stratank 0, nie widzę sensu całkowitego wyłączania tej funkcjonalności. Po pierwsze każdy klient będzie mógł skorzystać z opcji przydzielaj lub nie na statrank 0 wiec rozwiązuje nam to problem ,,niechcianego linkowania". Ci co dodają zaplecza o zerowych parametrach będą mieli świadomość że nie uzyskają dużych ilości punktów, wiec tym samym w pewnym momencie zacznie im się opłacać działać na statranku. Ponadto są klienci którzy korzystają z najtańszych linków i dla nich dedykowane będą zasoby ze statrank 0.
 6. adek

  STATLINK.pl

  Panowie to że 1 stycznia przechodzimy na statrank wynika z tego że większość wydawców chciała mieć czas na reakcje na te zmiany. Zostało jeszcze półtora miesiąca. Chcemy ograniczać zasoby statrank0 do minimum , chociaż mamy świadomość że całkowite ich wycinanie może być złe dla tych co mają statrank i nagle ten wskaźnik im się wyzeruje. Temat jeszcze do przemyślenia. Chcemy odejść od tekstów ,,okalających ale też od emicji linków w sitebarach. Co do list, upublicznień, tyle ich było jak siedze w seo ze chyba nie ma co wpadać w panikę. Zrobimy test z ich mocy, zweryfikujemy czy może nie są jakoś oflagowane.
 7. adek

  STATLINK.pl

  forum już włączone. Zachęcam do dodawania zasobów bo jak widzicie po ogłoszeniach jest dużo osób chętnych na wynajem punktów. Obecnie popyt jest wiekszy jak podaż.
 8. adek

  STATLINK.pl

  logowanie wczoraj zostalo naprawione
 9. adek

  STATLINK.pl

  sprawa w Prokuraturze.
 10. adek

  STATLINK.pl

  tak nam piknęło. Panowie sprawę traktujemy bardzo poważnie, Leon przywrócił system i wraz z firmą audytującą zabezpiecza dodatkowo system. Po tym audycie robimy jeszcze kolejny zewnętrzną firmą. Ja siedzie na słuchawce z prawnikiem i piszemy pozew, niestety prawnik nie działa tak że w ciągu 2 godzin napisze pozew. Zakładam że jutro, najpóźniej pojutrze zostanie złożony (zabezpieczamy też dowody, korespondujemy z github )itp. Ktoś pytał jaki był włam, czy webowy czy serwerowy, wybaczcie nie mogę ujawniać na tym etapie takich informacji. Ktoś kto zrobił włam doskonale zna system jako user, to nie był indyjski haker co sobie wszedł bo marzył o bitcoinach. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś dziwne linki, lokalizacje niech zgłasza do Leona, dziś mieliśmy pare przypadków dosłownie, wiec wszystko wraca do normy. Co do tych ,,ofert" na dane, też wysłałem z konta jakiegoś swojego starego, dostałem tłustą ofertę do zapłacenia tyle że na tym koncie domen jest sztuk 0....... Nie mamy pewności żadnej co zrobią dalej, liczymy się z najczarniejszym scenariuszem że listy wypłyną . Oczywiście bardzo tego byśmy nie chcieli z szacunku do klientów i do Was , jeśli tak się stanie będzie to nasza osobista porażka. Ale czy to cokolwiek zmieni jeśli chodzi o moc systemu? Taką listę może sobie zaciągnąć user jeśli ma ciut oleju w głowie i tez upublicznić. Wiele takich list już wypływało przez te lata co jesteśmy wspólnie na rynku i co? Tak jak powiedziałem, maksymalnie zabezpieczamy system , dla Waszej informacji mieliśmy już audytowany serwer i strone rok temu ...... Nic więcej nie zrobimy jak to że pochylimy się kolejny raz nad zabezpieczeniami + zgłosimy to gdzie trzeba. Chyba ze ktoś ma dodatkowe pomysły Co nas nie zabije to nas wzmocni.
 11. adek

  STATLINK.pl

  Tak na szybko, mieliśmy włam, nie zamierzamy tego ukrywać. Ktoś bardzo nas nie lubi, mamy nasz typ ale jak nie będzie 100% pewności nie możemy tej osoby ujawnić publicznie. Z naszej strony przywracamy wszystko do stanu używalności. Jutro zgłaszamy to do Prokuratury, ponadto robimy wszystko żeby się zabezpieczyć lepiej jak bylo to do tej pory. Niestety włamują sie do banków, pentagonu i padło tez na nas. Chylimy głowy, ale się nie poddajemy.
 12. adek

  STATLINK.pl

  witajcie, poprawiamy błąd który pojawił się wczoraj. Dlatego też ta niedostępność. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Niebawem wszystko wróci do normy.
 13. adek

  Page Rank - to już historia

  Panowie w ten weekend na pewno podjęte będą jakieś decyzje odnośnie tego wskaźnika. W piątek była moderacja jeszcze na starych zasadach, następna już po komunikacie. Jesteśmy w fazie beta testów statranka, po prostu już musimy spiąć poślady.
 14. adek

  STATLINK.pl

  domeny nowe z Pr0 tez są przyjmowane, po wdrożeniu statranku zapewne odejdziemy od tej utrudnionej procedury ich dodawania (wczesniejsze zgłoszenia ale i konieczne podmiany) . Kończymy prace nad statrankiem (zamiennik za PR), wspołczynnik Statrank będzie ten oparty naprostych i skutecznych założeniach aczkolwiek musimy przeanalizować wszystkie dane dotyczące historyczne np pozycjonowanych fraz wstecz, od początku istnienia serwisu. Mysle ze potrzebujemy na to 2 miesiące jeszcze realnie. Potem jakiś tydzień do dwóch na beta testy z userami i przekażemy Wam komunikat. Damy też czas na ew dostosowanie stron pod nowe wskaźniki. Statrank będzie dotyczył wszystkich stron, nie tylko tych dodanych po zmianie. Dlaczego? Juz odpowiadam, ano dlatego że PR już jest dawno fikcją i nie chcemy bazować na fikcji.
 15. adek

  STATLINK.pl

  Panie i Panowie, wprowadzany przez nas statrank będzie miał nie tylko na celu całkowite wyjście z PageRanku i zaktualizowanie oceny. Statrank to także monitorowanie mocny nacisk na BL dodawanych zasobów. Z tym linkowaniem zasobów do tej pory zawsze był dylemat, wyznaczymy za niską granicę to nikt nie będzie się przykładał, za wysoką będą blastować spamem strony i trochę koło się zamyka. Statrank wykluczy nam ten problem.