Bestek

Forumowicze
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

615 wyświetleń profilu
 1. Jakoś za bardzo nie widzę aby ta zmiana miała spowodować, że znikną oferty głodowych stawek.
 2. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Najlepiej jakby sobie można było wybrać w panelu jakie powiadomienia chcemy otrzymywać na maila.
 3. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Przy tworzeniu transferów jest wybór dnia z kalendarza, więc może nie będzie aż tak dużo roboty aby to wstawić też przy przedłużaniu.
 4. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @ okazwłoka fajnie jakby przy modyfikacji (przedłużaniu) transferów była też możliwość wyboru dnia zakończenia z kalendarza, a nie tylko wpisania ilości dodatkowych dni
 5. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Dosyć długa była ta przerwa ale chyba mamy to już za sobą i serwis funkcjonuje poprawnie.
 6. Zainstalowałem na stronie certyfikat https i zastanawiam się czy jeżeli do strony z http prowadziło sporo kiepskich linków mogących negatywnie wpływać na pozycję strony i nie chciałbym robić na razie przekierowania 301 z http na https, to czy można zastosować jakieś inne przekierowanie 1:1, które będzie przenosiło użytkowników na https ale nie przeniesie mocy z http?
 7. Współrzędne w mapkach google

  Jakbym miał kilka adresów to bym sobie mógł na takiej stronce posprawdzać współrzędne, tylko mam kilka tysięcy adresów w bazie dla których chciałbym pokazać lokalizację na mapkach. <input type="hidden" id="inputTextAddress" value="{$catalog.city_name} {$catalog.postcode}, {$catalog.street}" /> <script src="https://maps.googleapis.com/maps/api/js?v=3.exp&sensor=false"></script> przed tym kodem co podałem miałem jeszcze takie linijki, tak jakby w miejsce tego value można było podstawić adres, tylko chyba adres lokalizuje na podstawie tego co jest w tych wpisanych wartościach: var latlng = new google.maps.LatLng(53.9248413,14.4364621); czy z tego całego kodu nie da rady czegoś automatycznego uzyskać?
 8. W bazie danych sql posiadam adresy firmowe i chciałbym dla wizytówek tych firm wyświetlać mapkę z ich lokalizacją. Na jednej ze stron, która wyświetla mapkę z lokalizacją znalazłem taki kod wyświetlający mapę jak poniżej. Tylko podaje się tutaj współrzędne lokalizacji LatLng. Jak ja mam zwykłe adresy jak ulica, kod, miasto to jak można wyświetlać takie adresy na mapkach? <script type="text/javascript"> var geocoder; var map; function initialize() { geocoder = new google.maps.Geocoder(); var latlng = new google.maps.LatLng(53.9248413,14.4364621); var myOptions = { zoom: 16, center: latlng, mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP }; map = new google.maps.Map(document.getElementById("map_canvas"), myOptions); } function codeAddress() { var sAddress = document.getElementById("inputTextAddress").value; geocoder.geocode( { 'address': sAddress}, function(results, status) { if (status == google.maps.GeocoderStatus.OK) { map.setCenter(results[0].geometry.location); var marker = new google.maps.Marker({ map: map, position: results[0].geometry.location }); } }); } initialize(); codeAddress(); $(".lytebox").click(function(){ return false; }); </script>
 9. Chciałem w pliku robots.txt zablokować wszystkie boty oprócz google i dodałem tam takie linijki: jednak w Search Console pokazuje mi błędy jak poniżej: komunikat po najechaniu na pierwszy X: Nieznana składnia komunikat po najechaniu na pierwszy X: Nie określono programu klienckiego komunikat po najechaniu na kropeczkę: \efeff co może stanowić tutaj problem?
 10. Posiadam stronę arimed.pl, która oprócz strony głównej zawiera 6 podstron. Są one zaindeksowane jednak oprócz nich w indeksie google sprawdzając komendą site: pojawiły się podstrony typu /index.php?ie1fK/pepXu3ySI.html, których na stronie nie ma. Dlaczego takie podstrony zostały zaindeksowane i jak można się ich pozbyć z indeksu? Próbowałem w Google webmaster tools kilka usunąć ale pojawiło się ich więcej, więc to taka walka z wiatrakami.
 11. DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  @ oka Dałbyś radę w tej aktualizacji uwzględnić moją prośbę z postu: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/130557-donlinkage-najnowszy-automat-do-pozycjonowania/page-382#entry1375655 czyli o pokazywaniu postępu w ilości katalogów? Mogłoby to być w zastępstwie: W TRAKCIE - id: 34787 czyli zamiast tej wartości id, która nam nic nie mówi, czyli w ilości mogłoby to być: W TRAKCIE - 1/1000. Dzięki.
 12. STATLINK.pl

  Gdzie dokładnie znajduje się ta informacja o ilości parametru BackLinks?
 13. STATLINK.pl

  Kilka dni temu dodane do linkowania 2 projekty, tym razem z PR>0 i ani jednego przydzielonego linka. Czy nie ma już w ogóle wolnych miejscówek w systemie? Wydaje się to trochę dziwne bo punkty w sprzedaży cały czas są, więc jakim sposobem punkty są a nie ma wolnych miejsc, czy ilość wolnych punktów nie powinna być proporcjonalna do ilości wolnych miejsc na linki?
 14. STATLINK.pl

  Przecież to już jest wprowadzone do statlinka i jak widać nikt nie dodaje takich stron bo nie ma ani jednej wolnej miejscówki. @janekszeryf napisał więc raczej w obecnej wersji statlinka nie dodasz dobrej jakościowo strony którą dopiero masz zarejestrować, dlatego pytam jak miałoby to wyglądać, a nie sieję żadnej demencji.
 15. STATLINK.pl

  Jeżeli myślisz o starych stronach z PR=0 to chyba nie ma sensu, bo pomimo ładnego wyglądu i dużej ilości linków przychodzących mogą być to strony które utraciły PR i są oflagowane. Teraz takie strony są eliminowane ze statlinka.