Bestek

Forumowicze
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

815 wyświetleń profilu
 1. @okazwłoka Czy na Black Friday dałoby radę jakąś jednodniową obniżkę na kredyty dla wydawców?
 2. Bestek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ale są również takie osoby, które sprzedają nawet za 6zł brutto, więc jeżeli prowizja według informacji opiera się na średniej to wynosi ona około 8zł, a 11zł to raczej maksymalna cena. Jak rezygnujemy z obliczania prowizji ze średniej ceny to taka informacja nie powinna być podawana bo jest nieprawdziwa i niech będzie to cena zależna od woli właściciela systemu.
 3. Bestek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Skoro punkty są w cenie 7-8zł to dlaczego prowizja od transferów została podniesiona z 10zł do 11zł. Prowizja miała się opierać na średniej cenie punktów a teraz jest kilka złotych wyższa.
 4. No i mamy 1000 domen w systemie
 5. @stania.info Jest taka opcja. W zakładce teksty jest kolumna: Wykorzystany? i tam "ptaszkami" zaznaczasz sobie czy tekst jest już przez Ciebie wykorzystany.
 6. Jakoś za bardzo nie widzę aby ta zmiana miała spowodować, że znikną oferty głodowych stawek.
 7. Najlepiej jakby sobie można było wybrać w panelu jakie powiadomienia chcemy otrzymywać na maila.
 8. Przy tworzeniu transferów jest wybór dnia z kalendarza, więc może nie będzie aż tak dużo roboty aby to wstawić też przy przedłużaniu.
 9. @ okazwłoka fajnie jakby przy modyfikacji (przedłużaniu) transferów była też możliwość wyboru dnia zakończenia z kalendarza, a nie tylko wpisania ilości dodatkowych dni
 10. Dosyć długa była ta przerwa ale chyba mamy to już za sobą i serwis funkcjonuje poprawnie.
 11. Zainstalowałem na stronie certyfikat https i zastanawiam się czy jeżeli do strony z http prowadziło sporo kiepskich linków mogących negatywnie wpływać na pozycję strony i nie chciałbym robić na razie przekierowania 301 z http na https, to czy można zastosować jakieś inne przekierowanie 1:1, które będzie przenosiło użytkowników na https ale nie przeniesie mocy z http?
 12. Bestek

  Współrzędne w mapkach google

  Jakbym miał kilka adresów to bym sobie mógł na takiej stronce posprawdzać współrzędne, tylko mam kilka tysięcy adresów w bazie dla których chciałbym pokazać lokalizację na mapkach. <input type="hidden" id="inputTextAddress" value="{$catalog.city_name} {$catalog.postcode}, {$catalog.street}" /> <script src="https://maps.googleapis.com/maps/api/js?v=3.exp&sensor=false"></script> przed tym kodem co podałem miałem jeszcze takie linijki, tak jakby w miejsce tego value można było podstawić adres, tylko chyba adres lokalizuje na podstawie tego co jest w tych wpisanych wartościach: var latlng = new google.maps.LatLng(53.9248413,14.4364621); czy z tego całego kodu nie da rady czegoś automatycznego uzyskać?
 13. W bazie danych sql posiadam adresy firmowe i chciałbym dla wizytówek tych firm wyświetlać mapkę z ich lokalizacją. Na jednej ze stron, która wyświetla mapkę z lokalizacją znalazłem taki kod wyświetlający mapę jak poniżej. Tylko podaje się tutaj współrzędne lokalizacji LatLng. Jak ja mam zwykłe adresy jak ulica, kod, miasto to jak można wyświetlać takie adresy na mapkach? <script type="text/javascript"> var geocoder; var map; function initialize() { geocoder = new google.maps.Geocoder(); var latlng = new google.maps.LatLng(53.9248413,14.4364621); var myOptions = { zoom: 16, center: latlng, mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP }; map = new google.maps.Map(document.getElementById("map_canvas"), myOptions); } function codeAddress() { var sAddress = document.getElementById("inputTextAddress").value; geocoder.geocode( { 'address': sAddress}, function(results, status) { if (status == google.maps.GeocoderStatus.OK) { map.setCenter(results[0].geometry.location); var marker = new google.maps.Marker({ map: map, position: results[0].geometry.location }); } }); } initialize(); codeAddress(); $(".lytebox").click(function(){ return false; }); </script>
 14. Chciałem w pliku robots.txt zablokować wszystkie boty oprócz google i dodałem tam takie linijki: jednak w Search Console pokazuje mi błędy jak poniżej: komunikat po najechaniu na pierwszy X: Nieznana składnia komunikat po najechaniu na pierwszy X: Nie określono programu klienckiego komunikat po najechaniu na kropeczkę: \efeff co może stanowić tutaj problem?
 15. Posiadam stronę arimed.pl, która oprócz strony głównej zawiera 6 podstron. Są one zaindeksowane jednak oprócz nich w indeksie google sprawdzając komendą site: pojawiły się podstrony typu /index.php?ie1fK/pepXu3ySI.html, których na stronie nie ma. Dlaczego takie podstrony zostały zaindeksowane i jak można się ich pozbyć z indeksu? Próbowałem w Google webmaster tools kilka usunąć ale pojawiło się ich więcej, więc to taka walka z wiatrakami.