Jump to content

d4site

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć zlecę pozycjonowanie strony 123angielski.pl na 5-7 fraz związanych z pozycją. Kontakt pr@123tlumacz.pl
 2. tak darmowy to nofollow. Natomiast przy płatnym pojawiają się oceny w Google Maps. Przykładowo sprawdź w wyszukiwarce "biuro tłumaczeń 123" CEO pojawia się wśród ocen firmy. Warto, czy nie warto wasza decyzja - ja zachęcam do dodawania nawet za free. To nie jest generator mailingów.
 3. Cześć oddaję w wasze ręce do przetestowania: https://ceo.com.pl/katalog/ Skrypt oparty na WordPress Web 2.0 Directory. Strona CEO.com.pl znajduje się w wynikach Google News, więc wpisy są szybko indeksowane. Różnie ze statystykami - od 1200 do 5-6 tyś UU dziennie. W katalogu na obecną chwilę możliwe są 3 rodzaje wpisów. Jest i darmowy. Katalog stworzony jest pod wielojęzyczne treści. W najbliższej przyszłości pojawi się wersja angielska i rosyjska z możliwością zamówienia profesjonalnego tłumaczenia wpisu/opisu firmy. Chętnie przyjmę wsz
 4. Zlecę pozycjonowanie strony internetowej biura tłumaczeń na ponad 40 fraz tj.: Tłumacz angielskiego Tłumaczenia angielski Tłumacz przysięgły angielski Języki w tym formacie: niemiecki, rosyjski, ukraiński, włoski, francuski, hiszpański, portugalski, szwedzki, norweski, litewski, łotewski, chiński. dodatkowo: Tłumaczenia techniczne Tłumacz techniczny Tłumaczenia medyczne Tłumaczenia specjalistyczne Dane kontaktowe: [code]strona: https://123tlumacz.pl/ - oferty proszę prześlijcie mailem na adres: pr@123tlumacz.pl[code]
 5. jestem, jestem nie przerażają mnie płatne rozwiązania a precyzując co autor miłą na myśli już wyjaśniam. Potrzebuję ze strony Klienta skopiować wszystkie treści. Nie mam dostępu do strony, a nie chcę tego robić ręcznie tzn kopiować strona po stronie. Tutaj jeśli macie takie narzędzie chętnie zainwestuje, bo to nie moje pierwsze tego typu zlecenie.
 6. Raczej parsera. Muszę skopiować tekst całej strony do tłumaczenia a nie mam dostępu do panelu administracyjnego.
 7. Cześć, znacie może jakiś program, który automatycznie wyeksportuje mi teksty ze strony głównej i podstron do Worda?
 8. Kupię bazę artykułów opisujących języki obce, kraje itp. Proszę o oferty na PW
 9. Zlece reczne wykonanie linkowania z forów o tematyce stron internetowych. Kontakt: pr@123tlumacz.pl
 10. podbijam raz jeszcze -> jeśli ktoś pomoże w optymalnych ustawieniach chętnie dogadam się do wynagrodzenia
 11. a czy mam to zrobić regułą w .htaccess? nie wiem szczerze czego szukać
 12. Wygląda na to, że strona główna działa jak powinna, natomiast nadal jest problem z podstronami. przykładowo: https://vps248083.ovh.net/proces-lokalizacji-gier/ i https://123tlumacz.pl/proces-lokalizacji-gier/ . Może macie Koledzy jakiś genialny pomysł jak to rozwiązać?
 13. RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} !^123tlumacz\.pl$ [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://123tlumacz.pl/$1[R=301,L] działa Bardzo wielkie dzięki!
 14. Cześć, macie może doświadczenie z konfiguracją VPS na OVH? Google indeksuje mi domenę 123tlumacz.pl i https://vps248083.ovh.net/podwójnie... Wiecie jak sobie z tym poradzić?
 15. Mam pytanie, czy jest możliwość przetestowania systemu? Czy program ma funkcję automatycznego generowania synonimów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy