kmiciu

Forumowicze
 • Zawartość

  185
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mkdes.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

2413 wyświetleń profilu
 1. Tutaj masz wszystko https://support.google.com/webmasters/answer/7440203?hl=en
 2. Tobie chętnie popsuję.
 3. O to chodzi: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/267542-link-tematyczny-co-to-za-wynalazek?page=3&tab=comments#comment-1581783 Wg powyższego strona to to samo co potral (witryna internetowa). A jednak nie: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Learn/Common_questions/Pages_sites_servers_and_search_engines web page A document which can be displayed in a web browser such as Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Internet Explorer or Edge, or Apple's Safari. These are also often called just "pages." website A collection of web pages which are grouped together and usually connected together in various ways. Often called a "web site" or simply a "site."
 4. kmiciu

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  @EACTIVE Masz na myśli strony czy jednak witryny zapleczowe?
 5. Przeczytaj dokładnie dokumentację na tej stronie i kolejnych https://developers.google.com/web/fundamentals/performance/critical-rendering-path/ W poradniku wpzen i innych po polsku traktują temat oględnie, na prostych przykładach, nie warto tego czytać. Na czystej stronie HTML to każdy może to osignąć. Zrób to samo na normalnej stronie, to pogadamy. Przeczytaj dokumentację a później zastanów się jak to uzyskać. Wtyczkami tego nie załatwisz, na tę chwilę nie ma takiej, która by robiła to bezbłędnie i automatycznie. Dodatkowo największym problemem dostosowania do wymagań Page Speed Insight są niskie parametry hostingu współdzielonego, żeby to miało sens trzeba VPS, a to są już konkretne koszty.
 6. Ciekawe zjawisko. Zamiast odpowiedzieć w temacie, atak z powodu starej sygnaturki. Dziękuję za motywację, usunąłem ją.
 7. Mam propozycję dla branży. Zacznijmy rozróżniać stronę internetową od witryny internetowej i przestańmy stosować te nazwy zamiennie. Błagam.
 8. kmiciu

  Wyniki skuteczności w GSC

  Czy też tak macie, że w raporcie skuteczności w GSC dla danej frazy jest np. 3000 wyświetleń i 10 kliknięć? W efekcie masakrycznie niski CTR=0,3%, przy raczej wysokiej pozycji średniej 3,7. To wręcz jest nie do uwierzenia, że człowieki wyszukiwali słowo kluczowe a nie roboty sprawdzarek pozycji, senuto, webpozycja, itd.
 9. Ta reguła nie zadziała. https://stackoverflow.com/questions/990392/htaccess-rewrite-to-redirect-root-url-to-subdirectory
 10. kmiciu

  Wtyczka SEO Wordpress

  Yoast jest fajny bo ma dobre wbudowane Breadcrumbsy i poniekąd dane strukturalne, zwłaszcza we współpracy z woocommerce. Pola title i description są słabe, bo wsadzili to w kontenery i nie można sprawdzać pisowni prawym przyciskiem myszy.
 11. kmiciu

  Optymalizacja za pomocą wtyczek WP

  To chyba nie jest tematem tego wątku.
 12. Odpowiedź jest w twojej odpowiedzi. Zastanów się co jest przyczyną, że robot indeksuje obydwa kontenery jako widoczne. Robot działa dobrze. Wszystko jest po twojej stronie. Powodzenia.
 13. kmiciu

  Optymalizacja za pomocą wtyczek WP

  Do optymalizacji szybkości nie ma jednej dobrej wtyczki. Generalnie to żadna nie odpowiada swoją funkcjonalnością na wymagania współczesności. Trzeba też co nieco zakodować w motywie i dodać trochę reguł do htaccess. A jak już to wszystko zrobisz to się okazuje, że bez VPS-a nic lepszego nie osiągniesz. Ogólnie pod tym względem WP bardzo słabo wypada.
 14. kmiciu

  Problem z adresami URL Wordpress

  Temat jest prosty do zrobienia, ale dla programisty znającego WP. Trzeba kilka rzeczy posprawdzać, ale za dużo żeby to opisać. Jeśli się na tym nie znasz lepiej to zleć.