Jump to content

kmiciu

Forumowicze
 • Content Count

  205
 • Joined

Community Reputation

15 Good

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mkdes.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

2,759 profile views
 1. Kiedy waszym zdaniem użytkownik jest wartościowy wg czasu spędzonego na stronie. Czyli po jakim czasie pobytu na pojedynczej stronie można uznać, że to nie jest pavewiew śmieciowy zagubionego, przypadkowego internauty bujającego w obłokach. Oczywiście pomijając 00:00:00
 2. Czy jest jakiś sposób żeby zamienić przycisk Ładuj więcej aktywności na klasyczne stronicowanie? U mnie to działa tak, że po wczytaniu przewija ekran do góry i zawsze muszę pamiętać miejsce gdzie kończyły się posty, a które posty doczytało.
 3. To jeszcze nie kupuj R22, bo to też ta sama grupa.
 4. Chcesz połączyć wiele elementów, funkcjonalności i wymagań wzajemnie się wykluczających.
 5. Ciekawe czy na tym rejsie będą garnki do kupienia? Bo byłbym zainteresowany.
 6. @zgred To znam. Tylko moim zdaniem, to nie chodzi o to, czy filtrujesz raport po query. Tylko o to, że wartości Total w nagłówku raportu zawierają także zapytania zanonimizowane, a reszta ich nie zawiera. Swoją drogą anonimizacja, to pewnie taka sama ściema jak z keywords dawno temu w analytics. Z GA usunęli raport słów kluczowych, ale w Adwords jak najbardziej te dane prezentują. Selektywna ochrona prywatności.
 7. Co chcesz osiągnąć? Jakie funkcjonalności i jak konkretnie mają działać?
 8. Z redisem śmiga ładnie. Ale musi być ruch żeby trzymało cache.
 9. Chętnie bym tak zrobił. Tylko niech napiszą, że w tym planie będzie ci mulić.
 10. Weź pod uwagę, że na współdzielonym masz limity na IOPS. U nas w kraju hostingodawcy to tak limitują, że szybkość SSD niczym się to nie różni od HDD. A słowo SSD służy im tylko do marketingu. Na serwerze jest jedna domena, nowa bez ruchu bo w fazie produkcyjnej z noindex i blokadą botów. Oczywiście wordpress z visual composerem i woocommerce robi swoje. Ale zaraz zaraz, kupowałem "hosting wordpress", to linuxpl.com nie wie jak to obciąża serwer? Skoro tak sie chwalą, że mają hosting wordpress to niech dostosują infrastrukturę do obciążenia. A to okazuje się tylko hasło jest żeby ściągnąć klienta.
 11. @ar4 Z reflinkiem to na pewno twoja opinia jest wiarygodna.
 12. Odradzam tobie linuxpl.com Kupiłem niedawno ich reklamowany hosting WordPress na ssd. Według mnie te wszystkie hasła to chwyt marketingowym, za którym nie idzie szybkość i wydajność. Niczym się nie różni od każdego innego współdzielonego. Dla woocommerce sprzęgniętym z szablonem z themeforesta z visual composerem pierwsze dane wypluwa po 1.6-2 sekundach. Jak weźmiesz do tego resztę requestów jaką musi obrobić, to znowu jest kilka sekund. Co z tego że mają litespeed, skoro musisz mieć non stop ruch żeby utrzymał cache załadowany. Jak nie masz, to wszystko musi się wygenerować od zera. Generalnie bardzo słabo.
 13. Czyli chcesz wylistować wyświetliś terms z taxonomy. Poszukaj pod hasłem wordpress display terms custom taxonomy, jak na końcu dopiszesz słowo plugin to coś znajdziesz, co prawda niewiele. Nie znam tych wtyczek, trzeba przetestować. https://wordpress.org/plugins/taxonomy-list/ https://wordpress.org/plugins/list-custom-taxonomy-widget/ Ja tego typu rozwiązania raczej koduję w pliku szablonu. I tutaj w zalezności gdzie chcesz to wyświetlić, albo kodujesz w jednym z plików ze struktury template hierarchy https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-hierarchy/, albo robisz add_action template redirect https://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/template_redirect (niezalecana metoda, ale czasami potrzeba).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy