Jump to content

schollu

Forumowicze
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About schollu

 • Birthday 07/28/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.selljus.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Zielona Góra
 1. Daj znać co odpowiedzieli w tej sprawie.
 2. na chwile aktualną "z buta" ;/ ale jest to mało kłopotliwe w przypadku mniejszych stron / blogów.
 3. Acha rozumiem, dziękuję za pomoc. 301 to najlepiej budować od samego początku, bo przekierowania napakowanej domeny na inną może skończyć się banem ?
 4. a jest sens (możliwość) na ukrywanie np. wpisów na blogu, który jest wartościowy wg mnie ? Tak aby konkurencja idąc po moich śladach również nie wstawiła tam swoich postów (linków) ?
 5. Wg mnie jest wszystko ok. Czasami mają chwilowe przerwy z funkcjonowanie poczty, ale ogólnie serwer "zawsze" działa. Pomoc techniczna - ogólnie ok, ale w home.pl jest o wiele lepsza i przydatniejsza. Domeny drogie (przedłużenie) jak u większości liderów rynkowych, ale nikt nikogo nie zmusza aby tam rejestrować domeny (polecam OVH).
 6. Witajcie jak w temacie ? 1. są jakieś skuteczne metody ? 2. czy to ma sens i się sprawdza ?
 7. G powinno analizować, na której stronie treść pojawiła się jako pierwsza. Może takie działanie nie byłoby w 100% skuteczne (kolejność indeksacji) ale w większości przypadków byłoby to sprawiedliwe rozwiązanie. A tak to zaburzany jest sens promocji ... ;/
 8. Dzień dobry, w Krakowie zimno ale nie znam dokładnej temp :]
 9. Zmniejszyłbym może pokaz slajdów (ten zajmują zbyt dużą część sklepu). Reszta ok.
 10. Wygląd: mało szczegółowa (mało delikatna) jak na tego typu witrynę. Zmieniłbym odcień koloru zielonego oraz niebieskiego + logo może w pomarańczu.
 11. wykryłeś gdzie znajdują się te linki ? w którym miejscu ?
 12. Linki, które zostały wystawione kiedyś tam nie zmienią swojej postaci linkowania (adresu strony). Tak google traktuje to jako dwie oddzielne strony, a co za tym idzie - widzi, że są dwie takie same strony, o tej samej treści co obniża wartość strony. Trochę niezgrabnie ale wiadomo o co chodzi. Jeśli zrobisz przekierowanie 301 to linki, które prowadziły z www na bez www (lub odwrotnie) "przechodzą na jedną domenę".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy