Jump to content

rozekrr

Forumowicze
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://bisi.pl/4cc

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

943 profile views
 1. Ręcznie wkleiłem linki w GWT i owszem mają status usunięty, ale dalej widnieją w indexie domeny w google w komendzie site: I pytam co zrobić aby szybciej zostały usunięte z indexu?
 2. Witam, opisze sytuację od podszewki. Postawiłem stronę w której motywie była luka i wpadł wirus. Na obecną chwilę wszystko zostało wyczyszczone i zabezpieczone i jest ok. Problem polega natomiast na tym że przez wirus, google zaindexowało masę stron w indexie dla domeny (typu chińskie znaki) oraz są tylko podstrony a zniknęła główna domena z indexu. Jak do końca sprawnie i szybko wywalić te strony z indexacji? Zgłosiłem te linki w GWT jednak google tego szybko nie robi. Pozdrawiam.
 3. jimmil, sprawdzałem dziś odnośnie ręcznych działań, nie mam żadnego spamu, zero aktywności w tym dziale. Dokładnie spadły, ale dlaczego od tak? Co to za uczciwość, pracować nad stroną kilka miesięcy a potem spaśc i stracić wszystko... Dziwny ten algorytm Google...
 4. W czerwcu ludzie mieli podobnie, jednak po 2 tygodniach wszystko w miarę wróciło do normy, ciekawe jak będzie i tym razem. Z drugiej strony, to jest chore, co te Google odwala.
 5. No okej to rozumiem, tak był 06.08.2013 miał update i dopadł mnie 1 raz... Coś można z tym zrobić bo wyleciałem daleko, daleko w Google, bo ruch mam prawie 70% mniejszy.
 6. Hermit, tak było do czasu 06.08.2013 gdy Google dopadło i mnie ze swoim cudem Pingwinem. Co teraz dalej?
 7. I co zrobiłeś, zmieniło się coś? Do innych, czy da się coś zrobić z tym spadkiem i powrócić na swoją starą pozycję?
 8. Być może, ale dnia 06 dopadł mnie Pingwin i ruch spadł diametralnie. Unormuje się, czy coś robić?
 9. Link do screena poprawiony, ale tam widnieje decreased significantly... Także nie widzę tam info o wzroście tej podstrony...
 10. Witam, wczoraj dostałem od google taką o to wiadomość... Jak ją rozumieć?
 11. Jak dla mnie szablon do wymiany, lubię jasne szablony w sklepach, dzięki temu wszystko jest przejrzyste.
 12. Dzięki Kazik, z pewnością wezmę Twoje uwagi do siebie i niektóre zastosuje. Serwis jest nowy, także jeszcze wszystko przed nim. Pozdrawiam.
 13. Podaj kilka przykładów tych "namnożeń" - chętnie przejrzę Posty będą redagowane, te które będą tylko na zarobek będą kasowane. Pozdrawiam.
 14. Dzięki, jak pisałem jego start był wczoraj, także zrozumiałym jest że z kolejnymi dniami będzie coraz bardziej rozbudowany. Pozdrawiam.
 15. Witam, oferuję wykonanie stron zapleczowych, na darmowej platformie bądź Twoim serwerze. W skład oferty wchodzi stworzenie bloga, dopasowanie tematycznie szablonu, oraz dodanie max. 3 artykułów ze zdjęciem. Cena 1 sztuki to tylko 10 zł - możliwość negocjacji ceny przy większych zleceniach. Oferty proszę składać na rozekrr[at]gmail.com Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy