Jump to content

piotr.k

Forumowicze
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Days Won

  2

piotr.k last won the day on November 27 2018

piotr.k had the most liked content!

Community Reputation

94 Excellent

About piotr.k

 • Rank
  Homo sapiens

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,208 profile views
 1. Bez przesady z tym ładowaniem. Szablon wybierz ten, który najlepiej znasz, zastosuj najważniejsze elementy optymalizacji wydajności i powinno chodzić solidnie. Daj znać który szablon od TM bierzesz pod uwagę, jak go mam to w wolnej chwili zobaczę jak to chodzi.
 2. Może nie, ale może się też okazać, że z miliona "odwiedzin" po wycięciu botów zostanie 100 i reklamodawcy odejdą @StranekMożesz we własnym zakresie próbować zrobić podstawowe filtrowanie ruchu, ale jak chcesz to zrobić solidnie w większym zakresie to tak jak napisał @MaxPan.
 3. Taka alternatywa to dla mnie żadna alternatywa.
 4. Niestety tego typu usługi to porażka u nas. Aktualnie jestem jeszcze u poprzedniego dostawcy, muszę się przenieść przed wakacjami. Z moich poszukiwań z tego roku: Hekko i wszystko z grupy H88 odpada. Unix - Max napisał, poza tym nie przemawia do mnie firma - nie zdecydowałem się nawet na testy. Kylos - nie nadaje się do użytku w normalnych firmach - np. limit 100 logowań na godzinę przez POP3, wg regulaminu nie zapewniają żadnych kopii zapasowych Swits - zanim zacząłem szukać byłem przekonany że ich wybiorę. Generalnie jestem zadowolony ze zwykłego hostingu, na ogół wszystko działa, na tickety reagują poprawnie jednak na maile w sprawie resellera nie reagują, nawet po przypomnieniu się telefonicznie dostałem obietnicę odpowiedzi ale ta nie nastąpiła nigdy. Z Kubą też od jakiegoś czasu nie udaje mi się skontaktować ani mailowo ani telefonicznie. W tej sytuacji z powodu braku kontaktu firma się sama zdyskwalifikowała. Smarthost - na ten moment jedyna firma z Polski, która jeszcze nie odpadła z ofertą reseller Prawdopodobnie jeszcze poszukam czegoś poza Polską. @Overlord Dzięki za odpowiedź, niestety swits nie chce dla mnie świadczyć usług więc nie mogę ich zmuszać. @sylver Jakie masz na myśli alternatywy? VPS? Osobne serwery dla każdego serwisu?
 5. PrestaShop rozdzielił te zamówienia. Przykładowe przyczyny to produkty dostępne i takie których masz 0 na magazynie, ewentualnie różne paczki/przewoźnicy. Precyzyjna odpowiedź wymagałaby analizy zamówionych produktów i ustawień sklepu.
 6. Poczytaj o CDN i CloudFlare bo kompletnie nie rozumiesz idei i zasad działania takich systemów. No nie bardzo Nie wiem czy w SEO, powiedziałbym że bardziej jako WAF.
 7. @jachu Jeśli to nie tajemnica to co wybrałeś i dlaczego tylko do "wątpliwych stron"? Z góry dzięki za info. Jak nie publicznie to może być na pw ;)
 8. Macie obecnie jakieś doświadczenia z tego typu usługami? @Overlord Jak u Ciebie to wygląda?
 9. No właśnie usługi działają, płatności przechodzą, faktury się generują, ale kontaktu z Kubą brak, ogólnie z firmą też ciężko się skontaktować i nawet na maile wysyłane na adres podany przez telefon nie odpowiadają. Skoro u Ciebie kontakt jest to znaczy że mnie nie lubią
 10. Jak obecnie wygląda kwestia kontaktu i czasu odpowiedzi? Korzystacie jeszcze? ;-)
 11. Poprawić zgłoszone przez przeglądarkę błędy.
 12. Każdemu przypadkowo spotkanemu nieznajomemu przechodniowi i "żulowi spod budki z piwem" dasz dostęp i pełnomocnictwo do konta bankowego oraz klucze od domu i samochodu? Przecież w każdej chwili pełnomocnictwo i klucze można odebrać ewentualnie zmienić zamki i hasło.
 13. Zasadniczo się zgadzam, że nikt myślący tego nie zrobi ale z drugiej strony idiotów nie brakuje
 14. Dziwię się, że nie napisałeś swojego monitoringu z 5-6 lat temu... ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy