piotr.k

Forumowicze
 • Zawartość

  735
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

piotr.k wygrał w ostatnim dniu 25 Kwiecień

piotr.k ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

90 Excellent

O piotr.k

 • Ranga
  Homo sapiens

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2803 wyświetleń profilu
 1. No właśnie, XnView i IrfanView są freeware do użytku prywatnego a nie komercyjnego. Gimp też obsługuje tryb wsadowy gimp.org/tutorials/Basic_Batch/ Bo to są wymagania dla leszczy i frajerów
 2. Daruj sobie dywersyfikację i zastanawianie. Hosting ma być działający.
 3. piotr.k

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Zdaje się, że nadal jest (od kilku lat). Natomiast można to obejść opłatami za zmianę właściciela przypisanego do licencji czego się nie da uniknąć choćby przy próbie zgłoszenia do pomocy (oczywiście zakładając, że autor nie będzie udzielał wsparcia piszącym z adresu którego nie ma w bazie klientów).
 4. Nie da się ukryć, że osCommerce to był bardzo dobry system, na którym można było robić milionowe obroty - niestety w pewnym momencie można powiedzieć że przestał być praktycznie rozwijany i jego utrzymanie stało się zbyt kosztowne.
 5. piotr.k

  Przyjazne linki - czy maja znaczenie

  Naturalnie url zapewne jest jednym z czynników, ale nie demonizowałbym jego wartości. Jeśli założymy, że suma wartości wszystkich czynników pozycjonujących strony zajmującej 1 miejsce daje 100 pkt. to dzięki odpowiedniemu adresowi myślę, że możemy maks. 0,1 pkt. Naturalnie to tylko moje zdanie i chętnie zapoznam się z materiałami lub testami mówiącymi coś innego.
 6. piotr.k

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Nie robiłem jeszcze aktualizacji do najnowszej wersji ale nie zauważyłem zmian w działaniu s4s - cały czas działa tak samo na moich proxy. Obecnie na 1000 fraz zużywam specjalne 3-4 proxy i 1000 fraz jest sprawdzane w ok. 15h przy tej ilości proxy. Nic nie jest specjalnie banowane odkąd jest powszechna panika z prosiakami, a twierdzenia że oprogramowanie stat4seo jest bezużyteczne świadczy o kompletnym braku wiedzy i umiejętności jego wykorzystania. Dla jasności: Nie sprzedaje proxy i nie będę się nimi dzielił PS: Ponieważ nie mam problemu z banowaniem proxy to trochę się boję, czy najnowsza aktualizacja mi czegoś nie popsuje, ale w wolnej chwili przetestuję najnowszą wersję.
 7. Udało Ci się Jednak my nie o tym: dla zwykłego przedsiębiorcy. I daruj sobie proszę linki i sugestie abym poczytał jakieś artykuły w których w dodatku nic o tym nie ma.
 8. jednak chodziło o linka widzę Nadal czekam: Poproszę o jakieś racjonalne Dla kogo i w jaki sposób? Zechcesz podać wreszcie jakieś konkrety?
 9. piotr.k

  SMS premium do obsługi platności

  Rozumiem, że banki są z tego wymogu zwolnione? Bo bez problemu założyłem konto weryfikując się przelewem bez wysyłania skanów dowodu.
 10. piotr.k

  Problem z wymaganym nr telefonu

  @Presta Możliwe, że coś było i zostawiło śmieci, a może faktycznie coś namieszane w samym formularzu. Trudno powiedzieć patrząc z zewnątrz. @kowalski_michal spróbuj przywrócić oryginalne pliki z szablonu i zobacz czy działa to będzie wiadomo czy w szablonie jest namieszane.
 11. piotr.k

  Problem z wymaganym nr telefonu

  Masz pewnie jakiś moduł który robi override i psuje walidację bo pole ma poprawną nazwę.
 12. Brak zrozumienia raczej Poproszę o jakieś racjonalne Dla kogo i w jaki sposób? Chwila, ja się nie pytam kto na tym zarobi w podziękowaniu od producentów, sprzedawców i serwisantów kas. Mówimy o korzyści dla przedsiębiorcy z tego, że teraz ma zmieniać kasę na taką z nipem a za chwilę na taką online. Korzyści z tego, że te przepisy nie są wprowadzane jednocześnie tylko na raty też chętnie poznam. No i gdzie ta dla zwykłego przedsiębiorcy. Poproszę o przykład tzw. kasy online ale nie tej online ready bo ona jest tak samo online jak tv hd ready jest hd. Możesz wymieniać i co 5 dni jak masz ochotę, ale przeciętne firmy wymieniają wtedy gdy jest to uzasadnione ekonomicznie lub prawnie.
 13. piotr.k

  Renderowanie strony/ atak hakera ?

  Usunąć skutki i przyczyny włamu, zabezpieczyć WP - temat szeroko opisywany w necie i na tym forum.
 14. piotr.k

  SMS premium do obsługi platności

  Widać firmy do obsługi płatności mają większe wymagania niż banki w których można założyć konto bez skanów, wizyty w siedzibie itp.
 15. piotr.k

  Problem z wymaganym nr telefonu

  A gdzie ktoś ma wpisać nr tel. skoro skopałeś formularz?