piotr.k

Forumowicze
 • Zawartość

  747
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

piotr.k wygrał w ostatnim dniu 27 Listopad 2018

piotr.k ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

94 Excellent

O piotr.k

 • Ranga
  Homo sapiens

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2932 wyświetleń profilu
 1. piotr.k

  Problem z SSL - zamiast kłódki ostrzeżenie

  Poprawić zgłoszone przez przeglądarkę błędy.
 2. piotr.k

  [startup] Webistat.pl

  Każdemu przypadkowo spotkanemu nieznajomemu przechodniowi i "żulowi spod budki z piwem" dasz dostęp i pełnomocnictwo do konta bankowego oraz klucze od domu i samochodu? Przecież w każdej chwili pełnomocnictwo i klucze można odebrać ewentualnie zmienić zamki i hasło.
 3. piotr.k

  [startup] Webistat.pl

  Zasadniczo się zgadzam, że nikt myślący tego nie zrobi ale z drugiej strony idiotów nie brakuje
 4. piotr.k

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Dziwię się, że nie napisałeś swojego monitoringu z 5-6 lat temu... ;-)
 5. piotr.k

  dns

  nie zadaje takich pytań że żaden szanujący się usługodawca nie będzie odpowiadał głupot PS: Usługi DNS można też kupić niezależnie albo poszukać darmowych lub dołączanych w pakiecie do domeny jeśli obecny dostawca ich nie daje.
 6. piotr.k

  Portal za 7 mln

  Ale to który z Was przytulił te 7 mln a który 49 bo dalej nie wiem?
 7. piotr.k

  dns

  Nie sądzisz że takie pytania najlepiej zadawać swojemu usługodawcy zamiast motać się po forach ileś dni aby uzyskać odpowiedzi na które i tak nie można się powołać w razie reklamacji?
 8. piotr.k

  Spotkanie z "Partnerami"

  Status partnera ma 189 firm, z czego prawie 40% ma siedzibę poza Polską. Największy rejestrator (Nazwa) ma niewiele ponad 22% obsługiwanych domen, wspomniane H88 obsługuje aż 4% domen, 3 miejsce ma OVH (ponad 11%). Dane wg raport NASK za Q3 2018.
 9. piotr.k

  Dlaczego moja strona ma nadal PR zero?

  Skoro nie potrzebujesz strony i uważasz, że jej posiadanie nie ma sensu to po co ją zakładałeś? Wystarczy ją zlikwidować i po temacie, bo z tego co piszesz wynika, że i tak nikt nie ma swoich stron tylko wszyscy sprzedają przez wspomniane portale
 10. piotr.k

  Dlaczego moja strona ma nadal PR zero?

  Jak bym trafił 6 to bym miał wypłatę w milionach Zapomnij o tym co było i skup się na przyszłości.
 11. piotr.k

  Gdzie i jak sprzedać domeny

  Pozwolę sobie odświeżyć temat bo mnie znajomy nęka a nie mam osobiście doświadczenia zbytnio. Co polecacie i na co zwracać uwagę? Wystawiać w jednym miejscu czy w kilku ogłaszać? Sprzedaż domen kojarzy mi się (nie wiem czy słusznie) z serwisami aftermarket, premium, sedo i tradycyjnie allegro Tylko który wybrać nie mam pojęcia. Czy może coś innego jeszcze jest warte uwagi?
 12. piotr.k

  Dlaczego moja strona ma nadal PR zero?

  Pomijając co było, proponuję zając się tym co ma być. 1. Przemyśl czemu ma ta strona służyć - stawianie wizytówki na prestashop to totalne nieporozumienie. 2. Przemyśl wygląd - to jest teraz nie powala choć nie wiem czemu ma służyć. 3. Uzupełnij zawartość strony. 4. Zoptymalizuj stronę (działanie strony a nie tylko pozycjonowanie). 5. Pomyśl nad dalszym promowaniem (czy to przez seo, sem czy inaczej).
 13. No właśnie, XnView i IrfanView są freeware do użytku prywatnego a nie komercyjnego. Gimp też obsługuje tryb wsadowy gimp.org/tutorials/Basic_Batch/ Bo to są wymagania dla leszczy i frajerów
 14. Daruj sobie dywersyfikację i zastanawianie. Hosting ma być działający.
 15. piotr.k

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Zdaje się, że nadal jest (od kilku lat). Natomiast można to obejść opłatami za zmianę właściciela przypisanego do licencji czego się nie da uniknąć choćby przy próbie zgłoszenia do pomocy (oczywiście zakładając, że autor nie będzie udzielał wsparcia piszącym z adresu którego nie ma w bazie klientów).