Jump to content

MichaelDicson

Forumowicze
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ofree.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. A ja już się obawiałem że zwinęli interes heh
 2. Witam, mam problem z odpaleniem strony tradedoubler.com, wyskakuje błąd 504 czy u was tak samo on występuje i nie można zalogować się do sieci afiliacyjnej? Wygląda na problem z serwerem ciekawe kiedy to naprawią.
 3. Tu nie chodzi o katalogowanie tylko o to czy serwis serwisowi może zaszkodzić. Przypuszczając że na tym samym serwerze i na tym samym ip stawiam serwis bez kary w google i serwis z kara w google, z tym że one do siebie wzajemnie nie linkują. Ostatnio zastanawiam się nad tym czy miałoby to jakiś wpływ na pozycje strony bez kary w google.
 4. Czyli niema obaw co do tego, nie powinna ta strona z karą u google zaszkodzić stronie, która jest bez kary w google i dobrze sobie radzi w wynikach wyszukiwania?
 5. Witam, szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem w wyszukiwarce na tym forum, ani próżno szukać w google. Odnośnie chciałbym zapytać, czy strona stronie może zaszkodzić bez linkowania wzajemnego, z tym że tylko stoją na jednym serwerze z indywidualnym ip. Czyli serwer i ip te samo, a jedna strona jest wartościowa i buduje pozycje w google, a druga posiada filtra lub bana w wyszukiwarce. Pytanie brzmi, czy ta strona z banem lub filtrem, która stoi na tym samym hostingu, serwerze, z przydzielonym tym samym ip, może zaszkodzić dla tej strony z dobrą jakością i dość dobrą pozycją w google? Dodam tylko, że strony nigdy nie były pomiędzy sobą linkowane itp. Chodzi tylko o identyczny hosting i ip dla obu witryn. Pytanie jest czysto teoretyczne.
 6. U mnie to jest tak, że są jakieś programy za które już prawie rok reklamodawca nie zapłacił, dzwoniłem ostatnio do nich i zwracałem uwagę, że to jest nie normalne rok czasu kasę trzymać, u mnie głównie z leadów i akcji kasa jest.
 7. ostatnio i Netsales się spierdzieliło, Novem też obydwie sieci mają już mało programów partnerskich, a i kontakt z nimi jest słaby, zwłaszcza z Netsales. Ja polecam Zanox, i Tradedoubler, obydwie sieci są jak na razie godne polecenia.
 8. Ile trwa w tej sieci walidowanie programów i co ile reklamodawcy wypłacają im pieniądze, bo mi na infolinii pani mówiła ze mają jeszcze nie powalidowane programy z 2012 roku, czyżby waliła ścieme? ostatnią wypłatę miałem w kwietniu 2013 rok, a kasa zaległa leży do dziś nie wiadomo kiedy wypłacą i czy w ogóle wypłacą. Ma ktoś podobnie?
 9. Wchodziłem ale tam mam pusto są tylko faktury Paid czyli te opłacone, nowych niema wcale. Był stary skrypt było dobrze i po Polsku, jest nowy skrypt jest marnie i nie po Polsku, chodź język angielski to nie problem. Miało być lepiej wyszło gorzej, a i nie widać by jakieś prace nad siecią trwały dla Polski, chyba całkiem zrezygnuje z tej sieci bo już zaczyna mnie to wnerwiać, bo ile czasu można spolszczać panel, a dodatkowo poprawiać niedociągnięcia w skrypcie. A faktury jak nie były od kwietnia generowane tak i teraz u mnie nie idzie nic wygenerować i kasy na koncie od nich nie widać.
 10. A teraz w tym nowym panelu trzeba samemu sobie faktury generować, czy automatycznie dalej generują. Kiedyś kwota minimalna do wypłaty była 150 zł, teraz nie wiadomo, ja mam na koncie ponad grubo 150 zł, ale wypłaty żadnej od kwietnia nie miałem.
 11. Jakie tam teraz jest minimum do wypłaty, na starym skrypcie mi oni automatycznie wypłacali pieniądze, a teraz nic nie wypłacają, ani o niczym nie informują, jakby sieć całkiem umarła. Mało tego zauważyłem że programy partnerskie dla polski powoli znikają i są dezaktywowane. ostatnio od nich wypłatę miałem w kwietniu tego roku, a zalegają mi jeszcze z kasą i nie wiadomo kiedy wypłacą, obecnie przestałem wyświetlać ich reklamy na swoich stronach, bo coś czuje, że ta siec po tak długim czasie bezproblemowego działania okaże się scamem, samo to, że przenieśli się do Brazylii nie nastraja pozytywnie.
 12. Korzysta ktoś jeszcze z tej sieci? Ostatnio nie idzie się do nich ani dodzwonić, ani drogą emaliową skontaktować, kiedy oni teraz wypłacają te pieniądze? Może ktoś wie jak tam teraz jest, bo odnoszę wrażenie, że ta sieć nie działa w ogóle od zmiany tego skryptu na nowy.
 13. I chyba właśnie dla takiego przekonania warto wypróbować reklamę na Wykopie, bo może okazać się skuteczna lub dać sporo korzyści.
 14. Chcę postawić stronke, bo chce zarabiać. Tylko o jakiej tematyce będą te witryny. Bo tak to trudno cokolwiek doradzać jak się nie zna ani branży, ani tematyki serwisów.
 15. Oddaj mi te witryny, ja już zrobię z tego przychód hehe Jeżeli masz mało tekstu na witrynie mało info, a masz ruch, to uzupełniaj witryny. Przy dość wysokim ruchu sprawdzaja sie różne programy partnerskie. A jeżeli ci się nie chce uzupełniać, to wstaw reklamę CPM, ale z tego wielkich zysków miał nie będziesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy