salab

Forumowicze
 • Zawartość

  1196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

salab wygrał w ostatnim dniu 8 Kwiecień 2015

salab ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

34 Excellent

O salab

Ostatnio na profilu byli

4153 wyświetleń profilu
 1. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Jak zmienić hasło administracyjne do panelu admina WPis?
 2. BuyFans.pl - promocja

  Serwis nie ma fanpage, wszystko jest na www.buyfans.pl pozdrawiam, Krzysztof Balicki
 3. Witam Mamy 2 wolne miejsca w prywatnym systemie serverów reverse proxy (dostęp do około 35 IP z całego świata, przekierowującego ruch na wybrany server) pod porządne zaplecze. Zainteresowanych zapraszam na priv lub biuro (a) web-systems.pl Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454
 4. BuyFans.pl - promocja

  Funkcjonalność mikrozleceń wychodzi powoli poza fazę beta. Zainteresowanych zapraszamy an PW lub @.
 5. Mamy 2 wolne miejsca w prywatnym systemie serverów reverse proxy pod porządne zaplecze. Zainteresowanych zapraszam na priv lub biuro@web-systems.pl
 6. Witam Teksty na zaplecza, minimum średniej jakości (pisane przez kogoś, kto ma minimum maturę i nie miał 2 z polskiego, bez błędów stylistycznych, itd). Tematyka - najchętniej mix (bez tematów prawnie i moralnie wątpliwych Teksty - minimum 2000 znaków, najchętniej mix długości Format - pliki txt lub docx Ilość - minimum 100sztuk w paczce Rozliczenie - UoD lub FV Teksty oczywiście muszą być unikalne, płacimy po otrzymaniu i sprawdzeniu tekstów (najczęściej w ciągu 48h, innej możliwości nie ma, oszustów już przerabialiśmy). Oferty: biuro@web-systems.pl Dane firmy: Web Systems ul. Bursztynowa 4 95-020 Janówka NIP: 729-246-24-54
 7. BuyFans.pl - promocja

  Założenie jest takie, żeby iść z tymw stronę InClick'a - czyli ustawiamy zadanie, przypisujemy punkty i zlecenie trafia do użytkowników systemu.
 8. BuyFans.pl - promocja

  System buyfans wdraża tetsowonową funkcjonalność - mikrozlecenia. Zainteresowanych przetestowaniem nowej funkcji w wersji beta, zapraszam do kontaktu przez email biuro (at) web-systems.pl lub PW.
 9. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Mam dziwne wrażenie, że ten automat nie działa. Ustawiony mam na 12h a wchodząc w panel ręcznie non stop mam aktualizacje - i to nie najświeższe wersje. Czy można jakoś sprawdzić logi?
 10. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Oby działało, dziękuję )
 11. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Aktualizacje do 30-03-2017
 12. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Jakiś orientacyjny termin wdrożenia?
 13. Witam Teksty na zaplecza, minimum średniej jakości (pisane przez kogoś, kto ma minimum maturę i nie miał 2 z polskiego, bez błędów stylistycznych, itd). Tematyka - najchętniej mix (bez tematów prawnie i moralnie wątpliwych Teksty - minimum 2000 znaków, najchętniej mix długości Format - pliki txt lub docx Ilość - minimum 100sztuk w paczce Rozliczenie - UoD lub FV Teksty oczywiście muszą być unikalne, płacimy po otrzymaniu i sprawdzeniu tekstów (najczęściej w ciągu 48h, innej możliwości nie ma, oszustów już przerabialiśmy). Oferty: biuro@web-systems.pl Dane firmy: Web Systems ul. Bursztynowa 4 95-020 Janówka NIP: 729-246-24-54 UPDATE: proszę o NIE PISANIE jeśli nie macie gotowych tekstów na już.
 14. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  " że gdy pojawi się aktualizacja " A skąd WPis będzie wiedział, że na jednym z X wordpressów, skórka Y lub plugin Z wymaga aktualizacji? Dlatego napisałem, że w sumie mógłby to sobie robić hurtem codziennie (pewnie sporo osób ręcznie codziennie lub co kilka dni i tak robi update w ten sposób). Niemniej jeśli można to ograć inaczej to w sumie bez różnicy, byle działało i pilnowało automatycznie aktualizacji, bo to w końcu bezpieczeństwo.