salab

Forumowicze
 • Zawartość

  1193
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

salab wygrał w ostatnim dniu 8 Kwiecień 2015

salab ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

34 Excellent

O salab

Ostatnio na profilu byli

3946 wyświetleń profilu
 1. Witam Teksty na zaplecza, minimum średniej jakości (pisane przez kogoś, kto ma minimum maturę i nie miał 2 z polskiego, bez błędów stylistycznych, itd). Tematyka - najchętniej mix (bez tematów prawnie i moralnie wątpliwych Teksty - minimum 2000 znaków, najchętniej mix długości Format - pliki txt lub docx Ilość - minimum 100sztuk w paczce Rozliczenie - UoD lub FV Teksty oczywiście muszą być unikalne, płacimy po otrzymaniu i sprawdzeniu tekstów (najczęściej w ciągu 48h, innej możliwości nie ma, oszustów już przerabialiśmy). Oferty: biuro@web-systems.pl Dane firmy: Web Systems ul. Bursztynowa 4 95-020 Janówka NIP: 729-246-24-54
 2. Założenie jest takie, żeby iść z tymw stronę InClick'a - czyli ustawiamy zadanie, przypisujemy punkty i zlecenie trafia do użytkowników systemu.
 3. System buyfans wdraża tetsowonową funkcjonalność - mikrozlecenia. Zainteresowanych przetestowaniem nowej funkcji w wersji beta, zapraszam do kontaktu przez email biuro (at) web-systems.pl lub PW.
 4. Mam dziwne wrażenie, że ten automat nie działa. Ustawiony mam na 12h a wchodząc w panel ręcznie non stop mam aktualizacje - i to nie najświeższe wersje. Czy można jakoś sprawdzić logi?
 5. Oby działało, dziękuję )
 6. Aktualizacje do 30-03-2017
 7. Jakiś orientacyjny termin wdrożenia?
 8. Witam Teksty na zaplecza, minimum średniej jakości (pisane przez kogoś, kto ma minimum maturę i nie miał 2 z polskiego, bez błędów stylistycznych, itd). Tematyka - najchętniej mix (bez tematów prawnie i moralnie wątpliwych Teksty - minimum 2000 znaków, najchętniej mix długości Format - pliki txt lub docx Ilość - minimum 100sztuk w paczce Rozliczenie - UoD lub FV Teksty oczywiście muszą być unikalne, płacimy po otrzymaniu i sprawdzeniu tekstów (najczęściej w ciągu 48h, innej możliwości nie ma, oszustów już przerabialiśmy). Oferty: biuro@web-systems.pl Dane firmy: Web Systems ul. Bursztynowa 4 95-020 Janówka NIP: 729-246-24-54 UPDATE: proszę o NIE PISANIE jeśli nie macie gotowych tekstów na już.
 9. " że gdy pojawi się aktualizacja " A skąd WPis będzie wiedział, że na jednym z X wordpressów, skórka Y lub plugin Z wymaga aktualizacji? Dlatego napisałem, że w sumie mógłby to sobie robić hurtem codziennie (pewnie sporo osób ręcznie codziennie lub co kilka dni i tak robi update w ten sposób). Niemniej jeśli można to ograć inaczej to w sumie bez różnicy, byle działało i pilnowało automatycznie aktualizacji, bo to w końcu bezpieczeństwo.
 10. Może dało by radę przy aktualizacji dodać funkcjonalność automatycznego codziennego update WP/pluginów/skór? Niby to jest szybkie do przeklikania, ale robienie tego non stop przez wiele miesięcy trochę męczące i czasochłonne zaczęło być... A tak to checkboxy (jeden do wszystkich updatów lub podział na 3 jak teraz) i cron załatwią sprawę pilnowania aktualizacji WPków. Co sądzicie?
 11. Zapewniam Cię, ze nie każdy
 12. +1
 13. Masz PW. Jak coś to biuro (at) web - systems .pl, Skype: balasaw, GG: 10101
 14. Nie ma, kiedyś mi programista takie coś ogarnął, pokazuje status przekierowania oraz pozwala kasować wpisy. Jak chcesz to za parę złotych mogę sprzedać.