salab

Forumowicze
 • Zawartość

  1214
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana salab w dniu 8 Kwiecień 2015

Użytkownicy przyznają salab punkty reputacji!

Reputacja

38 Excellent

Ostatnie wizyty

4456 wyświetleń profilu
 1. Potrzebujesz zaplecza wysokiej jakości, które nie tylko przekaże moc poprzez linki, ale także zdobędzie ruch? Od 10 lat budujemy strony zapleczowe na cmsie Wordpress (szablony premium oraz darmowe) i dobrze nam to idzie. Wysokiej jakości zoptymalizowane zaplecze to stabilne źródło ruchu oraz pełna kontrola nad linkami. Nasza oferta obejmuje: - dopasowanie szablonu do tematyki strony - stworzenie prostego logo - dodanie minimum 10 artykułów i tematycznych zdjęć (legalnych) - komentarze (widget Facebook'a) dla artykułów - formularz kontaktowy i mapka google (jako opcja dla zaplecz 'firmowych') - konfiguracja podstawowych pluginów Cena już od od 400pln netto Dodatkowe opcje: - hostowanie na prywatnym systemie serverów VPS (kilkadziesiąt adresów IP z Europy i USA) - pomoc w znalezieniu domen - podlinkowanie Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454 biuro (at) web-systems.pl
 2. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Majówkowa promocja Pierwsze 3 osoby (takie, które wwcześniej nie korzystały z systemu), które napiszą w systemie wiadomość "promocja majówka" otrzymają od nas pakiet starter gratis.
 3. Potrzebujesz zaplecza wysokiej jakości, które nie tylko przekaże moc poprzez linki, ale także zdobędzie ruch? Od 10 lat budujemy strony zapleczowe na cmsie Wordpress (szablony premium oraz darmowe) i dobrze nam to idzie. Wysokiej jakości zoptymalizowane zaplecze to stabilne źródło ruchu oraz pełna kontrola nad linkami. Nasza oferta obejmuje: - dopasowanie szablonu do tematyki strony - stworzenie prostego logo - dodanie minimum 10 artykułów i tematycznych zdjęć (legalnych) - komentarze (widget Facebook'a) dla artykułów - formularz kontaktowy i mapka google (jako opcja dla zaplecz 'firmowych') - konfiguracja podstawowych pluginów Cena już od od 400pln netto Dodatkowe opcje: - hostowanie na prywatnym systemie serverów VPS (kilkadziesiąt adresów IP z Europy i USA) - pomoc w znalezieniu domen - podlinkowanie Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454 biuro@web-systems.pl
 4. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Dziękujęmy za recenzję. Wszystko sięzgadza, najwięsze korzyści osiągamy z synergii z innymi działaniami (np FB Ads na dopalone posty).
 5. Witam Mamy 1 wolne miejsce w prywatnym systemie serverów reverse proxy (dostęp do około 40 IP z różnych C klas, przekierowującego ruch na wybrany server) pod porządne zaplecze. Zainteresowanych zapraszam na priv lub biuro (a) web-systems.pl Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454
 6. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Takie rzeczy tylko w FB Ads. BuyFans najlepiej działa w synergii z FBAds - czyli dopalamy post/reklamę i na to idą targetowane na grupę docelową Adsy.
 7. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Biorąc pod uwagę, ze na 10 wykopów z kampanii doszło jeszcze 20 naturalnych - jak to ma ktoś odróżnić i banować wybiórczo? Na chwilę obecną za małe zainteresowanie, może w przyszłości.
 8. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Nasze testy podaobnych kampanii wcześniej pokazały, że są ogromne wahania ilości wejść - od kilkudziesięciu do kilku tysiecy. Wszystko zależy od tematyki i kontentu. PS: dziękujemy za recenzję
 9. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Jest nawet główna i rekord ruchu w serwisie oraz sporo zapytań ofertowych. To chyba najlepsza kampania marketingu szeptanego w historii firmy, a w branży jesteśmy długo. Dziękujemy za pomoc 'tajemniczemu donosicielowi' i wykopowiczom!
 10. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Wszystko jest robione zgodnie z prawem, a Pan widzę, że się nudzi - prponuję znaleźć sobie dziewczynę albo pracę
 11. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Podeślij nowy adres w wiadomości systemowej, tylko upewnij się, że jest dobra jakość, bo kiepski content na wykop.pl nie przechodzi.
 12. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Zarejestruj darmowe konto w systemie buyfans.pl i napisz prywatną wiadomość (ikona koperty w panelu użytkownika) z adresem wykopu (lub 2, jeśli mają być 2 kampanie po 10).
 13. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Jesteś pierwszy. Zarejestruj darmowe konto w systemie buyfans.pl i napisz prywatną wiadomość (ikona koperty w panelu użytkownika) z adresem wykopu (lub 2, jeśli mają być 2 kampanie po 10).
 14. salab

  BuyFans.pl - promocja

  Do systemu BuyFans wprowadziliśmy nową funkcjonalność w wersji beta - wykopywanie znalezisk na wykop.pl - wykopy pochodzą od prawdziwych użytkowników, nie posiadamy prywatnej farmy botów. Pierwsze testy wypadły bardzo pozytywnie - jedna z 10 kampanii osiągnęła główną stronę wykop.pl i ściągnęła kilka tysięcy wejść. A to wszystko przy 30 wykopach z systemu. Pierwszych 5 osób, które napiszą w temacie, że są zainteresowane i dadzą w zamian feedback (nie wnikamy w żadnem sposób jaki on będzie, chcemy rzetelnej oceny) - dostaną od nas testowe kampanie po 20 wykopów (lub 2 kampanie po 10).
 15. salab

  Portal z katalogiem stron ślubnych i weselnych

  Czy jeszcze ktoś miał jakieś problemy z dodawaniem?