Jump to content

piotrml

Forumowicze
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Ciekawy temat... Ale czym się kierować, jakimi wynikami w rozliczeniach ze zlecającym pozycjonowanie? Co jest wiarygodne?
 2. Ja oprócz dwóch komputerów w dwóch różnych sieciach i trzech przeglądarek IE, FF i Chroma staram sprawdzam w webpozycja.pl. Czy webpozycja.pl jest to serwis na tyle wiarygodny, aby z niego przyjmować ostateczne wyniki w serpach?
 3. Ja mam to samo. I dziś zauważyłem, że to zależy właśnie od kompów czy sieci. Zresztą podobnie różnice widzę w zależności od przeglądarek. Ale to jakiś czas temu zauważyłem, że tak jakby IE faworyzowała i ustawiała na początku wyniki przeglądane.
 4. Swoją drogą mogłoby być kilka, a już najlepiej na PW. Jakby co to ja się piszę - konto już mam założone
 5. Nie mogę w żaden sposób dodać kod, chodź projekt już dodałem. W zasadzie przy dodawaniu projektu pojawia się Posiadasz za mało punktów, by móc dodać projekt. Dodanie 1 projektu to koszt 1 punktów. A kiedy dodaję jako "Kod zniżkowy" lub "Wprowadź multikod" nie ma efektu
 6. Dzięki. Piszesz, że dieta najtrudniejsze w skali tej trójki, cz w skali globalnej ?
 7. W tym momencie chodzi mi o określenie stopnia trudności dla słów kluczowych: odżywianie dieta odchudzanie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy