atp

Forumowicze
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O atp

Contact Methods

 • Website URL
  http://zachodniastrona.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  WLKP

Ostatnio na profilu byli

1003 wyświetleń profilu
 1. Co robimy? Głównym profilem działalności naszej agencji interaktywnej jest tworzenie stron www oraz sklepów internetowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją wszelkich projektów internetowych. Dlaczego właśnie my? Komercyjną działalność prowadzimy nieprzerwanie już ponad 8 lat Posiadamy bogate portfolio Oddajemy projekty na czas Tworzymy autorskie projekty - nie korzystamy z szablonów (chyba że na wyraźne życzenie klienta) Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie Dostosowujemy rozwiązania do projektu a nie na odwrót - nie pakujemy wszędzie systemu Wordpress - ma być lekko, szybko i przyjaźnie dla klienta W całej naszej karierze nie mieliśmy finalnie niezadowolonego klienta (parokrotnie kosztem niższego zarobku ale finalnie zawsze klient był zadowolony) - niezależnie czy było to zlecenie za 500 czy za 50000zł. Wszyscy klienci którzy do nas przyszli - często po wielu złych doświadczeniach z wcześniejszymi wykonawcami ich zleceń - finalnie u nas zostali (ewentualnie zakończyli działalność, upadli czy jeszcze coś innego im się przytrafiło ale są to rzeczy na które nie mieliśmy wpływu). Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Wszelkiego rodzaju migracje - strony, sklepy, bazy danych, itp. Tworzenie grafiki reklamowej - zaczynając od pudełek i ulotek, poprzez billboardy a skończywszy na reklamie na samochodach - projektujemy grafiki wszelkiego rodzaju Identyfikacja wizualna Projektowanie aplikacji mobilnych Prowadzenie kanałów Social Media Więcej informacji: https://designbox.pro Dane kontaktowe: Projektowanie stron internetowych - Andrzej Płonka Powstańców Wielkopolskich 2 62-300 Września NIP: 789-157-08-07 Tel: 600 523 123 Mail: biuro [małpa] designbox.pro Godziny otwarcia: pn. - pt. 8:00 - 16:00 sob - 10:00 - 14:00 Wystawiamy faktury VAT.
 2. Czy punkty do TB można kupić gdzieś nieoficjalnie? Albo konto z punktami? 200 punktów mnie konkretnie interesuje
 3. Nie trzeba dopisywać żadnych klas. Jeżeli chcesz na mobile mieć po dwa boxy obok siebie zamiast: g2 s-g4 mob-g12 columns box dajesz g2 s-g4 mob-g6 columns box Fraza przed myślnikiem (np. s czy mob) określa wielkość ekranu a fraza za myślnikiem określa jaką część siatki ma zajmować dany element (całość jest równa 12).
 4. atp

  Motyw WordPress

  Zapytaj u źródła - w stopce masz link do twórcy strony
 5. To tabeli daj: table-layout: fixed; width: 100%;
 6. atp

  Jak wykryć tablet?

  Polecam bibliotekę MobileESP https://github.com/ahand/mobileesp
 7. Czyli co - każdą umowę oddajesz prawnikowi do oceny? Nieźle - ja nie mam na to zasobów. ...a w tym temacie uważam, że każda normalna firma hostingowa należycie podchodzi do tego typu umów.
 8. Umowa ma być zgodna z aktualnymi przepisami, czyli aktualnie GIODO a za chwilę RODO. To czy umowa będzie poprawna czy nie to niech już ludzie od hostingu się martwią.
 9. Praktycznie każdy normalny hosting oferuje możliwość podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Zazwyczaj za jakieś normalne pieniądze a czasem nawet za free.
 10. W sumie to pewnie Shoper im dostarczy przystosowane do wdrożenia rozwiązanie
 11. Piękny argument przeciwko stawiania sklepów w modelu SaaS
 12. Czas odpowiedzi serwera w godzinach szczytu to jakaś porażka, ceny domen być może i skoczyły ale parametry kont hostingowych też poszły w górę, przy zachowaniu podobnych cen.
 13. Możesz sprawdzać w którym miejscu jest scroll przeglądarki i zależnie od tego nadawać klasę elementowi z ikoną czy cokolwiek. $(document).ready (function () { var sT = $(this).scrollTop(); if (sT >= 510) { $(".menu-ico").addClass("blue") } $(window).scroll (function () { var sT = $(this).scrollTop(); if (sT >= 510) { $(".menu-ico").addClass("blue") } else if (sT < 510) { $(".menu-ico").removeClass("blue") } }); });
 14. Wygląda na to że już Google sobie poradziło Hekko
 15. Możliwość zainstalowania certyfikatu jako taką mam ale nie chcę z niej skorzystać. Skusiłem się na promocję i opłaciłem ten serwer na pięć czy sześć lat w przód. Żeby podpiąć SSL potrzebne jest dedykowane IP które kosztuje 12,3zł na miesiąc a trzeba opłacić na cały okres. Nie chcę wydawać ponad 700zł a zamiast tego chciałbym przejść na http Da się coś z tym zrobić czy trzeba czekać aż Google sobie przemieli nową mapę strony?