atp

Forumowicze
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O atp

 • Urodziny 02.01.1984

Contact Methods

 • Website URL
  https://designbox.pro

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  WLKP

Ostatnio na profilu byli

1210 wyświetleń profilu
 1. Sortowanie - Ref. Domains malejąco - w obecnej chwili 2 jest większe niż 19
 2. atp

  Nie działa przekierowanie 301

  Spróbuj może tak: a w drugim przypadku Znaki specjalne trzeba escapować poprzedzając je znakiem "\"
 3. atp

  Serwis ogłoszeniowy

  Technicznie: - jakieś niepodomykane elementy w kodzie - doctype wskazuje na HTML5 a tymczasem w kodzie znaczniki typu <center>, <font> itp. - RWD - na Iphone strona lata na boki przy przewijaniu w dół SEO: - brak alt dla obrazków - brak nagłówków Wizualnie: Nie ma co oceniać za bardzo.
 4. Co robimy? Głównym profilem działalności naszej agencji interaktywnej jest tworzenie stron www oraz sklepów internetowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją wszelkich projektów internetowych. Dlaczego właśnie my? Komercyjną działalność prowadzimy nieprzerwanie już ponad 8 lat Posiadamy bogate portfolio Oddajemy projekty na czas Tworzymy autorskie projekty - nie korzystamy z szablonów (chyba że na wyraźne życzenie klienta) Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie Dostosowujemy rozwiązania do projektu a nie na odwrót - nie pakujemy wszędzie systemu Wordpress - ma być lekko, szybko i przyjaźnie dla klienta W całej naszej karierze nie mieliśmy finalnie niezadowolonego klienta (parokrotnie kosztem niższego zarobku ale finalnie zawsze klient był zadowolony) - niezależnie czy było to zlecenie za 500 czy za 50000zł. Wszyscy klienci którzy do nas przyszli - często po wielu złych doświadczeniach z wcześniejszymi wykonawcami ich zleceń - finalnie u nas zostali (ewentualnie zakończyli działalność, upadli czy jeszcze coś innego im się przytrafiło ale są to rzeczy na które nie mieliśmy wpływu). Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Wszelkiego rodzaju migracje - strony, sklepy, bazy danych, itp. Tworzenie grafiki reklamowej - zaczynając od pudełek i ulotek, poprzez billboardy a skończywszy na reklamie na samochodach - projektujemy grafiki wszelkiego rodzaju Identyfikacja wizualna Projektowanie aplikacji mobilnych Prowadzenie kanałów Social Media Więcej informacji: https://designbox.pro Dane kontaktowe: Projektowanie stron internetowych - Andrzej Płonka Powstańców Wielkopolskich 2 62-300 Września NIP: 789-157-08-07 Tel: 600 523 123 Mail: biuro [małpa] designbox.pro Godziny otwarcia: pn. - pt. 8:00 - 16:00 sob - 10:00 - 14:00 Wystawiamy faktury VAT.
 5. Czy punkty do TB można kupić gdzieś nieoficjalnie? Albo konto z punktami? 200 punktów mnie konkretnie interesuje
 6. Nie trzeba dopisywać żadnych klas. Jeżeli chcesz na mobile mieć po dwa boxy obok siebie zamiast: g2 s-g4 mob-g12 columns box dajesz g2 s-g4 mob-g6 columns box Fraza przed myślnikiem (np. s czy mob) określa wielkość ekranu a fraza za myślnikiem określa jaką część siatki ma zajmować dany element (całość jest równa 12).
 7. atp

  Motyw WordPress

  Zapytaj u źródła - w stopce masz link do twórcy strony
 8. To tabeli daj: table-layout: fixed; width: 100%;
 9. atp

  Jak wykryć tablet?

  Polecam bibliotekę MobileESP https://github.com/ahand/mobileesp
 10. Czyli co - każdą umowę oddajesz prawnikowi do oceny? Nieźle - ja nie mam na to zasobów. ...a w tym temacie uważam, że każda normalna firma hostingowa należycie podchodzi do tego typu umów.
 11. Umowa ma być zgodna z aktualnymi przepisami, czyli aktualnie GIODO a za chwilę RODO. To czy umowa będzie poprawna czy nie to niech już ludzie od hostingu się martwią.