atp

Forumowicze
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About atp

 • Birthday 01/02/1984

Contact Methods

 • Website URL
  https://designbox.pro

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  WLKP

Recent Profile Visitors

1,303 profile views
 1. atp

  Budowanie zaplecza

  Dorosłem w końcu do budowy porządnego zaplecza i mam w związku z tym kilka pytań Zdaję sobie sprawę, że ilu rabinów tyle odpowiedzi, ale ucieszę się z odpowiedzi każdego rabina 1. Dlaczego powinno się urywać swoje zaplecze? 2. Czy w 2019 warto bawić się w seo hostingi (na początek chodzi o około 40 stron) czy lepiej po prostu wziąć hosting współdzielony w kilku firmach? Jeżeli to drugie to na ile hostingów rozbić te 40 stron (zróżnicowane platformy - od WP po czystego HTML'a). 3. Jak bardzo warto różnicować rejestratorów domen przy budowie zaplecza (jeszcze żeby to wszystko ogarnąć później - macie jakieś planery czy po prostu Excel?)? 4. Czy rejestracja domen na nieprawdziwe dane niesie za sobą jakieś zagrożenia? Lepiej rejestrować na fikcyjne dany czy po całej rodzinie/znajomych? 5. Zakładając kilka poziomów zaplecza. Czy na stronach lepszej jakości dajecie czasem artykuły, które do niczego nie linkują? 6. Czy warto zaplecze podpinać pod GA i Search Console czy dla statystyk jakieś zewnętrzne skrypty? Jeżeli to pierwsze to każda strona do osobnego konta (+wtedy już chyba warto byłoby kupić jakąś paczkę zweryfikowanych żeby lepiej wyglądało )? Z góry dzięki za odpowiedzi w temacie
 2. atp

  Galeria height:100vh ??

  Raczej nie. Magia dzieje się tutaj -> http://hareklein.com.au/wp-content/themes/hk/js/slider_2.js?ver=5.1.1
 3. atp

  :hover dla innego elementu

  div:hover .t2 {background-color: aqua}
 4. atp

  [Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

  Sortowanie - Ref. Domains malejąco - w obecnej chwili 2 jest większe niż 19
 5. atp

  Nie działa przekierowanie 301

  Spróbuj może tak: a w drugim przypadku Znaki specjalne trzeba escapować poprzedzając je znakiem "\"
 6. atp

  Serwis ogłoszeniowy

  Technicznie: - jakieś niepodomykane elementy w kodzie - doctype wskazuje na HTML5 a tymczasem w kodzie znaczniki typu <center>, <font> itp. - RWD - na Iphone strona lata na boki przy przewijaniu w dół SEO: - brak alt dla obrazków - brak nagłówków Wizualnie: Nie ma co oceniać za bardzo.
 7. Co robimy? Głównym profilem działalności naszej agencji interaktywnej jest tworzenie stron www oraz sklepów internetowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją wszelkich projektów internetowych. Dlaczego właśnie my? Komercyjną działalność prowadzimy nieprzerwanie już ponad 8 lat Posiadamy bogate portfolio Oddajemy projekty na czas Tworzymy autorskie projekty - nie korzystamy z szablonów (chyba że na wyraźne życzenie klienta) Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie Dostosowujemy rozwiązania do projektu a nie na odwrót - nie pakujemy wszędzie systemu Wordpress - ma być lekko, szybko i przyjaźnie dla klienta W całej naszej karierze nie mieliśmy finalnie niezadowolonego klienta (parokrotnie kosztem niższego zarobku ale finalnie zawsze klient był zadowolony) - niezależnie czy było to zlecenie za 500 czy za 50000zł. Wszyscy klienci którzy do nas przyszli - często po wielu złych doświadczeniach z wcześniejszymi wykonawcami ich zleceń - finalnie u nas zostali (ewentualnie zakończyli działalność, upadli czy jeszcze coś innego im się przytrafiło ale są to rzeczy na które nie mieliśmy wpływu). Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Wszelkiego rodzaju migracje - strony, sklepy, bazy danych, itp. Tworzenie grafiki reklamowej - zaczynając od pudełek i ulotek, poprzez billboardy a skończywszy na reklamie na samochodach - projektujemy grafiki wszelkiego rodzaju Identyfikacja wizualna Projektowanie aplikacji mobilnych Prowadzenie kanałów Social Media Więcej informacji: https://designbox.pro Dane kontaktowe: Projektowanie stron internetowych - Andrzej Płonka Powstańców Wielkopolskich 2 62-300 Września NIP: 789-157-08-07 Tel: 600 523 123 Mail: biuro [małpa] designbox.pro Godziny otwarcia: pn. - pt. 8:00 - 16:00 sob - 10:00 - 14:00 Wystawiamy faktury VAT.