atp

Forumowicze
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O atp

 • Urodziny 02.01.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://zachodniastrona.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  WLKP
 1. Nie trzeba dopisywać żadnych klas. Jeżeli chcesz na mobile mieć po dwa boxy obok siebie zamiast: g2 s-g4 mob-g12 columns box dajesz g2 s-g4 mob-g6 columns box Fraza przed myślnikiem (np. s czy mob) określa wielkość ekranu a fraza za myślnikiem określa jaką część siatki ma zajmować dany element (całość jest równa 12).
 2. atp

  Motyw WordPress

  Zapytaj u źródła - w stopce masz link do twórcy strony
 3. To tabeli daj: table-layout: fixed; width: 100%;
 4. atp

  Jak wykryć tablet?

  Polecam bibliotekę MobileESP https://github.com/ahand/mobileesp
 5. Czyli co - każdą umowę oddajesz prawnikowi do oceny? Nieźle - ja nie mam na to zasobów. ...a w tym temacie uważam, że każda normalna firma hostingowa należycie podchodzi do tego typu umów.
 6. Umowa ma być zgodna z aktualnymi przepisami, czyli aktualnie GIODO a za chwilę RODO. To czy umowa będzie poprawna czy nie to niech już ludzie od hostingu się martwią.
 7. Praktycznie każdy normalny hosting oferuje możliwość podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Zazwyczaj za jakieś normalne pieniądze a czasem nawet za free.
 8. W sumie to pewnie Shoper im dostarczy przystosowane do wdrożenia rozwiązanie
 9. Piękny argument przeciwko stawiania sklepów w modelu SaaS
 10. Czas odpowiedzi serwera w godzinach szczytu to jakaś porażka, ceny domen być może i skoczyły ale parametry kont hostingowych też poszły w górę, przy zachowaniu podobnych cen.
 11. Możesz sprawdzać w którym miejscu jest scroll przeglądarki i zależnie od tego nadawać klasę elementowi z ikoną czy cokolwiek. $(document).ready (function () { var sT = $(this).scrollTop(); if (sT >= 510) { $(".menu-ico").addClass("blue") } $(window).scroll (function () { var sT = $(this).scrollTop(); if (sT >= 510) { $(".menu-ico").addClass("blue") } else if (sT < 510) { $(".menu-ico").removeClass("blue") } }); });
 12. Wygląda na to że już Google sobie poradziło Hekko
 13. Możliwość zainstalowania certyfikatu jako taką mam ale nie chcę z niej skorzystać. Skusiłem się na promocję i opłaciłem ten serwer na pięć czy sześć lat w przód. Żeby podpiąć SSL potrzebne jest dedykowane IP które kosztuje 12,3zł na miesiąc a trzeba opłacić na cały okres. Nie chcę wydawać ponad 700zł a zamiast tego chciałbym przejść na http Da się coś z tym zrobić czy trzeba czekać aż Google sobie przemieli nową mapę strony?
 14. Wcześniej moja strona była opatrzona certyfikatem SSL. W pliku htaccess było przekierowanie linków z http na https. Linki w Google zaindeksowane są jako https. Zmieniłem serwer i nie mam możliwości zainstalowania certyfikatu SSL. Potrzebuję teraz z powrotem przekierować wszystkie linki na http. Próbowałem to zrobić przy pomocy htaccess, za pomocą następujących wpisów: Próba 1: <If "%{HTTPS} == 'on'" > Redirect permanent / http://shirtz.pl/ </If> Próba 2: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} =on RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1 [L,R=301] Tutaj były różne kombinacje - bez i z różnymi znakami, z domeną zamiast HTTP_HOST itp. Próba 3: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} =https RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301] Próba 4: RewriteEngine On RewriteCond %{SERVER_PORT} ^443$ RewriteRule (.*) http://shirtz.pl/$1 [R=301,L] Żaden z powyższych kodów nie zadziałał. Jest może jeszcze jakiś inny sposób? Ewentualnie jak "zmusić" Google do przeindeksowania wszystkich strona na http?
 15. ...a planowane było w ogóle wprowadzenie takiej funkcjonalności? Kiedyś pisałem do TB to dostałem odpowiedź że nie ma takiej opcji a to by było bardzo przydatne.