Jump to content

Sannjas

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. No właśnie takie też mam zdanie. Jak mam czytać to, to odechciewa mi się patrzeć na monitor. Odpycha, jest pusty, straszny i nieludzki. Zacząłem pisać sam. Mogę poprosić teraz o ocenę? oneforme.pl/posciel/posciel-lniana-200x220.html Pytanie podstawowe: czy to jest opdowiedni tekst pod względem SEO i użytkownika i innych wyznaczników jakości treści, o których jeszcze nie wiem?
 2. Dzień dobry, Przesyłam próbkę tekstu w załączniku. Proszę mi powiedzieć czy teksty seo do sklepu na kartę produktu muszą wyglądać tak? Strasznie ciężko się to czyta i ogólnie mam wrażenie, że gdybym przeczytał takie coś na stronie jakiegoś sklepu to uznałbym właściciela za osobę o niskim IQ. Czy tekst na kartę produktu musi być długi i bez składu i ładu? Jestem trochę w kropce bo dostałem więcej takich jak w załączniku. Proszę o opinię. Może zmiana Copywritera by pomogła? narzuta oslo.txt
 3. Cześć i czołem! Szukam narzędzia, które jest w stanie wygenerować raporty sprzedaży dla danych słów kluczowych z ebay.de. Potrzebuję przeanalizować rynek pod kątem konkretnej grupy produktów. Czy znacie jakieś narzędzie tego typu? Może jest jakaś firma, która się tym zajmuje? Chętnie zamówię taki raport.
 4. Dzień dobry, Chciałbym kompleksowo zlecić usługi seo dla nowej strony internetowej z odzieżą specjalistyczną. Sklep znajduje się pod adresem lalil.pl i jest przygotowany do pozycjonowania. Bardzo proszę o oferty oraz zakres usług na e-mial office@lalil.pl. Zlecający: Pufoteka.pl Kolejowa 28 09-500 Gostynin NIP 971-065-12-66.
 5. Witam serdecznie! Chciałem poruszyć ten temat. Kiedyś było Alledrogo.pl alle się zmyło. Czy znacie coś ciekawego, wartego polecenia do analizy konkurencji na Allegro?
 6. Miałem podobne wątpliwości co Wy, ale zauważcie, że jedna czy dwie osoby tam podbiegły. Wyobraźcie sobie, że nagle biegną tam wszyscy i chcą pomagać. Gdzie kucharek sześć... ... tam cycków dwanaście!
 7. Jak w temacie. Zastanawiam się nad dodawarką do katalogów. Głównie będzie ona pracowała na rzecz zaplecza - aby pozyskać linki, które potem będą dopalane. Czytałem oba wątki o programach i nie mogę się zdecydować. Proszę o pomoc.
 8. A jak sądzicie, czy precel meblowy oraz katalog firm związanych z tematyką meblową to dobry pomysł na początek?
 9. jak zrobisz zaplecze z wytycznymi to bana czy filtra nie dostaniesz
 10. Witam! Chcę zbudować sobie dobre zaplecze. Czy możecie podpowiedzieć mi jakie tematyki zapleczówek mógłbym postawić? Nic nie przychodzi mi do głowy.. Moim tematem przewodnim są MEBLE.
 11. Witam! Miałem 10 świeżych domen i po 10 subdomen na domenie (różne IP), na które wykonałem blasta XR i SB. Dość mocnego. Domeny wyleciały szybciej niż się pojawiły. Słuch po nich zaginał. Regionalki więc nie ma co się... Ale jest kilkanaście tysięcy linków, które można wykorzystać. Się chciałem zapytać, czy BEZPIECZNIE będzie jeśli zrobię 301 ze starych domen na pozycjonowaną stronę? Czy takie praktyki się stosuje? Zasadniczo - czy to BEZPIECZNE?
 12. Witam! Odkupię działające i generujące zaplecze pod Statlinka. Oferty proszę kierować na adres: fakez@o2.pl wraz z informacją jaka cena i ile punktów generuje zaplecze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy