sindirus

Forumowicze
 • Zawartość

  1628
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

129 Excellent

O sindirus

 • Ranga
  Seo copywriter

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.wrkrdm.webd.pl/portfolio/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnio na profilu byli

4512 wyświetleń profilu
 1. W paczce jest po 10 tekstów, każdy ma minimum 1000 zzs. Tematyki tekstów + zawarta w nich fraza kluczowa: 1. Aranżacja wnętrz 2. Kredyty chwilówki 3. Pozycjonowanie 4. Pożyczki bez BIK 5. Przeprowadzki 6. Prezenty na święta 7. Noclegi w górach Cena za paczkę: 11zł Możliwa sprzedaż za pośrednictwem Giełdy Tekstów. Kontakt: gr(znaczek)interia.pl (proszę kierować się na maila, nie na PM) Portfolio po kontakcie.
 2. [startup] GieldaTekstow.pl

  Obecnie nie możesz podjąć się realizacji kolejnego zlecenia. Po poprawnie wykonanym pierwszym zleceniu dostępny limit zleceń będzie wynosił 5. Obecnie mam tylko 2 zlecenia, oba mają status gotowe do odbioru. Żadnej reklamacji, żadna też nie została zgłoszona w ostatnim czasie (przynajmniej nigdzie nie mam takiego komunikatu). Mail wysłany (jeden bezpośrednio przez dział kontakt, drugi od razu na bok@gieldatekstow.pl Do tej pory mimo upływu ponad miesiąca nie mam też informacji o znikających z mojego konta pieniądzach, mimo że problem pojawia się przy każdej realizacji zlecenia i zgłaszany był wam dwukrotnie.
 3. [startup] GieldaTekstow.pl

  Szkoda że wasza strona ładuje się z prędkością jednej litery na minutę. I poważnie? Taka firma, a nie umiecie wysłać maila z powiadomieniem o zmianie w regulaminie, tylko uważacie, że wzmianka na fp, na który mało kto zagląda, jest wystarczająca?
 4. Jeszcze raz o internecie rzeczy.

  Jak najbardziej, są podręczniki akademickie na temat edukacji medialnej, których z powodzeniem można używać w szkołach. Owszem, są też i filozoficzne wypociny typowo naukowe, niektóre nawet o zabarwieniu teologicznym (z dziedziny teologii środków społecznego przekazu) Większość dostępnych źródeł to rzetelne opracowania. Tylko trzeba pamiętać, że w tym wypadku najlepszą podstawą programową jest rzeczywistość - to, co dzieje się dookoła w sferze medialnej, a teoria jest jedynie dodatkiem. Problem polega na tym, że kiedy mówi się o edukacji medialnej, wychowaniu do mediów, to pokutuje przekonanie, że chodzi o to, aby "nauczyć ludzi oglądać telewizję i odróżniać reklamę od filmu" albo "pokazać babci, jak się włącza komputer". Pośrednio to prawda, bo edukacja medialna może być rozumiana w różny sposób, ale przede wszystkim chodzi o ogromną pracę związaną z uświadamianiem ludzi, że cyfrowa współczesność jest tu i teraz, a nie schowana "gdzieś w Internecie". Nie mówię o podstawie programowej i np.usuwaniu przedmiotów, aby wcisnąć zamiast godziny historii godzinę edukacji medialnej. Dyrektorzy jak najbardziej mogą poświęcić jedną godzinę lekcyjną raz w miesiącu na udostępnienie sali. Moje zajęcia odbywały się po lekcjach, nie w czasie lekcji i nie ich kosztem oraz za darmo (a nawet wykosztowałem się na ciasteczka dla słuchaczy ). Nie były obowiązkowe, z uczniów przychodził kto chciał, ale frekwencja była bardzo wysoka, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że takie wykłady są potrzebne. W gestii dyrektora bez problemu leży udostępnienie sali, nie musiał w tym celu nawet informować kuratorium, wystarczy żeby po prostu chciał.
 5. Jeszcze raz o internecie rzeczy.

  Taki przedmiot już jest, nazywa się edukacją medialną albo wychowaniem do mediów. Wbrew nazwie współcześnie nie chodzi już tylko o to, jak wychowywać do odbioru mediów i jak z nich korzystać bez szkody dla siebie (podatność na sugestie, selekcja informacji), ale również jak się zachowywać w całym świecie 2.0. Wśród zagadnień podejmowanych przed edukację medialną są właśnie kwestię cyberprzestępczości, anonimowości, odpowiedzialności w Internecie (hejtu, prześladowań). Miałem okazję prowadzić wykłady z EM w warszawskich liceach i gimnazjach (darmowo, w ramach pracy badawczej do grantu). Na wysłanych około 50 zapytań odpowiedziało 3 dyrektorów. Trzech. W Warszawie. Wszyscy byli z prywatnych szkół, dyrektorzy publicznych placówek olali sprawę ciepłym moczem. Jeśli jakaś zmiana miałaby nadejść, to wyłącznie odgórnie - oddolna inicjatywa zależna od dyrektorów się nie sprawdza.
 6. [Wykonam] Teksty SEO

  Witam. SPRZEDAM GOTOWE PACZKI TEKSTÓW Jakość preclowo-zapleczowa. W paczce 10 tekstów po minimum 1000zzs. Tematyki (są jednocześnie słowami kluczowymi): - pozycjonowanie, SEO - kredyty bez BIK - pożyczki online - last minute - aranżacja wnętrz - architekt [miasto] Cena za paczkę - 20zł. Podejmę się realizacji różnorodnych tekstów dla SEO: - preclowych - zapleczowych (np. pod SWL) - blogowych (na blogi tematyczne, firmowe, także zapleczowe o lepszej jakości) - na docelowe strony www (zakładki o nas, o firmie, historia, oferta, kontakt etc.) - do katalogów stron (opisy) Stawki za tekst 1000 znakowy ze spacjami: - precle – 1,5zł - zapleczowe - 3zł - blogowe – od 4zł - strony www – od 10zł - tekst do katalogu – 1zł za 500zzs Wykonuję również teksty z synonimami w cenie 3,5zł za 1000 znaków ze spacjami przed wymieszaniem. Możliwa sprzedaż lub realizacja tekstów za pośrednictwem GiełdyTekstów.pl lub transakcji przez Allegro (plus prowizja). Link do portfolio po kontakcie. Kontakt:
 7. Co o nas wie Google ?

  Z jednej strony śmieszne, a z drugiej jakieś takie przykre. Na co dzień nie korzystam prywatnie z Facebooka, jedynie w celach związanych z pracą, a i tak wyskakujące wszystkie idealnie dopasowane reklamy pod to, co człowiek oglądał/wyszukiwał w ostatnim czasie... Najgorsze jest to, że człowiek że podświadomie na to łapie (nawet jeśli doskonale wie, jak funkcjonuje ten system) i kliknie na reklamę, wykona jakąś akcję, nawet coś kupi albo zamówi. O tym tytułowym Google już nawet nie trzeba mówić, tu chyba wszyscy wiedzą, jak działa
 8. [Wykonam] Teksty SEO

  Witam. Podejmę się realizacji różnorodnych tekstów dla SEO: - preclowych - zapleczowych (np. pod SWL) - blogowych (na blogi tematyczne, firmowe, także zapleczowe o lepszej jakości) - na docelowe strony www (zakładki o nas, o firmie, historia, oferta, kontakt etc.) - do katalogów stron (opisy) Stawki za tekst 1000 znakowy ze spacjami: - precle – 1,5zł - zapleczowe - 3zł - blogowe – od 4zł - strony www – od 10zł - tekst do katalogu – 1zł za 500zzs Wykonuję również teksty z synonimami w cenie 3,5zł za 1000 znaków ze spacjami przed wymieszaniem. Możliwa sprzedaż lub realizacja tekstów za pośrednictwem GiełdyTekstów.pl lub transakcji przez Allegro (plus prowizja). Link do portfolio po kontakcie. Kontakt: grcopy(malpka)interia.pl
 9. W naszym małym copywriterskim światku ta firma jest dość dobrze znana. Nie wiem, jak wygląda sytuacja obecnie, ale znajoma współpracowała z nią w 2015 roku i nie chwaliła sobie tej współpracy, a zwłaszcza jej końca. Firma życzyła sobie wtedy, aby każda umowa była wydrukowana, a następnie przesłana im w dwóch egzemplarzach, problem w tym, że sami potem tych umów nie odsyłali. I wedle mojej wiedzy z początku marca znajoma do tej pory nie otrzymała dwóch z trzech podpisanych umów, bo zawsze gdy się upominała, były problemy z biurem rachunkowym, księgową, zmienianiem biura rachunkowego i księgowej itp. W pewnym momencie kiedy doszło do sytuacji, że nie miała jeszcze rozliczonej umowy za poprzedni miesiąc (brak wypłaty, brak kontaktu), a dostawała zlecenia już na kolejny tylko że bez żadnej nowej umowy i postanowiła zerwać współpracę, to nagle się okazało, że szef "miał urlop i nie był dostępny, więc wypłata będzie jak wróci za dwa tygodnie". Tylko że na tym urlopie swobodnie odpisał na maila, którego koleżanka wysłała z fejkowego konta podając się na potencjalnego klienta. Finalnie przelew dostała pod koniec miesiąca, chociaż powinien być na początku. Możliwe, że przez półtora roku standardy traktowania współpracowników, którzy nie prowadzą firmy i nie wystawiają faktur zmieniły się na lepsze. Chciałem tylko opisać podobny przypadek jak wyżej, bo doskonale wiem, jak oceniane są pod względem wiarygodności tutaj nowe i świeże konta, które na dzień dobry wyskakują z taką negatywną opinią.
 10. Nic odkrywczego w tym artykule w zasadzie nie ma, o prawie autorskim uczą się już studenci na pierwszym roku, więc nawet po pobieżnej lekturze ustawy łatwo zauważyć, że prawa osobistego się nie da zbyć. I kropka. Nawet jak się między sobą ktoś dogada, że wydaje książkę w taki sposób. Książki książkami, ale cały seo copywriting to dokładnie to samo. Odkąd tylko piszę dla klientów, to zaledwie dwóch opublikowało mój tekst z moim imieniem i nazwiskiem (mówię oczywiście o tekstach wartościowych i z pominięciem stron firmowych, preclowych nawet nie biorę pod uwagę) i były oto osoby, które miały naprawdę dobrze przygotowaną umowę o przeniesienie autorskich praw majątkowych.. Najczęściej są to teksty anonimy bez podpisu, rzadziej się zdarza, ale klient podpisuje się własnymi danymi (najczęściej zauważyłem przy tekstach kupionych przez GT; kiedy klient kupuje bezpośrednio ode mnie i ma ze mną kontakt, to takich przypadków nie odnotowałem). Ogólnie świadomość twórców (seo copywriterów) i nabywców jest bardzo mała. O ile mogę zrozumieć, że ktoś zamawia 10 tekstów na zaplecze pod jakieś SWL, więc mu nie zależy na papierowej umowie, lataniu na pocztę i drukowaniu, bo umowa ważnie zawarta musi być w formie pisemnej, o tyle po kilku latach wciąż nie rozumiem, jak można zamówić teksty za kilkaset złotych, a na propozycję podpisania umowy odpowiedzieć krótko "nie będę się w to bawił, bo nie mam czasu".
 11. [Wykonam] Teksty SEO

  Witam. Podejmę się realizacji różnorodnych tekstów dla SEO: - preclowych - zapleczowych (np. pod SWL) - blogowych (na blogi tematyczne, firmowe, także zapleczowe o lepszej jakości) - na docelowe strony www (zakładki o nas, o firmie, historia, oferta, kontakt etc.) - do katalogów stron (opisy) Stawki za tekst 1000 znakowy ze spacjami: - precle – 1,5zł - zapleczowe - 3zł - blogowe – od 4zł - strony www – od 10zł - tekst do katalogu – 1zł za 500zzs Wykonuję również teksty z synonimami w cenie 3,5zł za 1000 znaków ze spacjami przed wymieszaniem. Możliwa sprzedaż lub realizacja tekstów za pośrednictwem GiełdyTekstów.pl lub transakcji przez Allegro (plus prowizja). Link do portfolio po kontakcie. Kontakt: grcopy(malpka)interia.pl
 12. [startup] GieldaTekstow.pl

  Mam chyba jakieś déjà vu, bo już to było z pewnością przeze mnie zgłaszane. W trybie normalnym nie można zrealizować wypłaty środków z konta na PP mimo zebrania wymaganej kwoty, tj. 50zł. Podczas wypłaty z PP nie można jej dokonać (najpierw kwota powyżej 50zł, przy drugiej próbie cała zebrana w systemie PP), bo jest blokada: Natomiast w regulaminie: Wypłata działa, ale wyłącznie w trybie "Możliwość wypłaty co najmniej 5zł/6mc", co automatycznie przeczy waszemu regulaminowi.
 13. [Wykonam] Teksty SEO

  Witam. Podejmę się realizacji różnorodnych tekstów dla SEO: - preclowych - zapleczowych (np. pod SWL) - blogowych (na blogi tematyczne, firmowe, także zapleczowe o lepszej jakości) - na docelowe strony www (zakładki o nas, o firmie, historia, oferta, kontakt etc.) - do katalogów stron (opisy) Stawki za tekst 1000 znakowy ze spacjami: - precle – 1,5zł - zapleczowe - 3zł - blogowe – od 4zł - strony www – od 10zł - tekst do katalogu – 1zł za 500zzs Wykonuję również teksty z synonimami w cenie 3,5zł za 1000 znaków ze spacjami przed wymieszaniem. Możliwa sprzedaż lub realizacja tekstów za pośrednictwem GiełdyTekstów.pl lub transakcji przez Allegro. Link do portfolio po kontakcie. Kontakt: grcopy(malpka)interia.pl
 14. [startup] GieldaTekstow.pl

  Jak najbardziej jest możliwe, że teksty ze statusem Gotowe do odbioru wiszą dłużej niż 3 dni, wystarczy, że zleceniobiorca odda je przed terminem, a zleceniodawca nie zaakceptuje samemu, tylko zrobi to dopiero system po 3 dniach od zakończenia zlecenia. Macie to w swoim własnym FAQ, to skąd się wam wzięło nagle 36h? Czy coś się zmieniło? GT, nie rozumiesz sytuacji, którą opisuje Golab. Zleceniodawca ma 3 dni na zaakceptowanie tekstów od chwili zakończenia zlecenia = upływu czasu na jego realizację. Nie od chwili oddania zlecenia przez wykonawcę. Golab opisuje przypadek, gdy dostaje zlecenie z terminem realizacji wynoszącym 3 dni (względnie jakimkolwiek innym, nie ma to w sumiewiększego znaczenia). Nie czeka jednak do końca terminu i oddaje teksty już pierwszego dnia, może nawet po paru godzinach od wybrania go do realizacji. To oznacza, że jeśli zleceniodawca nie zaakceptuje tekstów od razu (po weryfikacji przez moderatora), tylko oleje sprawę i teksty zatwierdzi dopiero automatycznie system, to Golab musi czekać najpierw 2 dni do końca zlecenia + kolejne 3 dni, aby zlecenie zostało zaakceptowanie automatycznie. To wydłuża czas oczekiwania na akceptację do 5 dni = wydłuża czas "zwolnienia miejsca" na nowe zlecenie w tym limicie 5 zleceń jednocześnie. Dodatkowo Golab ma podjętych jednocześnie 5 zleceń (łącznie z tym opisywanym), nie może więc podjąć się kolejnego, bo wykorzystał już limit, mimo że jedno z nich już przecież skończył i tylko czeka na akceptację zleceniodawcy. Nie chodzi więc o żadne wyliczone godziny na akceptację przez zleceniodawcę , ani o zwiększanie limitu dostępnych jednocześnie zleceń. Chodzi o to, aby Gołąb po oddaniu zlecenia i zaakceptowaniu go przez moderatora (gdy zlecenie ma status "Gotowe do odbioru"), mógł spokojnie podjąć się kolejnego zlecenia w tym limicie 5 dostępnych. Czyli o uznawanie, że teksty ze statusem "Gotowe do odbioru" są traktowane przez system jak zrealizowane i "wypadają" z limitu 5 podjętych jednocześnie zleceń.
 15. Poprawne pisanie tekstów na bloga

  Pytasz pod względem SEO copywritingu, czy ogólnie treści i odbioru przez czytelnika? Jako czytelnik miałbym pewien niedosyt, że wpis jest taki krótki. Rozumiem, że to blog fotograficzny i treścią są głównie zdjęcia, które budują całą konstrukcję wpisu, ale przydałoby się trochę więcej tekstu. Dlaczego ten park jest taki ciekawy i uważasz go za dobre miejsce do sesji ślubnych? To, że ma zaciemnione alejki i pergolę to trochę za mało, przecież to znajdziemy w praktycznie każdym parku.