Jump to content

sliwa007

Forumowicze
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sliwa007

 • Birthday 05/31/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.resproject.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rzeszów
 • Interests
  webmastering
 1. To zielone to jest problem czy to czarne ?
 2. Zainstaluj sobie Joomle 1.5 i poszukaj takiego dodatku tutaj: http://extensions.joomla.org/
 3. sliwa007

  pytanie o layout

  http://ranking.pl/pl/rankings/screen-resolutions.html Jeszcze sporo użytkowników siedzi w rozdzielczości 1024 biorąc poprawkę na suwak i inne rzeczy najlepsza szerokość strony to 980px, albo wiadomo dynamiczna.
 4. Menu -> Nazwa twojego Menu -> Utwórz -> Łącze zewnętrzne. Przekierowanie htacces jest chyba w tym przypadku niepotrzebne chyba że się mylę. Nie wiem co jest zamiarem tej operacji O to chodziło ?
 5. Według mnie najlepsze pod względem pomysłu, nieszablonowości i typografii jest projekt cinmara. Logo nie ma się podobać właścicielowi. Przede wszystkim projekt trzeba przebadać na grupie docelowej, czyli jak sprzedajesz kapelusze dla starszych pań to one powinny się wypowiedzieć na temat projektu, po drugie krój czcionki powinien pasować do charakteru produktu i tutaj niestety logo cinmara trochę odbiega charakterem od produktu. Wiadomo że każdy ma inny gust ale wybiera się projekt który trafia w gusta większości, to zawsze wybierana metoda przez agencje brandingowe.
 6. Wystarczy nie zabezpieczać przed automatami i się same podlinkują/zapełnia ^^ W sumie masz rację
 7. No pewnie że ma sens. Zwiększysz jeszcze dodatkowo moc mocniejszej domeny.
 8. dodałem mam nadzieje że będzie akcept
 9. precelki już zaczęły się szybko indeksować. BL zaczyna rosnąć
 10. nie dodawajcie 100% procentowych duplikatów. Szkoda czasu
 11. Zdecydowanie słowa kluczowe w nazwie domeny mają znaczenie.
 12. Tak, oczywiście nie może to być jeden synonim dla wyrazu. Najlepiej jest jeżeli każdy wyraz ma po 4 synonimy, tedy złożenie takiego samego zdania jest bardzo mało prawdopodobne.
 13. ja zawsze pisze teksty w wordzie później synonimizuje je ręcznie tak żeby miały sens podczas czytania. Co do używalności to dobrze synonimiziwany tekst może być wykorzystywany cały czas. Ludzie grając w totolotka nie mogą trafić 6 cyfr z 40 to jakie jest prawdopodobieństwo wygenerowania 2 identycznych tekstów po 1500 znaków
 14. sliwa007

  Dowcipy...

  Czym się różni walc angielski od walca wiedeńskiego? Walc wiedeński ma kierownice po lewej stronie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy